Mow_mi_Douglas
Dołączył/a: sierpień 2015
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
11
Chwila, chwila. Dziennikarz pyta Nawrockiego czy nie przeszkadza mu zażyłość Orbana z Putinem (o którym sam się źle wypowiadał wcześniej), a ten się na niego rzucił jakby go pobić tam chciał. Niech nie bierze udziału w kampaniach proputinowskich polityków to nikt mu hipokryzji nie będzie wytykał i nie będzie się denerwował.
0
Real po prostu gra najlepiej kiedy trener za dużo się nie wtrąca i mogą sobie grać na kontry.
0
@FcPortoFan1999 Jak Legia wyjdzie to Widzew zostaje
0
Przegrana Arki to wielka szansąma Legii na wyjście ze strefy spadkowej.
0
@JackPtak liga bardziej losowa niż forma Ferrana.
1
@Czyhrynski Portki spoko, ale z taką koszulką słabo się komponują.
2
Ciekawe czy ludziom, którzy głosowali na Nawrockiego podoba się to, że dla niego cele partii i USA są ważniejsze niż bezpieczeństwo Polski albo bierze udział w kampanii ruskiej onucy Orbana.
1
@turhiay cała prawica pchała tę propagandę, że za stary jakby Trump był młodzieniaszkiem z bystrym umysłem.
1
Teraz czekamy na opinie Artety XD
15
@michal26 ludzie patrzą tylko na to czy ich partia popiera projekt czy nie. Nic innego się nie liczy. Stąd takie liczby.
6
@RozowaPantera i bardzo dobrze. W czasach kiedy trzeba się zbroić nie wolno pozwolić prezydentowi bombardować dobrych projektów dla własnych celów partyjnych.
0
W ogóle Bastoni w tym sezonie ma już 3 bramki i 6 asyst. To lepsze statystyki niż de Jong w Barcelonie.
0
@marcin62 szkoda, że zamiast kultura niedawania napiwków jak w Japonii do nas przyszła kultura z USA gdzie jest ‚, zbrodnia‘‘ nie dać napiwku.
7
Problem z wolnością słowa jest taki, że zawsze znajdą się tacy, którzy będą jej używać do złych celów.
0
@Dari0G ale bezbek XD
6
Smutne czasy widzieć na stanowisku prezydenta człowieka, który wyżej ceni sobie zysk partyjny oraz zysk USA niż bezpieczeństwo Polaków. Kolejny raz udowadnia to nam, że politycy najwięcej krzyczący o patriotyzmie sprzedaliby ten kraj za garść srebrników.
1
Dziwię się, że ludzie tak bardzo stoją za Laporta. Przecież to jest typowy polityk i kłamca. Dużo dal temu klubowi, to prawda, ale nie można zapominać o jego wadach i w jaki sposób traktuje klubowe legendy dla własnych celów. Xavi przynajmniej wydaje się szczery. Nie analizuje co lepiej powiedzieć tylko mówi co myśli, przez co nieraz dostał po tyłku od kibiców. Wolę w Barcelonie ludzi jak Xavi niż zakłamanych polityków zatrudniających kolegów i szwagrów na najważniejsze stanowiska w klubie. Wszyscy obecnie przymykamy na to oko, póki Barcy dobrze idzie (spore podziękowania dla Flicka, który ze wszystkich piłkarzy wyciąga co najlepsze), ale klub nie może na dłuższą metę tak kibicować. Sami narzekaliśmy na doping na stadionie, na mało profesjonalne zarządzanie klubem, niewykorzystywane klubowych legend czy nie zatrudnianie profesjonalistów. Font mówi o tym i chce to zmienić. Dla mnie każda kandydatura ma swoje wady, ale dziwi mnie po prostu stanie za Laporta i ciągle krytykowanie Xaviego czy Messiego.
0
@Ojciec5tkidzieci jest więcej dowodów na tę walkę z przedsiębiorcami oprócz wystawienie jednej gwiazdki jakiemuś krawcowi? Czy tak po prostu udostępniasz bez weryfikacji?
10
@Ramon_Villaverde Warto dodać, że wziął dotacje z Unii na panele oraz stwierdził, że zdejmie je w momencie kiedy się spłaciły i zaczęły na siebie zarabiać. Genialny człowiek
3
PSG z xG 0,87 strzela 5 bramek. Co oni tam z 40 metrów bramki strzelali?
29
@Toretto on pisze takie populizmy, że to aż szkoda komentować. Nie rozróżnia, że różne kraje mają różne możliwości kredytowe, albo że różne potrzeby finansowania zbrojenia. Islandia nie musi tyle inwestować w obronnośc, co kraj jak Polska graniczący z agresywnym krajem jak Rosja.
50
@Tasde PiS z bardzo korzystnego finansowo projektu od Unii Europejskiej zrobił wojnę polityczną, która tylko szkodzi bezpieczeństwu Polski. Jak Glapiński z Nawrockim tak bardzo chcą dać zarobić USA, to niech zmienią obywatelstwo i niech się tam wynoszą.
1
Z pięcioma bardzo dobrymi zawodnikami nie da się wygrać LM. Dla obecnego składu ćwierćfinał/ półfinał to naprawdę maksimum, a gdyby nie wychowankowie to byłoby jeszcze gorzej.
1
Załóżmy, że Alemany mówi prawdę i la liga byłaby skłonna zaakceptować kontrakt Messiego. Wtedy wychodziłoby na to, że Tebas gra w drużynie Laporty, patrząc na to jak śliskim typem jest Tebas nie zdziwiłbym się jakby trochę ściemniał.
3
To jest niesamowite w Ekstraklasie, że zespół ze strefy spadkowej dzieli 9 pkt od gry w pucharach XD
6
@Krystiansigma2734 pamiętam jak niedawno było na odwrót i to Milan nie mógł wygrać z Interem przez długi czas.
1
@Peciak a ja uważam, że Laporta nie ma żadnego konkretnego planu. Ma duże szczęście, że trafił z trenerem, który nigdy nie narzeka i uporządkował im skład oraz potrafi każdego zawodnika jakoś wykorzystać. Mało jest takich trenerów, szczególnie jeśli dostają oni od klubu i kibiców spore wymagania.
1
Chciałbym żeby mój pracodawca mnie tak chwalił jak Laporta Deco.
2
Yamal najlepszym skrzydłowym na świecie. Zamykam dyskusję.
0
To zabawne, że ludzie zamiast się dowiedzieć w jaki sposób zmienia się cena paliw na stacjach paliw w zależności od tego co się dzieje na świecie, wolą wypisywać w internecie jakieś głupoty niepoparte żadnymi dowodami. Wystarczy 5min researchu, a z jakimś ai chatem jeszcze szybciej aby zrozumieć ten mechanizm.