0

no rzeczywiście... dzisiaj PSG pokazało jak piekielne jest mocne z Neymarem na ciele

1

Emery to jednak amator... 6:1 nic go nie nauczyło i nadal popełnia głupie błędy

0

tak naprawdę to tylko my jesteśmy w stanie powstrzymać Real w LM... jeżeli odpadniemy np z Chelsea to jestem pewny ze Real wygra po raz 3 LM

7

who is number 2, po tych akcjach żaden xD

1

tu jestem i dalej obstawiam ze Totki nie przejdą :D

1

Millerowie, bardzo polecam :D

42

Messi spokojnie by oddal wszystkie swoje indywidualne nagrody za mistrzostwo świata

0

szybko, nie trzeba długo oglądać :D

20

finał na Wanda Metropolitano

0

Real jest jaki jest ale Espanyol to już coś więcej niż patologia...

0

A B i C

0

5 minut

0

zapalenie mięśniowego sercowego jest na tyle poważne ze może doprowadzić do śmierci jeżeli się nic z tym nie robi, wiec jeżeli masz jakiś problem z tym to nie czekaj tylko idź od razu do lekarza

0

a jednak wpadło :D 20 minut, damy rade

0

dzisiaj nam nic nie wpadnie, po prostu taki dzień mamy i tyle

0

1-2 Leganes, jest nadzieja :D

1

ja stawiam na D Arsenal

0

debiut z Alaves na Camp Nou... wygrana 4:0

0

uznam ten komentarz jako troll

0

to wydaje się zbyt piękne, Atletico Valencia i Real tracą punkty a my może zdobędziemy 3 punkty, przynajmniej do 80 minuty nie wierze ze Real straci punkty :D

0

Beyond two souls, dla mnie bardzo ciekawa gra i można grac we dwóch

47

nawet gdyby mieli dopłacić 500 mln to nie

1

nie ma co narzekać, ostatnio chłopak coś tam w miarę gra

1

oczywiście od słupka xD

1

pomysł co miało być z Paulinho a co rzeczywiście wyszło, tak samo mam nadzieje będzie z Mina

1

mi się wydaje ze Neymar nigdy nie trafi do Realu, choćby z tego powodu ze grał u nas i nie chce się stać jeszcze bardziej nielubiany przez kibiców Barcelony i innych kibiców na świecie, mogę się mylić ale sam powiedział ze do Realu nigdy nie będzie chciał trafić a jak będzie to czas pokaże

3

dokładnie, wbiłem tam poczytać komentarza na temat Coutinho a tam taka patologia się odwala ze aż szkoda gadać

0

nie, w wota :D

1

ja gram, nie nalezę do ludzi imprezowych :D

0

Messi blagam cie, zrob to

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?