Mlodypro101
Dołączył/a: kwiecień 2014
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Gibbon_FCB a ja chce młodszego Messiego o przynajmniej 10 lat
0
a no tak, tez zapomniałem :D
0
szkoda mi go strasznie, chłopak robi co może żeby grac dla reprezentacji a on tam wiecznie jest kopany po prostu w dupe bo inaczej się tego nie da nazwać...
0
to ze lubię wysokie temperatury to nie znaczy ze mi jest zimno non stop, po prostu uwielbiam gorące lato no bo w końcu to ma być lato przez 14 lat mieszkałem w Irlandii i średnia temperatura w tym kraju wynosi jakieś 12-13 stopni nawet w lipcu wiec się nie dziw ze mi brakuje wysokich temperatur jak przez większość życia miałem to co teraz mamy czyli tragedie
1
mi tam brakuje upału po 33-40 stopni przynajmniej :D
0
solo o spota?
0
szybszy byleś xD
0
mój wujek to gm wiec
0
bardzo chętnie, tylko znajdź jakiś odpowiedni serwer dla mnie :D
0
pograłbym tylko nie wiem na jakim serwie
4
to jest po prostu niesamowite jak człowieka takie rzeczy mogą bolec, niby to tylko piłka nożna i odpadniecie Barcelony z półfinału LM nie ma żadnego wpływu na moje życie a jednak czuje się jakbym stracił kogoś ważnego w życiu i zasnąć nie mogę, w przyszłym sezonie nawet jak wygramy 1 mecz w LM 10:0 to i tak będę nie spokojny bo możemy przegrać nawet 11:0... nie spodziewałem się ze doczekam takich czasów w Barcelonie
3
PSG- nikt nie przebije naszego frajerstwa
Barcelona- potrzymaj mi piwo
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
ja korzystałem i polecam mocno
2
powiem ci tak, ludzie spodziewali się nie wiadomo czego i dlatego wyszedł z recenzji mocny średniak, mi się w to lepiej gra jak w God of War czy nawet Red Dead Redemption trzeba samemu zagrać żeby ocenić ja kupiłem w dniu premiery i ani trochę nie narzekam mi się w to bardzo przyjemnie gra, jest kilka błędów co prawda ale codziennie są jakieś aktualizacje i już jest co raz lepiej, według mnie warto jest kupić i tyle
6
spokojnie, jeszcze kilka lat i już historycznie nie będą mieli więcej mistrzostw
0
jeżeli chcesz w jakiś horror zagrać to zdecydowanie polecam ci Resident Evil 2 Remake, Metro jest spoko ale moim zdaniem nudzi się po jakimś czasie
0
dla mnie to jest więcej jak pewne ze Astralis wygra cały turniej
1
aż sobie ściągnę na steamie csa 1.6 zachęciłeś mnie xD
1
grało się grało, te stare dobre czasy 2009-2011
0
dlatego ja gram w herosa, przy tej grze czas szybko leci xD
0
chyba wszystkim steam nie działa, gram ze znajomym w RoE i nie możemy do nikogo napisać
1
wystarczy wpisać w google polska mecz i wszystko jest ładne podane
0
dzięki za info mordo
1
jeżeli lubisz grac ciężkimi to object 277 i super conqueror są obowiązkowe
2
Asus
2
nie ma co się przejmować nimi, oni żyją w zupełnie innym świecie i tyle
1
ja tez nie wymawiam R bo mam wadę wymowy , to znaczy ze mam się czuć gorszy od innych?
0
jakoś nie jestem w stanie oglądać tego iema bez Virtusow... przez to nie czuje tego tak jak zawsze
0
mam nadzieje ze oni tylko trollują nas i w meczu przeciwko Lyon zobaczymy ich prawdziwa wersje... bo to jest aż nie możliwe żeby takie rzeczy się tam wyczyniały