Mow_mi_Douglas
Dołączył/a: sierpień 2015
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
6
@Mixtape kalimera
0
@LOPEZ16 pewnie to ludzie, którzy próbowali nielegalnie przekroczyć granicę i zostali cofnięci przez służby niemieckie oraz imigranci, którzy otrzymali azyl w Polsce i wyjechali do Niemiec. Nie wciskaj więc bajek nie popartych żadnymi dowodami.
0
@Bilon87 poczytaj sobie na czym ten pakt polega i jakie ma założenia i nie pisz głupot.
0
Kontrole na granicy z Niemcami to najgłupszy sposób na jaki mogli wpaść Ci ludzie. Kogo oni chcą tam kontrolować? Imigrantów uciekających z przez Polskę do Niemiec? A niech sobie tam idą, po co ich zatrzymywać? Z kolei w drugą stronę też jest to bez sensu, bo jaki imigrant chciałby wyjechać z Niemiec aby zatrzymać się w Polsce… Najbardziej oni uprzykrzają życie zwykłym ludziom. Tym którzy pracują w całej urlopie, ludziom wracającym odwiedzić rodzinę, czy podróżującym na urlopie. Pewnie łyknęli propagandę polskiej prawicy, o podrzucaniu imigrantów przez Niemcy i tak sie to wtedy kończy.
0
@Bilon87 po prostu piszesz tekst rodem z Republiki niepoparty żadnymi dowodami. Oni rządzą od półtora roku, więc kiedy w końcu sprowadzą te miliony imigrantów?
1
@Bilon87 ale odklejka XD
6
@Gaucho skoro popierał tak bardzo kandydata partii, która doprowadziła do tych problemów migracyjnych to może niech się z nim skontaktuje i rozwiążą problem.
17
To jest jakiś matrix. PiS jako partia, która rządząc wpuściła do Polski rekordowe ilości imigrantów (spora ilość z krajów muzułmańskich), sprzedawała wizy byle komu, teraz krzyczą najgłośniej przeciwko imigrantom i podpinają się pod różne akcje obywateli. Jeszcze ciągłym atakiem na imigrantów (razem z Konfederacją) szkodzą tym uczciwym, którzy żyją i pracują spokojnie w Polsce, których jest o wiele więcej niż tych złych. Oni to wiedzą i bezczelnie wykorzystują aby zyskać politycznie. Obrzydliwe zachowanie.
9
@APTAPT nie ma nikogo kto poradziłby sobie lepiej niż Laporta. Mozna mu pewne rzeczy zarzucić, ale to jak wyprowadził Barce z ogromnego dołka w tak ciężkich warunkach to po prostu mistrzostwo.
8
Poseł Konfederacji zamazał kluczowe informacje i szerzy nieprawdziwe info? Niemożliwe.
13
Oni tym w kanale zero nawet już się nie kryją po czyjej stronie stoją oraz że niczym nie różnią się od mediów, które tak chętnie krytykują.
0
Paulo Bento jest wolny. Dawać go do polskiej reprezentacji
0
A może zamiast na szybko szukać nowego selekcjonera zastanowić się głębiej, przeanalizować rynek, jakieś dane zebrać, porozmawiać z zawodnikami i wtedy na spokojnie kogoś wybrać. Może zamiast skupiać się na samych eliminacjach, skupić się na dłuższym okresie i zacząć w końcu coś budować z tą reprezentacją.
0
@FcPortoFan1999 napisałeś, że poukłada te kadrę, tylko po czym niby mamy to stwierdzić? To, że w Górniku go szanują, bo jest tam dużą postacią to nie znaczy, że w reprezentacji będzie to samo.
0
@D10SLEO tylko 3 nazwiska widzę. Siemieniec, Skorza i Papszun. Tylko oni mają gen zwycięzcy i wygrywali puchary w ostatnich latach.
1
@FcPortoFan1999 nie wiem co wy macie z tym Urbanem. Jakie on ma osiągnięcia w ostatnich latach aby awansować go na najważniejszego trenera w Polsce?
1
@JordiAlbion trenował młodzieżówki z zawrotnym wynikiem średnio 1 pkt na mecz. Genialna kandydatura.
0
A co z kandydaturą Mariusza Lewandowskiego? Nie da się znaleźć bardziej odpowiednej osoby kierując się charakterystyką jakiej szuka Kulesza.
5
Jak dla Kuleszy głównym atutem ma być znajomość polskich piłkarzy to XD Probierzowi, akurat ta znajomość bardzo pomogła. Sousie jakoś nie przeszkadzało to aby wyciągnąć 16 letniego Kozłowskiego.
0
@Roobo a co on takiego osiągnął w ciągu ostatnich lat, że zasługuje na te kadrę?
0
@sokot on sam siebie zwolnił tą szopka z opaską kapitana.
0
Jezu niech tylko jakiegoś solidnego trenera znajdą. Żadnych Urbanów i Nawalek. Jak już jakiegoś Polaka to kogoś z sukcesami w ostatnim czasie jak Papszun, Siemieniec albo Skorza.
1
Where „dziękujemy za wszystko selekcjonerze“?
9
A w Polsce kobiety do 60. Stać nas przecież.
5
@RosjaninBut nie no. To nie da się inaczej skomentować niż- XD
0
Prawda jest taka, że Trzaskowski nie miał szans wygrać. Jest tak ogromna polaryzacja. Jeśli ludzie teraz piszą o przegranych wyborach przez Tuska, bo powołał się Muranskiego wśród wielu innych dowodów, albo posłanka z Partii zawiozła składniki na rosół i się tym pochwaliła to po prostu Trzaskowski nie miał szans tego wygrać. Po drugiej stronie jest okradnięcie mieszkania starszego człowieka, okradanie państwa przez użytkowanie pokoi, bez płacenia za nie, branie udział w ustawkach kibolskich, zażywanie używek na wizji. Skoro dla ludzi głosujących na Nawrockiego nie są to powody do nieglosowania na niego, to Trzaskowski nie miał szans od początku. Jak widać Polska to wciąż kraj gangsterstwa, kibolstwa, kombinatorstwa skoro ludzie wybrali dokładnie taki profil prezydenta.
5
Jeszcze 2 i pół roku i wracamy do rządów PiS. Jak widać młodzi Polacy zatęsknili za rządami partii, która stworzyła ich obecne problemy.
2
W Szczecinie do OKW nr 150 przyjechała policja.
Jeden z członków komisji wpisywał dane głosującej do prywatnej aplikacji i nie chciał wydać karty do głosowania.
Oby politycy, którzy udostępniali posty zachęcając do łamania prawa odpowiedzieli za próbę fałszowania wyborów.
2
@arasz1819 powiedziałby, że Lech w młodości też takie rzeczy robił XD
2
@mr Barca sporo musiałeś robić czy drobna poprawa?