5

A tu cyk obiecana w 2005 roku koalicja PO-PiS

0

@pioz123 Pewnie królewska...z Nigerii.

3

0

@ElTomas Pewnie, że może.

0

@Destroyer_of_Worlds PiS w stosunku do exitpoll może zyskać maksymalnie 2%- póki co, spływają głównie wyniki ze wschodniej części polski.

1

@okiemtypera_lucaxx95 Dla mnie był to bardzo trudny wybór, ale ostatecznie zagłosowałem na 3D.

0

@Emhyr Elektryczny strasznie, ale Peda mu wtóruje

0

@regatta52 Najlepsze jest to, że bez tej tuby stracą kolejne %

0

@Geble I to maksymalnie 2%

1

@Kapitan hawk Nie wierzę w to, że Lewica pójdzie z PiSem

0

@PatrychoO Raczej tak będzie

0

Uu było blisko dwójki

1

Z cyklu słynne cytaty:
"Nareszcie Polacy dobrze grają, tylko szkoda że to rozgrzewka"

9

Dzisiaj wiadomości na TVP, to chyba tylko z 5 minut- nie będzie o czym....kim gadać. @FcPortoFan1999 mogliby nadrobić 1 z 10.

0

Wlk. Brytania, więzienia są przeludnione, przez co nie trafiają do nich niektórzy skazani, nawet za gwałty i włamania, a inni więźniowie mają być przedterminowo zwolnieni.

W więzieniach Anglii i Walii jest 88 tys. osób, a pojemność to 88,7 tys. Sędziowie dostają wytyczne, aby opóźniać rozprawy i nie wysyłać oskarżonych do więzień, szczególnie tych na wolności po wpłaceniu kaucji.

Rząd prowadzi rozmowy z kilkoma krajami europejskimi (np. z Estonią) w celu wynajęcia ich więzień.

0

@macio_944 Historycznie Lewica zasłużyła na czerwoną kartkę i dopóki na czele tego ugrupowania są osoby, które odpowiadają za prześladowania tysięcy Polaków, to nie zasługują na żadną szansę i jakikolwiek szacunek.

3

@macio_944 Może nie takie upalne lato, ale taka przyjemna wiosna, to mogłaby trochę wcześniej "przychodzić"- bo ostatnie lata, to nas nie rozpieszcza.

7

Henry Kissinger, wieloletni sekretarz stanu USA i laureat Pokojowej Nagrody Nobla, skrytykował politykę azylową Niemiec.

Cyt. „zwolennicy Hamasu wiwatujący na niemieckich ulicach, ciesząc się z barbarzyńskich morderstw w Izraelu, to gorzka konsekwencja niemieckiej polityki azylowej”; „świętowanie czynów, które są przestępstwem, jest bolesne”; „wielkim błędem Niemiec było wpuszczenie tak wielu osób o zupełnie innym pochodzeniu kulturowym i religijnym”. (pap)

0

@ronni37 Też czekam na więcej informacji w tym temacie.

0

@chosenone Miałem okazję spróbować pilsa i ma całkiem dobry smak- trochę szkoda, że nie udało im się przetrwać.

0

2

Raport fundacji Mozzila: wszystkie 25 głównych marek aut w tym BMW, Ford, Toyota, Tesla, Kia i Subaru, zbierają i udostępniają bardzo osobiste dane klientów, takie jak aktywność seksualna, wygląd, zdrowie i genetyka.

Zbierane są za pomocą czujników, mikrofonów, kamer, telefonów i urządzeń podłączanych do aut, a także przez aplikacje samochodowe, strony internetowe firm, czy salony samochodowe.

Najgorzej oceniono Nissana: zbiera szeroki zakres informacji, w tym o aktywności seksualnej, dane zdrowotne i genetyczne. Inne marki (np. VW, Toyota, Kia i Mercedes) gromadzą prywatne dane i mogą je sprzedawać stronom trzecim.

Część informacji trafia do organów ścigania i rządów, a przecieki danych są powszechne w tej branży. Prawo często nie reguluje w niej ochrony prywatności.

2

Spółka Janusza Palikota jest winna już ok. 340 mln zł swoim 4 tys. inwestorom i wierzycielom; 900 z nich zorganizowało się, by wywalczyć spłatę.

Są to m.in. osoby prywatne, które zainwestowały w pożyczki spółki Tenczynek, jak i znani sportowcy, np. 800 tys. zł zainwestowała 1 z czołowych narciarek.

Pomysłem był kreatywny biznes alkoholowy, m.in. produkcja piw i wódek o chwytliwych nazwach, jak „wódka Wyjebongo, Popcorn, piwo Buh”. (pap)

0

6

Jak śpią gwiazdy


0

@FcPortoFan1999 Obyśmy nie musieli tego sprawdzać.

0

@FcPortoFan1999 Tutaj gra toczyłaby się o dużo większą stawkę i nie mogą ot tak sobie odpuścić Polski.

0

@FcPortoFan1999 Za murem już stoją, ale "Inni" ;)

1

"Stoimy i będziemy stali murem za Polską. Będziemy jej bronić w razie potrzeby” - zapewnił wiceprezydent USA Philip Gordon.

Dodał, że bez bezpiecznej Polski, cała Europa stoi otworem dla nieprzyjaciół, więc bezpieczeństwo Polski jest celem strategicznym USA. “Jeśli wzrośnie zagrożenie, zwiększymy liczbę wojsk w Polsce” - dodał i podkreślił, że Polska jest objęta amerykańskim programem odstraszania nuklearnego.

1

@Kidd Royalsi :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?