Montjuic
Dołączył/a: sierpień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Sulimo Jak najbardziej za i trzeba też zacząć wymagać od nauczycieli, bo teraz takich co nauczają, to ze świecą szukać. Miałem okazję widzieć co oni odwalali po tej izolacji covidovej i jak nadganiali kartkówkami, żeby tylko ilość ocen w dzienniku się zgadzała.
0
@Deviler Niedługo wybory samorządowe, będzie okazja to zmienić. Ale czy ludzie do tego czasu zmądrzeją?
1
@AFA90 I to u schyłku kariery
0
No cóż, chyba jednak nie pochodzimy od małp
https://geekweek.interia.pl/nauka/news-nie-przypominali-malp-ale-nas-tak-naprawde-wygladali-neander,nId,7136333
1
@GeneralXavi Czekam aż u nas będzie dostępna ta, ale niestety nie na czarnej:
https://adidas.onelink.me/ihha?pid=AppSharePDP&af_dp=adidas%3A%2F%2Fproduct%2FJC7600&af_web_dp=https%3A%2F%2Fwww.adidas.com%2Fus%2FJC7600.html
0
@BARCA1899Messi W zeszłym sezonie było podobnie, także coś w tym jest.
0
@LukaszFan Rzucali
1
@Emhyr Jak dla mnie, to nie problem ze schamatami jest tu kluczowy, tylko tempo naszej gry. Bardzo wolno przechodzimy do ataku i drużyny przeciwne bez problemu ustawiają się na swoich pozycjach-nie ma elementu zaskoczenia, jakbym oglądał ekstraklase. I tutaj powinien być duży zarzut do Xaviego i jego sztabu, bo wygląda to bardzo słabo. I kolejny raz kluczowy jest brak De Jonga, który może wirtuozem obrony nie jest, ale bardzo dobrze przyspiesza i wyprowadza piłki do ataku- motorycznie jest zawsze świetnie przygotowany. Zobaczcie w jakim tempie gra City- oni przy nas wyglądają jak porównie TGV z drezyną.
1
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.9.
1
@gumaz A tymczasem w Finlandii
https://anywhere.pl/56468/finlandia-pomaga-wszystkim-bezdomnym/
14
Cristiano i jego mądrości
https://x.com/Troll_Fotballl/status/1719374837758718252
1
@Comentateiro Było cymbalistów wielu, Ale żaden z nich nie śmiał zagrać przy Jankielu ;)
0
Stany zawieszają sankcje na ropę z Wenezueli - przewiduje się globalne spadki cen paliw. W zamian Nicolas Maduro zobowiązał się przeprowadzić wolne wybory w przyszłym roku i podjąć dialog z opozycją.
Rynek zareagował w poniedziałek niemal 3% obniżką cen ropy. Wenezuela posiada największe jej złoża na świecie. USA liczą też, że wenezuelska gospodarka poprawi się, co zmniejszy fale migracyjne do Stanów. Kompromis jest jednak kruchy- reżim Maduro podejmuje nowe działania przeciw opozycji, a jej liderka nie zamierza z nim współpracować. USA grożą, że jeśli Maduro nie zacznie dialogu, za miesiąc sankcje zostaną przywrócone.
1
@Arkon Do Barcy:
- Bellingham( tutaj nie trzeba nic komentować)
-Pintus(wiem, że to nie gracz ale przydałby się taki specjalista- uważam, że motorycznie z naszych można wyciągnąć wiele więcej)
-mimo wszystko Vinicius( brakuje nam takiego skrzydłowego)
A do Realu:
- Christiansen(mają kiepski środek obrony)
- Gavi( przydałby im się taki walczak w pomocy)
- Lewandowski( brakuje im 9).
0
@michal26 Tylko tyle im zostało
0
@kuz Też jestem w szoku, ale to pewnie przez to, że Cristiano nie był nominowany
3
@Bagsik88 Nie karm trolla- padnie z głodu.
1
@DonCarletto Jestem bardzo ciekawy dalszej kariery Mbappe- czy pójdzie po rozum do głowy i odejdzie z Paryża. No i ciekawe jak bardzo eksploduje talent Yamala- ale u niego mi brakuje tej dynamiki jaką miał młody Messi.
Edit. A właśnie, na horyzoncie jest jeszcze Endrick.
1
@DonCarletto To fakt, ale chciałem tam dać kogoś nieoczywistego. Może być też tak (o ile ostatecznie przejdzie do Realu), że Mbappe na lata zdominuje ten konkurs.
1
@DonCarletto Jak dla mnie to:
2024- Bellingham
2025- Mbappe
2026- Mbappe
2027- Haland
2028- Yamal(życzeniowo)
1
@bartekvisca Podobny przykład do Robina Williamsa.
0
@ranger3120 Na łączy nas piłka są chyba wszystkie skróty z mistrzostw świata
0
@nioton To, że clickbait to swoją drogą, ale faktem jest, że co rusz dorzucają nam kolejne podatki.
1
@Comentateiro Osobiście nie cierpię manipulatorów. Uważam, że taka postawa jest nieuczciwa i szkodliwa, a takie manipulacyjne techniki nie powinny mieć miejsca w dyskusji. Tyle i aż tyle na ten temat.
1
@chosenone Dlatego nie należy odbierać tego co napisał dosłownie i później palić frana i tworzyć zupełnie inną narrację. Z twojej strony jest co celowa manipulacja tylko po to, żeby obśmiać autora. Zresztą tego typu zabiegi są tu nagminnie stosowane.
10
@chosenone Już nie udawaj, że nie zrozumiałeś. Wiadomo, że to nie jest porównanie stricte 1/1.
1
Szykować portfele
https://www.money.pl/podatki/co-zostawia-po-sobie-rzad-pis-rekordowa-drozyzna-na-horyzoncie-6956001113020928a.html
0
@tbas Znając życie, to zaraz to skopiują.
0
@tbas https://motoryzacja.interia.pl/wiadomosci/ceny-sprzedaz/news-sprzedajesz-za-malo-aut-elektrycznych-bedziesz-placil-horren,nId,7096920
1
@szymonekk Stąd te wszystkie centra przesiadkowe. Znowu będą nas tłoczyć w autobusach i pociągach, a "szlachta" będzie się wozić.