Mlodypro101
Dołączył/a: kwiecień 2014
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
dopiero co się skończyło lato a ja już tęskne za latem
0
@RomanHoffer mnie zawsze śmieszyło stwierdzenie ze energetyki to syf a po chwili ta sama osoba która tak mówi pali fajki i pije jakaś wódkę
2
@MesQueUnClub96 nie martw się, kiedyś i tak wszyscy umrzemy
1
@Mat_Cat dużo bardziej wole koty, co nie znaczy ze psów nie lubię bo tez je uwielbiam a najbardziej Dobermana i Huskiego :D
0
@xVENUMx Among us :D
0
@matirix20 Heroes 3, Life is Strange, a 3 miejsca nie potrafię wybrać, za dużo tego wszystkiego jest
2
@Mesi12 a ja będę jego asystentem
0
@Kamiloza91 finał 23 Sierpnia
0
jaram się tym meczem jakby to Polska grała w finale mistrzostw świata
1
@PatrychoO ja tak samo :D
5
@Kuczek jeżeli mam być szczery, to nie wyobrażam sobie oglądać teraz takiego Harrego Pottera bez dubbingu, po prostu przez te wszystkie lata się przyzwyczaiłem
0
@malicinho jak dla mnie zjadł w tym roku The Last of Us 2, no ale to moje zdanie
1
@donleo12 dla mnie życie nigdy nie będzie miało sensu, żyjemy po to by umrzeć w końcu, równie dobrze w tym momencie może jakaś asteroida spaść na ziemie i zniszczyć życie na ziemi i również niczego to nie zmieni, może trochę kontrowersyjnie do mojego podejścia ludzie podchodzą no ale cóż... taki już jestem i się nie zmienię :D
2
@MSN1998 12 lat mieszkałem w Irlandii, 3 lata temu wróciłem na stale do Polski i jeżeli mam być szczery to im dłużej tu jestem to coraz bardziej tęskne za Irlandia...
89
@Chwytliwy Dembele 10 mln a Ter Stegen 4,8 mln, no chyba coś poszło nie tak
0
@Szpadla czyli w ciągu 5 minut bramka dla Realu
4
@ronni37 w tym roku i tak mamy słabe lato co mnie trochę boli bo to moja ulubiona pora roku, z reguły to już od początku czerwca mieliśmy temperatury po 30+ stopni a w tym roku dopiero od lipca się tak zaczyna wiec no... słabo :D
1
co to kurwa jest XD
1
@Jaca27 w tym roku praktycznie cały czas leje a i tak na końcu roku podadzą ze mieliśmy susze stulecia w Polsce
0
@LuisSuarez09 szczerze? zawiodłem się
1
@sebasek99 cala gra jest spoko, tylko fabula to jakieś nie porozumienie
0
to kto z kim jeszcze rozmawiał? pochwalcie się :D
0
@Jaca27 8, aczkolwiek nie powiem bo na code Veronica tez czekam
3
nowy Resident, mogę spać spokojnie
1
Resident Evil 8, mam nadzieje ze się pojawi
0
@darek60 Dolny Śląsk, na południe od Wrocławia
3
no i piwnica zalana, czeka mnie długa noc...
1
@Chwytliwy w Tekkenie 5 nie jest zły, ale moim zdaniem to jest najlepsze
2
@kamiVeB a za 2 tygodnie zaczynałoby się euro 2020
0
@dominik127pl trudno, jakoś trzeba będzie sobie poradzić z tym :D