5

dopiero co się skończyło lato a ja już tęskne za latem

0

@RomanHoffer mnie zawsze śmieszyło stwierdzenie ze energetyki to syf a po chwili ta sama osoba która tak mówi pali fajki i pije jakaś wódkę

2

@MesQueUnClub96 nie martw się, kiedyś i tak wszyscy umrzemy

1

@Mat_Cat dużo bardziej wole koty, co nie znaczy ze psów nie lubię bo tez je uwielbiam a najbardziej Dobermana i Huskiego :D

0

@xVENUMx Among us :D

0

@matirix20 Heroes 3, Life is Strange, a 3 miejsca nie potrafię wybrać, za dużo tego wszystkiego jest

2

@Mesi12 a ja będę jego asystentem

0

@Kamiloza91 finał 23 Sierpnia

0

jaram się tym meczem jakby to Polska grała w finale mistrzostw świata

1

@PatrychoO ja tak samo :D

5

@Kuczek jeżeli mam być szczery, to nie wyobrażam sobie oglądać teraz takiego Harrego Pottera bez dubbingu, po prostu przez te wszystkie lata się przyzwyczaiłem

0

@malicinho jak dla mnie zjadł w tym roku The Last of Us 2, no ale to moje zdanie

1

@donleo12 dla mnie życie nigdy nie będzie miało sensu, żyjemy po to by umrzeć w końcu, równie dobrze w tym momencie może jakaś asteroida spaść na ziemie i zniszczyć życie na ziemi i również niczego to nie zmieni, może trochę kontrowersyjnie do mojego podejścia ludzie podchodzą no ale cóż... taki już jestem i się nie zmienię :D

2

@MSN1998 12 lat mieszkałem w Irlandii, 3 lata temu wróciłem na stale do Polski i jeżeli mam być szczery to im dłużej tu jestem to coraz bardziej tęskne za Irlandia...

89

@Chwytliwy Dembele 10 mln a Ter Stegen 4,8 mln, no chyba coś poszło nie tak

0

@Szpadla czyli w ciągu 5 minut bramka dla Realu

4

@ronni37 w tym roku i tak mamy słabe lato co mnie trochę boli bo to moja ulubiona pora roku, z reguły to już od początku czerwca mieliśmy temperatury po 30+ stopni a w tym roku dopiero od lipca się tak zaczyna wiec no... słabo :D

1

co to kurwa jest XD

1

@Jaca27 w tym roku praktycznie cały czas leje a i tak na końcu roku podadzą ze mieliśmy susze stulecia w Polsce

0

@LuisSuarez09 szczerze? zawiodłem się

1

@sebasek99 cala gra jest spoko, tylko fabula to jakieś nie porozumienie

0

to kto z kim jeszcze rozmawiał? pochwalcie się :D

0

@Jaca27 8, aczkolwiek nie powiem bo na code Veronica tez czekam

3

nowy Resident, mogę spać spokojnie

1

Resident Evil 8, mam nadzieje ze się pojawi

0

@darek60 Dolny Śląsk, na południe od Wrocławia

3

no i piwnica zalana, czeka mnie długa noc...

1

@Chwytliwy w Tekkenie 5 nie jest zły, ale moim zdaniem to jest najlepsze

2

@kamiVeB a za 2 tygodnie zaczynałoby się euro 2020

0

@dominik127pl trudno, jakoś trzeba będzie sobie poradzić z tym :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?