0

@RozowaPantera Elanga w lidze: 27 spotkań i jedna asysta,
Bednarek 24/25 w lidze angielskiej: 30 spotkań i 2 bramki,

1

@PatrykBarca ja się o nim dowiedziałem właśnie u Stanowskiego, a memy z tego programu zalały cały internet.

12

W interesie prezydenta Polski jest wygrana tych ludzi na Węgrzech. Ciekawe bardzo.

1

@Cryptolis porównanie 3 partii (a w sumie nawet więcej) do PiS

2

@mr Barca eutanazja powinna być prawem każdego człowieka. Zmuszanie do życia człowieka, który żyje z ogromnym bólem fizycznym oraz psychicznym jest bestialstwem.

7

Ciekawe, że Węgry za Orbana i Polska za PiS mają ze sobą tak wiele wspólnego.
https://x.com/JakubKubunio/status/2038654752104251452

8

@Roobo póki co niczego nie wprowadzili, a wrzucanie takich postów i łączenie tego z Niemcami to jest tania propaganda.

5

@Roobo Ministerstwo Rozwoju i Technologii pracuje nad nowelizacją, która wymaga stosowania niepalnych materiałów (jak wełna mineralna) w pasach ociepleń dla lepszego bezpieczeństwa pożarowego, inspirowanego tragediami jak Grenfell Tower.
Projekt jest w fazie konsultacji, a resort zaprzecza dezinformacji o eliminacji styropianu – chodzi o hybrydowe systemy, nie monopol wełny.
Styropian nadal będzie dopuszczalny w większości domów jednorodzinnych i niskich budynków.

2

Czy takie porównywanie cokolwiek pokazuje? Oni grają w różnych drużnych, różnych formacjach, mają inne zadania pewnie. O ile patrząc na poszczególnych piłkarzy można zobaczyć silne strony o tyle w porównywaniu np dwóch piłkarzy często można błędne wnioski wyciągnąć.

5

Jedna partia ze swoim prezydentem na pewno nie działa w interesie Polski, mimo krzyków bycia najbardziej patriotyczną partią.

1

Tusk obniżył ceny paliw.

1

@barcanawieki możesz zdobyć sławę i pieniądze (oczywiście dzięki mężowi), ale wieś w głowie jak była tak jest. Może to jest problem, że to głównie dzięki Robertowi jest w miejscu, w którym jest. Może jakby sama na wszystko zapracowała miałaby więcej pokory i jej myślenie byłoby kompletnie inne.

2

@BillyButcher żadna partia nigdy nie stała przy PiS jeśli chodzi o okradanie państwa.

5

Nie uważacie, że makijaż bardzo zawyża kobietom samoocenę? Widzę czasami jakieś filmiki gdzie z kobiety 3/10 makijaż robi 8-9/10. później np takie polki mówią, że polscy mężczyźni są brzydcy. No ok, ale my nie możemy sobie nowej twarzy namalować.

6

Pan Minister wstał i wybrał przemoc.

10

Chętni mogą zobaczyć jak się powinno odpowiadać na zarzuty o hipokryzję. Można spokojnie i merytorycznie zamiast agresji.


3

Dobre wieści w obozie Realu Madryt.

0

@ProMILs jeszcze rozumiem jakby dziennikarz zadał jakieś durne pytanie. Typ się spytał czy nie przeszkadza Nawrockiemu zażyłość Orbana z Putinem, którego sam otwarcie krytykował. Wytknął mu hipokryzję i się włączył agresor Nawrockiemu.

0

@damian16161212 pewnie z drugim przeciwnikiem który odpadnie jak ostatnio

0

@draxidox nie ma obiektywizmu w mediach. Każde medium ma własny przekaz skierowany w daną grupę. Kanał Zero idealnie uderza w Twoje preferencje i spoko, ale nie wypisuj że jest najbardziej obiektywny albo najbliższy prawdy, bo taki nie jest.

0

@alone49 to że nie jest to tępa propaganda pokroju Republiki to nie znaczy, że nie jest nią w ogóle.

0

@draxidox to, że publikują inne partie nie przekreśla moich argumentów. Czytałem komentarze pod dużą ilością filmów i potwierdza to dokładnie o czym mówię. Bańka i tyle.

0

@Antimadridista_WR Kanal Zero to medium skierowane w jednym kierunku, pod konkretny typ widza. Tzn że będą niektóre tematy omijać albo przedstawiać w konkretnym świetle pod tezę. Krytykować PiS i konfederacje także za bardzo nie mogą, bo to są właśnie ich widzowie. To taka sama stacja co Republika czy TVN i pogódź się z tym.

1

@Antimadridista_WR nie oglądasz kanału Zero ale opinie masz bardzo wyrobiona. Nikt z PiS nie płacze, że kanał tworzy materiały pozytywne dla KO, bo takie materiały nie istnieją. Kanał zero to bańka Konfederacko-Pisowska. Tam nie ma obiektywizmu tylko trzymanie się pewnego schematu. Widzowie kanału Zero uważają się za za jakiś oświeconych ludzi, analizujących rzeczywistość lepiej niż inni, a tak naprawdę są ogłupiani tak samo jak widzowie Republiki czy TVN.

0

@draxidox lepiej nie słuchać niczego, niz chłonąć te propagandę.

7

@Rupert_Haubica Wojewódzki jest słabym dziennikarzem jeśli chodzi o merytoryke. W swoim komediowym programie może przykrywać braki, ale do merytorycznych rozmów to on się nie nadaje.

22

@Tomason nie istnieje ani u jednego, ani u drugiego. Pozdrawiam

38

@draxidox Stanowski jest takim samym człowiekiem jak oni. Sam tworzy propagandę pod własnych widzów. Wiem, że ciężko to zaakceptować, ale takie są fakty.

0

Obejrzałem właśnie nowy odcinek na łączy nas piłka i taka jedna rzecz mi trochę przeszkadza. Przywitanie Urabna z Pietuszewskim w stylu „cześć młody“. Jakby ciężko było się zwrócić po imieniu. Rozumiem że chłopak jest 3 razy młodszy od niego, ale to brzmi bardzo niemiło i nieprofesjonalnie zwracanie się do kogoś per młody.

4

@Kgorecki2500 Jeszcze jakby wydawało tylko po angielsku to rozumiem, ale jeśli tłumaczą na kilka języków pomijając np język Polski to uważam, że Polacy mają prawo do krytykowania takiego traktowania.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?