Mow_mi_Douglas
Dołączył/a: sierpień 2015
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@RozowaPantera Elanga w lidze: 27 spotkań i jedna asysta,
Bednarek 24/25 w lidze angielskiej: 30 spotkań i 2 bramki,
1
@PatrykBarca ja się o nim dowiedziałem właśnie u Stanowskiego, a memy z tego programu zalały cały internet.
12
W interesie prezydenta Polski jest wygrana tych ludzi na Węgrzech. Ciekawe bardzo.
1
@Cryptolis porównanie 3 partii (a w sumie nawet więcej) do PiS
2
@mr Barca eutanazja powinna być prawem każdego człowieka. Zmuszanie do życia człowieka, który żyje z ogromnym bólem fizycznym oraz psychicznym jest bestialstwem.
7
Ciekawe, że Węgry za Orbana i Polska za PiS mają ze sobą tak wiele wspólnego.
https://x.com/JakubKubunio/status/2038654752104251452
8
@Roobo póki co niczego nie wprowadzili, a wrzucanie takich postów i łączenie tego z Niemcami to jest tania propaganda.
5
@Roobo Ministerstwo Rozwoju i Technologii pracuje nad nowelizacją, która wymaga stosowania niepalnych materiałów (jak wełna mineralna) w pasach ociepleń dla lepszego bezpieczeństwa pożarowego, inspirowanego tragediami jak Grenfell Tower.
Projekt jest w fazie konsultacji, a resort zaprzecza dezinformacji o eliminacji styropianu – chodzi o hybrydowe systemy, nie monopol wełny.
Styropian nadal będzie dopuszczalny w większości domów jednorodzinnych i niskich budynków.
2
Czy takie porównywanie cokolwiek pokazuje? Oni grają w różnych drużnych, różnych formacjach, mają inne zadania pewnie. O ile patrząc na poszczególnych piłkarzy można zobaczyć silne strony o tyle w porównywaniu np dwóch piłkarzy często można błędne wnioski wyciągnąć.
5
Jedna partia ze swoim prezydentem na pewno nie działa w interesie Polski, mimo krzyków bycia najbardziej patriotyczną partią.
1
Tusk obniżył ceny paliw.
1
@barcanawieki możesz zdobyć sławę i pieniądze (oczywiście dzięki mężowi), ale wieś w głowie jak była tak jest. Może to jest problem, że to głównie dzięki Robertowi jest w miejscu, w którym jest. Może jakby sama na wszystko zapracowała miałaby więcej pokory i jej myślenie byłoby kompletnie inne.
2
@BillyButcher żadna partia nigdy nie stała przy PiS jeśli chodzi o okradanie państwa.
5
Nie uważacie, że makijaż bardzo zawyża kobietom samoocenę? Widzę czasami jakieś filmiki gdzie z kobiety 3/10 makijaż robi 8-9/10. później np takie polki mówią, że polscy mężczyźni są brzydcy. No ok, ale my nie możemy sobie nowej twarzy namalować.
6
Pan Minister wstał i wybrał przemoc.
10
Chętni mogą zobaczyć jak się powinno odpowiadać na zarzuty o hipokryzję. Można spokojnie i merytorycznie zamiast agresji.
3
Dobre wieści w obozie Realu Madryt.
0
@ProMILs jeszcze rozumiem jakby dziennikarz zadał jakieś durne pytanie. Typ się spytał czy nie przeszkadza Nawrockiemu zażyłość Orbana z Putinem, którego sam otwarcie krytykował. Wytknął mu hipokryzję i się włączył agresor Nawrockiemu.
0
@damian16161212 pewnie z drugim przeciwnikiem który odpadnie jak ostatnio
0
@draxidox nie ma obiektywizmu w mediach. Każde medium ma własny przekaz skierowany w daną grupę. Kanał Zero idealnie uderza w Twoje preferencje i spoko, ale nie wypisuj że jest najbardziej obiektywny albo najbliższy prawdy, bo taki nie jest.
0
@alone49 to że nie jest to tępa propaganda pokroju Republiki to nie znaczy, że nie jest nią w ogóle.
0
@draxidox to, że publikują inne partie nie przekreśla moich argumentów. Czytałem komentarze pod dużą ilością filmów i potwierdza to dokładnie o czym mówię. Bańka i tyle.
0
@Antimadridista_WR Kanal Zero to medium skierowane w jednym kierunku, pod konkretny typ widza. Tzn że będą niektóre tematy omijać albo przedstawiać w konkretnym świetle pod tezę. Krytykować PiS i konfederacje także za bardzo nie mogą, bo to są właśnie ich widzowie. To taka sama stacja co Republika czy TVN i pogódź się z tym.
1
@Antimadridista_WR nie oglądasz kanału Zero ale opinie masz bardzo wyrobiona. Nikt z PiS nie płacze, że kanał tworzy materiały pozytywne dla KO, bo takie materiały nie istnieją. Kanał zero to bańka Konfederacko-Pisowska. Tam nie ma obiektywizmu tylko trzymanie się pewnego schematu. Widzowie kanału Zero uważają się za za jakiś oświeconych ludzi, analizujących rzeczywistość lepiej niż inni, a tak naprawdę są ogłupiani tak samo jak widzowie Republiki czy TVN.
0
@draxidox lepiej nie słuchać niczego, niz chłonąć te propagandę.
7
@Rupert_Haubica Wojewódzki jest słabym dziennikarzem jeśli chodzi o merytoryke. W swoim komediowym programie może przykrywać braki, ale do merytorycznych rozmów to on się nie nadaje.
22
@Tomason nie istnieje ani u jednego, ani u drugiego. Pozdrawiam
38
@draxidox Stanowski jest takim samym człowiekiem jak oni. Sam tworzy propagandę pod własnych widzów. Wiem, że ciężko to zaakceptować, ale takie są fakty.
0
Obejrzałem właśnie nowy odcinek na łączy nas piłka i taka jedna rzecz mi trochę przeszkadza. Przywitanie Urabna z Pietuszewskim w stylu „cześć młody“. Jakby ciężko było się zwrócić po imieniu. Rozumiem że chłopak jest 3 razy młodszy od niego, ale to brzmi bardzo niemiło i nieprofesjonalnie zwracanie się do kogoś per młody.
4
@Kgorecki2500 Jeszcze jakby wydawało tylko po angielsku to rozumiem, ale jeśli tłumaczą na kilka języków pomijając np język Polski to uważam, że Polacy mają prawo do krytykowania takiego traktowania.