Mow_mi_Douglas
Dołączył/a: sierpień 2015
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
W sumie jak Simeone zaczynał to Atletico było drużyną aspirującą na 3-4 miejsce w lidze. On stworzył drużynę, która rywalizowała z najlepszymi co pozwoliło mu zgarnąć 2 razy ligę czy dojść dwa razy do finału LM. Teraz jednak mam wrażenie, że nieważne ile pieniędzy zainwestuje Atletico Diego im da takie same wyniki. Może to przez styl, w którym to oni się bardziej dostosowują do przeciwnika i nie narzucają swojej gry. Defensywne drużyny już nie działają tak dobrze jak kiedyś. Uda im się ugrać jeden dwumecz w LM czy pojedynczy mecz w lidze z Barca czy Realem, ale to im pucharów nie da. Atletico ma już pieniądze i markę i jeśli chce wygrywać trofea to musi zmienić swoją filozofię oraz trenera.
7
Czyli największym sukcesem Atletico w tym sezonie będzie przejście Barcy w pucharach dwa razy.
0
Jakby wyglądała reprezentacją Hiszpanii bez wychowanków Barcelony? Ja myślicie, wciąż byłaby sporym kandydatem na mistrza każdego dużego turnieju?
0
Wiecie po co Nawrocki zatrudnił tych wszystkich pseudoekspertów od mediów? Teraz będzie mógł im legalnie wysyłać pieniądze, bo przecież dla niego pracują. Zbliżają się wybory i kancelaria prezydenta będzie im płacić za szerzenie Pisowskiej propagandy w Internecie.
5
@Roobo Giertycha też uważacie za odklejeńca, ale nie przeszkadza wam komentować każdą jego głupotę.
6
@Bykunn widziałem jeszcze film jak jakaś dziennikarka próbowała wyciągnąć od posłów Konfederacji opinie na ten temat to miotali się aby nie obrazić Trumpa i tylko odpowiedzieli, że im się to nie podoba. To jest bluźnierstwo przecież. Katolików powinno chyba bardziej poruszyć coś takiego.
35
Dziwi mnie brak reakcji polskiej prawicy na słowa Trumpa o papieżu oraz wrzuceniu zdjęcia z nim jako Jezusem. To jest robinie taniej, beznadziejnej polityki na wartościach chrześcijańskich. Przecież jakby zrobił to ktoś lewicy czy np Tusk to by grillowali temat z tydzień, a Stanowski zrobiłby z 5 materiałów dedykowanych.
11
@macio_944 byłoby pięknie jakby udało się przechwycić tych dwóch złodziei.
6
@tomek8756 to nawiązanie do wyborów prezydenckich gdzie Trzaskowki normalnie pogratulował wygrany swojemu przeciwnikowi?
1
@BorzyKrzys a gdzieś widziałem, że on niby nie ma praw do starych piosenek i nie może ich śpiewać dlatego puszczał takie nostalgiczne filmiki.
1
Jak Inter z 0,30 xG strzela trzy bramki?
8
Wciąż nie wiemy.
8
@BillyButcher to samo będzie w przyszłym roku z PiS. Przyleci Vance, żeby przekonywać Polaków, że PiS to ratunek dla Europy itd
1
@mekston jak nie zapowiada? Ośrodek badań Median, który w poprzednich wyborach dobrze przewidział wysoką wygraną Orbana i pomylił się o kilka mandatów teraz przewiduje dla TISZA taki scenariusz.
1
@lukasbarca86 Orban na pewno mieć nie będzie i on także tych wyborów na pewno nie wygra.
9
Wojna z Iranem pozwoliła Rosji zarobić bardzo dużo pieniędzy. Teraz Trump angażuje aby to pachołek Putina wygrał wybory. Trump, Putin, Orban oraz PiS w Polsce.
0
@Kgorecki2500 Median to chyba najbardziej wiarygodne sondaże robi. W 2022 roku dobrze przewidział wyniki.
5
@Kgorecki2500 Orbán tak zabetonował wszelkie instytucje w państwie, że bez 2/3 będzie naprawdę ciężko rządzić. Oby się udało. Rosja, Trump i PiS grają w drużynie Orbana, więc porażka Orbana to dla Polski jak i Europy ogromny sukces.
4
Piłka nożna jest dla wszystkich.
1
@Frimpong nic nie nakreślił, bo sam nie ma pojęcia o czym pisze.
2
@Rhaan gdzie takie głupoty wyczytałeś to nie wiem. Estonia dostosowuje się do unijnego prawa i kończy się eldorado. Co ciekawe w czerwcu 2026 stare licencje estońskie tracą ważność i wiadomo już dlaczego Zonda zawija się właśnie teraz.
6
@Frimpong Nie, właśnie to jest rola normalnego państwa europejskiego. Nie wiem w jakim Ty świecie żyjesz, ale prawo unijne oraz polskie jesteś chroni Cię w praktycznie każdym aspekcie życia, więc dlaczego akurat w krypto miałoby być inaczej.
15
Przepraszam za lekki spam tematem, ale no kurde po czasie widać, kto chciał chronić Polaków przed pseudogiełdami.
10
Prorocze wpisy Sikorskiego.
1
@Aragorn33 pewnie spora część oszukanych klientów to wyborcy konfederacji, więc mogą podziękować Mentenowi, że tak dba o ich ochronę.
1
@Azazel_Pazuzu szukają czegoś aby przyklepać aferę obecnemu rządowi, albo chociaż wkręcić ich nią.
24
Bardzo podejrzana afera z Zondacrypto. Ludzie prawdopodobnie stracą mnóstwo pieniędzy. Co ciekawe ta giełda miała powiązania i sponsorowała prawicowe media jak Republika czy konferencje prawicowe w Polsce czy w USA z udziałem Nawrockiego. Do tego dochodzi także weto prezydenta ustawy, która pomogłaby w ochronie użytkowników takich giełd kryptowalut. Śmierdzi to lobbingiem na kilometr, szkoda tylko tych ludzi co stracili pieniądze.
31
Najlepsi i tak byli komentatorzy na canal+. Nie mają pojęcia o przepisach, ale dla nich to czerwona kartka i kropka XD Dawno takich odklejeńców nie słyszałem. Jeszcze inne teksty w stylu, że Pedri jest winien, że go przeciwnik sfaulował albo Rashford strzelił fartem gola bramkarzowi między nogami.
0
@kanver_ te algorytmy nie są stworzone dla Lewego. On wygrywa mało pojedynków, mało kluczowych podań, w powietrzu już nawet słabo sobie radzi. No jak nic nie strzeli to zazwyczaj ma słabą ocenę.
5
Komentarz usunięty