Mow_mi_Douglas
Dołączył/a: sierpień 2015
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Chciałbym dodać swoje 3 grosze w sprawie zbrodni dokonanej przez tego 17-latka. Kiedy sam chodziłem do szkoły, zaczynając od podstawówki, a kończąc na szkole średniej sam byłem świadkiem znęcanie się innych uczniów, czy dzieciaków z tych samych miejscowości na konkretnych osobach. Charakter tego chłopaka nie ewoluował w jeden rok, a był to wieloletni proces- zapewne od najmłodszych lat. Wystarczy spojrzeć na jego wygląd- zajęcza warga, problemy z wymową, uzębienie. To tego posiadał ojczyma, więc pochodził z rozbitej rodziny. Sam także dodał, że nawet w pracy (do której zmusił go ojciec) był prześladowany przez współpracowników. Nie chce go tutaj wybielać, bo zbrodni już dokonał i musi ponieść karę, ale czy odpowiednie instytucje nie powinny takich ludzi wcześniej wyłapywać i im pomagać? Jeśli chcemy aby takie sytuacje się już nie powtarzały to trzeba być złym na państwo, na szkoły, które udają, że nie widzą przemocy, na instytucje odpowiedzialne za dobro dzieci.
26
Prezydentowi Nawrockiemu nie za bardzo podoba się pomysł Francji aby rozmieszczać ich broń nuklearną w innych krajach Europy (szczególnie w Polsce). Twierdzi także, że obecna współpraca polsko-amerykańska jest wystarczająca dla Polski. Kogo interesy on właściwie reprezentuje?
3
@kuz mylisz się. Byłem tym bratem i nic takiego nie miało miejsca.
1
Wiele wątpliwych podpisów miał także Laporta- ponad tysiąc. Trochę manipulacja wskazywać tylko na przeciwników Laporty
15
Ciekawe zbiegi okoliczności w polskiej polityce:
- ambasador USA prawdopodobnie spotyka się z Nawrockim,
- ambasador USA spotyka się z prezesem Narodowego Banku Polskiego (co w samo w sobie jest bardzo podejrzane)
- USA przeciwne programowi SAFE jak i ofercie rozmieszczeniu broni nuklearnej w innych krajach Unii,
- cali na biało wychodzą najbardziej apolityczne osoby, czyli prezydent i prezes NBP i oznajmiają, że oni to mają luźne 200 mld i mogą sfinansować kredyt na polska obronność,
- pewnie kolejny etap to weto SAFE, bo podstawka do tego już jest,
Ameryka się pewnie cieszy, że ma w Polsce tak oddanych ludzi, którym bardzo leżą na sercu ich interesy.
2
Arsenał strzelił gola z xG 0,01?
0
@Mow_mi_Douglas ja to wiem jakie walki tam idą od samego początku prezydentury Trumpa.
0
@Cryptolis Niemcy tak samo jak USA robią wszystko co im Izrael rozkaże. Do tego liza im tyłek na każdym kroku, tutaj akurat nie ma co się na nich wzorować. Obecnie USA i Izrael mają bandytów jako przywódców. Oczywiście nie ma co ich głośno krytykować i się narażać, ale też nie ma co z przestępcami w jakieś biznesy wchodzić. Lepiej już przeczekać do końca kadencji pomarańczowego i może coś się zmieni.
8
Jak za PiS gdzie Morawiecki ładuje się po same kule w obligacje indeksowane inflacja, a za jakiś czas inflacja wylatuje w kosmos.
https://x.com/ItsAnonApe/status/2028909724058399004
9
Mam genialny pomysł. Araujo na 9!
15
Nie ma drugiego takiego zespołu od dwóch lat, który daje tyle emocji co Barca
35
Polski Prezydent wyrażający żal, bo zginęło 3 żołnierzy amerykańskich, ale to że bombarduja szpitale i szkoły to już mu nie przeszkadza. Wchodzenie w tyłek komuś takiemu jak Trump to naprawdę trzeba mieć mało szacunku do samego siebie.
3
@RinooniR Jakubiak autorytet w jakiekolwiek sprawie XD
10
@Antimadridista_WR ciekawe ile ich kosztował taki post
1
@macio_944 tylko stalowa
0
@kanver_ wg FotMob rowniez mvp, ale ze średnia 8.8
2
@marcin62 tutaj Lewica ma rację. Chyba pierwsza partia, która poruszyła ten problem. Polacy są ostro dymani na kasę przez steam.
4
Najgorsza menda w polskiej polityce. Typ się przywala o 3 tys zł (co oczywiście jest błędem, bo typ nawet ze zrozumieniem nie potrafi czytać) kiedy sami rozkradli przez fundusz sprawiedliwości setki milionów.
0
Piqué, przestań oddychać" czy "Piqué, łotrze, Hiszpania to twój naród" - takie okrzyki były powtarzane najczęściej. Jednak kibice Realu Madryt obrażali również Shakirę oraz dzieci środkowego obrońcy FC Barcelony, co należy zdecydowanie potępić. (Artykuł na fcbarca.com z 2019).
Ciekawe, że takie ataki nie wywoływały tyle szumu co nazwanie czarnoskórego człowieka małpą.
7
Za nazwanie kogoś małpą zakaz gry w LM wg Mbappe, a ciekawe jaka kara za grożenie piłkarzowi Barcelony śmiercią?
0
@robsesh pewnie oni wiedzą, że nie będą w klubie tyle co Yamal i chcą pomóc mu budować wizerunek najlepszego na świecie, więc dlatego tak dużo minut gra i teraz dostaje karne żeby mieć jak najlepsze statystyki i aby móc rywalizować o złotą piłkę.
1
Ktoś wrzucił jak wygląda bilans Barcy w meczach które sędziował Soto Grado, a patrzcie w meczach Realu:
24 mecze
16 zwycięstw
6 remisów
2 przegrane
Sędziował 2 razy el classico, które wygrał Real. Nie twierdze, że ma miejsce jakaś korupcja ale typ jest wyjątkowo pechowy dla Barcy ale szczęśliwy dla Realu.
6
Jak to nie jest działanie na szkodę kraju to ja już nie wiem XD Lepiej brać koreańskie albo amerykańskie kredyty na 6% niż europejskie na 3% odroczone na 10 lat. W czasach kiedy Polska musi wydawać na zbrojenie, marszałkowi nie pasuje kredyt na bardzo dobrych warunkach. Może zamiast krytykować wszystko co wychodzi z Unii sam zaproponowałby jakieś rozwiązanie nasz specjalista od wszystkiego.
0
Jak to jest możliwe, że taka Girona potrafi lepiej w pressing niż Barcelona? Jak Barca pressuje to gracze Girony mają dużo miejsca, dużo czasu, partnerów do dogrania, a jeśli odwrotnie to Barca ma mało czasu, mało miejsca i odcięte opcje do dogrania.
3
Zauważyliście, że bardzo rzadko VAR wzywa głównego w meczach Bracy jeśli jest coś do sprawdzenia na korzyść Barcelony?
2
Te 10 poważnych błędów na niekorzyść Barcelony idealnie pokazuje, że grzanie tematu Negeiry przez Real Madryt było warte.
0
Nie da się takich meczów wygrywać jeśli na boisku walczy tylko jedna drużyna. Mam wrażenie, jakby Barca przegrywała dużą większą liczbę główek, pojedynków obrońców z napastnikami, jais przebitek w środku pola. Piłkarze Girony naciskali pod samą bramką, czyniąc prawie niemożliwym rozgrywaniem piłki, gdzie pressing Barcelony wyglądał jakby był na alibi, żeby nikt się nie przyczepił. Nie wiem o co chodzi, czy oni tak bardzo odstają fizycznie od zawodników Girony czy brakuje im motywacji.
6
@jakub1906 bezlitosny Nawrocki, szczególnie jak trzeba było wykorzystać starszego człowieka aby zdobyć mieszkanie komunalne.
1
@draxidox ciekawe, że o obietnicach platformy najwięcej mówią ludzie, którzy i tak na nich nie głosowali XD
2
@draxidox Ksef wprowadził PiS w 2022 dobrowolny, a w lipcu 2024 miał być obowiązkowy dla wszystkich. Obecny rząd przesunął go o półtora roku. Tak dla osób, którzy chcieliby zwalać winę na jedną partię. Oczywiście nie zwalnia to z odpowiedzialności obecne ministerstwo finansów, które pozwoliło wypuścić to w takim stanie.