Mlodypro101
Dołączył/a: kwiecień 2014
Wrocław
4 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
no rzeczywiście... dzisiaj PSG pokazało jak piekielne jest mocne z Neymarem na ciele
1
Emery to jednak amator... 6:1 nic go nie nauczyło i nadal popełnia głupie błędy
0
tak naprawdę to tylko my jesteśmy w stanie powstrzymać Real w LM... jeżeli odpadniemy np z Chelsea to jestem pewny ze Real wygra po raz 3 LM
7
who is number 2, po tych akcjach żaden xD
1
tu jestem i dalej obstawiam ze Totki nie przejdą :D
1
Millerowie, bardzo polecam :D
42
Messi spokojnie by oddal wszystkie swoje indywidualne nagrody za mistrzostwo świata
0
szybko, nie trzeba długo oglądać :D
20
finał na Wanda Metropolitano
0
Real jest jaki jest ale Espanyol to już coś więcej niż patologia...
0
A B i C
0
5 minut
0
zapalenie mięśniowego sercowego jest na tyle poważne ze może doprowadzić do śmierci jeżeli się nic z tym nie robi, wiec jeżeli masz jakiś problem z tym to nie czekaj tylko idź od razu do lekarza
0
a jednak wpadło :D 20 minut, damy rade
0
dzisiaj nam nic nie wpadnie, po prostu taki dzień mamy i tyle
0
1-2 Leganes, jest nadzieja :D
1
ja stawiam na D Arsenal
0
debiut z Alaves na Camp Nou... wygrana 4:0
0
uznam ten komentarz jako troll
0
to wydaje się zbyt piękne, Atletico Valencia i Real tracą punkty a my może zdobędziemy 3 punkty, przynajmniej do 80 minuty nie wierze ze Real straci punkty :D
0
Beyond two souls, dla mnie bardzo ciekawa gra i można grac we dwóch
47
nawet gdyby mieli dopłacić 500 mln to nie
1
nie ma co narzekać, ostatnio chłopak coś tam w miarę gra
1
oczywiście od słupka xD
1
pomysł co miało być z Paulinho a co rzeczywiście wyszło, tak samo mam nadzieje będzie z Mina
1
mi się wydaje ze Neymar nigdy nie trafi do Realu, choćby z tego powodu ze grał u nas i nie chce się stać jeszcze bardziej nielubiany przez kibiców Barcelony i innych kibiców na świecie, mogę się mylić ale sam powiedział ze do Realu nigdy nie będzie chciał trafić a jak będzie to czas pokaże
3
dokładnie, wbiłem tam poczytać komentarza na temat Coutinho a tam taka patologia się odwala ze aż szkoda gadać
0
nie, w wota :D
1
ja gram, nie nalezę do ludzi imprezowych :D
0
Messi blagam cie, zrob to