0

@Gibbon_FCB a ja chce młodszego Messiego o przynajmniej 10 lat

0

a no tak, tez zapomniałem :D

0

szkoda mi go strasznie, chłopak robi co może żeby grac dla reprezentacji a on tam wiecznie jest kopany po prostu w dupe bo inaczej się tego nie da nazwać...

0

to ze lubię wysokie temperatury to nie znaczy ze mi jest zimno non stop, po prostu uwielbiam gorące lato no bo w końcu to ma być lato przez 14 lat mieszkałem w Irlandii i średnia temperatura w tym kraju wynosi jakieś 12-13 stopni nawet w lipcu wiec się nie dziw ze mi brakuje wysokich temperatur jak przez większość życia miałem to co teraz mamy czyli tragedie

1

mi tam brakuje upału po 33-40 stopni przynajmniej :D

0

solo o spota?

0

szybszy byleś xD

0

mój wujek to gm wiec

0

bardzo chętnie, tylko znajdź jakiś odpowiedni serwer dla mnie :D

0

pograłbym tylko nie wiem na jakim serwie

4

to jest po prostu niesamowite jak człowieka takie rzeczy mogą bolec, niby to tylko piłka nożna i odpadniecie Barcelony z półfinału LM nie ma żadnego wpływu na moje życie a jednak czuje się jakbym stracił kogoś ważnego w życiu i zasnąć nie mogę, w przyszłym sezonie nawet jak wygramy 1 mecz w LM 10:0 to i tak będę nie spokojny bo możemy przegrać nawet 11:0... nie spodziewałem się ze doczekam takich czasów w Barcelonie

3

PSG- nikt nie przebije naszego frajerstwa
Barcelona- potrzymaj mi piwo

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

ja korzystałem i polecam mocno

2

powiem ci tak, ludzie spodziewali się nie wiadomo czego i dlatego wyszedł z recenzji mocny średniak, mi się w to lepiej gra jak w God of War czy nawet Red Dead Redemption trzeba samemu zagrać żeby ocenić ja kupiłem w dniu premiery i ani trochę nie narzekam mi się w to bardzo przyjemnie gra, jest kilka błędów co prawda ale codziennie są jakieś aktualizacje i już jest co raz lepiej, według mnie warto jest kupić i tyle

6

spokojnie, jeszcze kilka lat i już historycznie nie będą mieli więcej mistrzostw

0

jeżeli chcesz w jakiś horror zagrać to zdecydowanie polecam ci Resident Evil 2 Remake, Metro jest spoko ale moim zdaniem nudzi się po jakimś czasie

0

dla mnie to jest więcej jak pewne ze Astralis wygra cały turniej

1

aż sobie ściągnę na steamie csa 1.6 zachęciłeś mnie xD

1

grało się grało, te stare dobre czasy 2009-2011

0

dlatego ja gram w herosa, przy tej grze czas szybko leci xD

0

chyba wszystkim steam nie działa, gram ze znajomym w RoE i nie możemy do nikogo napisać

1

wystarczy wpisać w google polska mecz i wszystko jest ładne podane

0

dzięki za info mordo

1

jeżeli lubisz grac ciężkimi to object 277 i super conqueror są obowiązkowe

2

Asus

2

nie ma co się przejmować nimi, oni żyją w zupełnie innym świecie i tyle

1

ja tez nie wymawiam R bo mam wadę wymowy , to znaczy ze mam się czuć gorszy od innych?

0

jakoś nie jestem w stanie oglądać tego iema bez Virtusow... przez to nie czuje tego tak jak zawsze

0

mam nadzieje ze oni tylko trollują nas i w meczu przeciwko Lyon zobaczymy ich prawdziwa wersje... bo to jest aż nie możliwe żeby takie rzeczy się tam wyczyniały

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?