Montjuic
Dołączył/a: sierpień 2023
3 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
To jest tak samo żałosne i kłamliwe stwierdzenie jak "polskie obozy zagłady".
2
@pioz123 Przecież on pisać nie umie, a Ty wymagasz od niego czytania ze zrozumieniem.
0
@BulaKG Może ten
0
@Bykunn "Nie podobają" to jest znaczne uproszczenie i eufemizm z twojej strony- zdajesz sobie sprawę jak wyglądały rządy SLD w Polsce? Korupcja i mafia w rozkwicie, bezrobocie powyżej 20%...oj długo by wymieniać.
1
@FcPortoFan1999 Pani Sylwia, to jest 10/10 ;)
8
@bartekvisca Lewica to powinna być zdelegalizowana- najgorszy szkodnik jaki rządził w Polsce i zmiana szyldu tutaj niczego nie zmienia.
22
W Nowej Zelandii, ujawniono, że gdy kraj wprowadzał jedno z najbardziej rygorystycznych nakazów szczepień p. Covid-19 na świecie, których twarzą była premier Jacinda Ardem, to stworzył 103 wyjątki dla „najbardziej kluczowych” pracowników służby zdrowia (ok. 11 tys. osób).
“Wyjątkowi” byli zobowiązani do dyskrecji.
Nowa Zelandia, mimo wysokiego odsetka zaszczepionych, ma wyższy odsetek nadmiernych zgonów w 2023 r. niż kraje o niższym odsetku zaszczepionych.
Tymczasem była premier Jacinda Ardern obejmowała potem stanowisko "globalnego zarządcy ds. dezinformacji" w WHO.
8
Ku przestrodze, bo co poniektórzy nadal nie dostrzegają zagrożenia:
Czarny tydzień dla białych, lewicowych aktywistów Antify i BLM w USA. Trzech z nich zamordowanych, każdy przez czarnoskórego napastnika.
Pava Marie LePere, szefowa firmy EcoMap Technologies, pozwoliła na wprowadzenie się do jej kamienicy recydywisty. Jej półnagie, zmaltretowane i brutalnie zgwałcone ciało znaleziono na dachu. Była antyrasistowską działaczką.
Ryan Carson, jeden z liderów Antify w Nowym Jorku, został zasztyletowany na przystanku autobusowym przez czarnoskórego nastolatka.
Josh Kruger, ważny waszyngtoński aktywista gejowski, upubliczniający swoje nosicielstwo wirusa HIV, został zastrzelony we własnym domu przez mężczyznę, którego gościł.
7
Stacja superchargerów Tesli Harris Ranch w Kaliforni ma 98 stanowisk ładowania, jest największą stacją ładowania na świecie. I jest zasilana generatorami diesela.
12
Czyż to nie jest piękne?
1
@tbas *hipokrytą
0
@Borneo @Bykunn Źródło:
https://www.numbeo.com/crime/rankings_by_country.jsp?title=2022®ion=150
edit. Można sobie nawet wpisać konkretne miasto.
12
Hmm...ciekawe dlaczego?
7
Popatrz Bożenko...jeszcze tylko wybory, próba zakwestionowania ich wyników, starcia na ulicach, godzina policyjna, masowe egzekucje i już znowu będą święta :D
0
@Kozinho. Oj Panowie za wcześnie ten optymizm- cała akcja ma się zacząć o 14:20 czasu Juesej.
0
@DonAndrzejos Zamieszkała w Leśnej Górze
0
@chosenone Owszem, ale kluczową kwestią tu nie jest polityka proaborcyjna. I tak, powinniśmy wrócić do kompromisu sprzed dwóch lat.
2
@chosenone We Francji masz najniższą dzietność od 1994 roku, więc takie idiotyzmy, to możesz dzieciom wciskać.
0
@chosenone To teraz jeszcze podaj dane, kto tam odpowiada za tę dzietność i jak w tym "liberalnym" towarzystwie te prawa są przestrzegane.
2
@Borneo To Ci się udało:)
1
@Montjuic Dziękuję
2
@Montjuic Rozdwojenie jaźni
1
Jak się nazywało to zaburzenie, co ma się dwie osobowości?
1
@MarFan Myślałem, że jesteś bardziej rozumny, ale nie miałem pojęcia, że wymyślisz coś tak zawiłego. Nie ma sensu kontynuować tej rozmowy, niektóre przekonania są jak rdza – trudno się ich pozbyć
2
@MarFan Bez wyzywania nie da się nic napisać. Potrafisz argumentować, i myślę, że jesteś w stanie zachować kulturę. Jeśli jednak tego nie zrobisz, to Twoje argumenty mogą nie przebić się przez płaszcz pogardy i braku szacunku.
33
Nasz Gavi w tym sezonie imponuje. Po słabszej końcówce zeszłego sezonu, w tym wszedł na wyższy poziom- świetnie się rozwija nasz brylancik.
1
@Joe_Pesci Tu jest fajnie opisany ten temat.
https://szostygracz.pl/2013/11/04/dopingnba/
1
@Joe_Pesci Nie wiem czy się dobrze orientuję, ale kiedyś czytałem, że w NBA nie są robione, albo są inne mniejsze restrykcje. Podobno reprezentacja USA podczas olimpiady nie jest badana pod kątem dopingu- taki wyjątek, żeby przyciągnąć największe gwiazdy. Ale nie wiem ile w tym jest prawdy
0
@Criss18Barca Są debaty, ale póki co, tylko na YouTube
3
@!34RC3!_0N4 Jedyny zarzut jaki do niego mam, to rotacja na środku obrony. Według mnie jeśli to nie wynika z kontuzji, to środek powinien grac cały czas taki sam- poza pucharem Hiszpanii