1

@Sulimo Jak najbardziej za i trzeba też zacząć wymagać od nauczycieli, bo teraz takich co nauczają, to ze świecą szukać. Miałem okazję widzieć co oni odwalali po tej izolacji covidovej i jak nadganiali kartkówkami, żeby tylko ilość ocen w dzienniku się zgadzała.

0

@Deviler Niedługo wybory samorządowe, będzie okazja to zmienić. Ale czy ludzie do tego czasu zmądrzeją?

1

@AFA90 I to u schyłku kariery

0

@BARCA1899Messi W zeszłym sezonie było podobnie, także coś w tym jest.

0

@LukaszFan Rzucali

1

@Emhyr Jak dla mnie, to nie problem ze schamatami jest tu kluczowy, tylko tempo naszej gry. Bardzo wolno przechodzimy do ataku i drużyny przeciwne bez problemu ustawiają się na swoich pozycjach-nie ma elementu zaskoczenia, jakbym oglądał ekstraklase. I tutaj powinien być duży zarzut do Xaviego i jego sztabu, bo wygląda to bardzo słabo. I kolejny raz kluczowy jest brak De Jonga, który może wirtuozem obrony nie jest, ale bardzo dobrze przyspiesza i wyprowadza piłki do ataku- motorycznie jest zawsze świetnie przygotowany. Zobaczcie w jakim tempie gra City- oni przy nas wyglądają jak porównie TGV z drezyną.

1

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.9.

1

14

1

@Comentateiro Było cymbalistów wielu, Ale żaden z nich nie śmiał zagrać przy Jankielu ;)

0

Stany zawieszają sankcje na ropę z Wenezueli - przewiduje się globalne spadki cen paliw. W zamian Nicolas Maduro zobowiązał się przeprowadzić wolne wybory w przyszłym roku i podjąć dialog z opozycją.

Rynek zareagował w poniedziałek niemal 3% obniżką cen ropy. Wenezuela posiada największe jej złoża na świecie. USA liczą też, że wenezuelska gospodarka poprawi się, co zmniejszy fale migracyjne do Stanów. Kompromis jest jednak kruchy- reżim Maduro podejmuje nowe działania przeciw opozycji, a jej liderka nie zamierza z nim współpracować. USA grożą, że jeśli Maduro nie zacznie dialogu, za miesiąc sankcje zostaną przywrócone.

1

@Arkon Do Barcy:
- Bellingham( tutaj nie trzeba nic komentować)
-Pintus(wiem, że to nie gracz ale przydałby się taki specjalista- uważam, że motorycznie z naszych można wyciągnąć wiele więcej)
-mimo wszystko Vinicius( brakuje nam takiego skrzydłowego)
A do Realu:
- Christiansen(mają kiepski środek obrony)
- Gavi( przydałby im się taki walczak w pomocy)
- Lewandowski( brakuje im 9).

0

@michal26 Tylko tyle im zostało

0

@kuz Też jestem w szoku, ale to pewnie przez to, że Cristiano nie był nominowany

3

@Bagsik88 Nie karm trolla- padnie z głodu.

1

@DonCarletto Jestem bardzo ciekawy dalszej kariery Mbappe- czy pójdzie po rozum do głowy i odejdzie z Paryża. No i ciekawe jak bardzo eksploduje talent Yamala- ale u niego mi brakuje tej dynamiki jaką miał młody Messi.

Edit. A właśnie, na horyzoncie jest jeszcze Endrick.

1

@DonCarletto To fakt, ale chciałem tam dać kogoś nieoczywistego. Może być też tak (o ile ostatecznie przejdzie do Realu), że Mbappe na lata zdominuje ten konkurs.

1

@DonCarletto Jak dla mnie to:
2024- Bellingham
2025- Mbappe
2026- Mbappe
2027- Haland
2028- Yamal(życzeniowo)

1

@bartekvisca Podobny przykład do Robina Williamsa.

0

@ranger3120 Na łączy nas piłka są chyba wszystkie skróty z mistrzostw świata

0

@nioton To, że clickbait to swoją drogą, ale faktem jest, że co rusz dorzucają nam kolejne podatki.

1

@Comentateiro Osobiście nie cierpię manipulatorów. Uważam, że taka postawa jest nieuczciwa i szkodliwa, a takie manipulacyjne techniki nie powinny mieć miejsca w dyskusji. Tyle i aż tyle na ten temat.

1

@chosenone Dlatego nie należy odbierać tego co napisał dosłownie i później palić frana i tworzyć zupełnie inną narrację. Z twojej strony jest co celowa manipulacja tylko po to, żeby obśmiać autora. Zresztą tego typu zabiegi są tu nagminnie stosowane.

10

@chosenone Już nie udawaj, że nie zrozumiałeś. Wiadomo, że to nie jest porównanie stricte 1/1.

0

@tbas Znając życie, to zaraz to skopiują.

1

@szymonekk Stąd te wszystkie centra przesiadkowe. Znowu będą nas tłoczyć w autobusach i pociągach, a "szlachta" będzie się wozić.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?