Mow_mi_Douglas
Dołączył/a: sierpień 2015
6 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
@Lucerfi oni mają szczęście, że są w Polsce gdzie jest wolność słowa i wolność poglądów. Gdyby w Rosji przedstawiali tak skrajne poglądu do poglądów władzy już dawno skończyli by na Syberii albo dostaliby herbatkę, po której się nie obudzą. Ohydna partia, która wzdycha do kraju mordującego bezbronnych cywili.
3
@Zelazny_Mike oczywiscie, wina Zelenskiego XD Nawet nie wiadomo czy Rosja miała zamiar cokolwiek podpisywać, a znając ich to pewnie miało to charakter propagandowy.
12
Moim zdaniem to właśnie Korwin z Konfederacją wysadzili tory, bo im się kończyły się tematy do wypisywania na x. Pewien poseł Konfederacji ostatnio próbował okraść sklep meblowy, więc oczywistym jest, że ma on doświadczenie w takich sprawach. W dodatku na miejscu zbrodni znaleziono patelnię oraz ołówek z Ikei. Podejrzane jest to jak dużo o tym piszą, pewnie chcą od siebie odwrócić uwagę. Mi to śmierdzi na kilometr.
11
Rosja dobrze to rozgrywa, że do jakiś akcji w Polsce zatrudnia Ukraińców. To jeszcze bardziej skłóca Polaków. W dodatku mają w Polsce partie, której nawet płacić nie muszą, która sama z siebie gra z nimi do jednej bramki. Oczywiście są też ludzie, którzy wierzą że za wszystkim stoi Ukraina, która chce nas wciągnąć do wojny (jakbyśmy w niej nie uczestniczyli XD).
22
Fundusz sprawiedliwości. Prawie 300 mln złotych przelanych poprzez ustawione przetargi do posłów Suwerennej Polski (tzw przystawka PiS). Dwójka najbardziej umoczonych ludzi (Ziobro i Romanowski) już siedzi na Węgrzech, plują na zwykłych Polaków, którzy za swoje przewinienia muszą odpowiedzieć. Do tego w przypadku wyroku (a nawet przed nim jak to czynił Duda) zostaną ekstremalnie szybko ułaskawieni. Do tego dochodzą inni posłowie PiS oraz Suwerennej Polski, którzy w ciągu 8 lat rządów zgromadzili majątki na dziesiątki, a nawet setki milionów złotych. Nigdy żadna partia nie okradała Polskę i Polaków na taką skalę i w tak bezczelny sposób.
13
@Aragorn33 Konfederacja, która krytykowała PiS i PO za polaryzację społeczeństwa sama to robi w stosunku do Ukrainy i Ukraińców. Obrzydliwa partia. Ci ludzie zmagają się z bestialskim atakiem na ich kraj. Nie musimy ich kochać, ale nienawidzić tym bardziej.
1
@Aragorn33 typ takimi komentarzami odwraca uwagę od partii, która zrobiła oszustwo na grube miliony, atakując partię która niby miała to zaakceptować. Szkoda słów na takich ludzi.
0
@lithotripter zawsze się znajdzie sposoby aby obejść prawo, a jak się jest przy władzy i Twoi wyborcy i tak na Ciebie zagłosują (nawet jeśli okradłeś państwo na miliony zł) to jest jak najbardziej możliwe.
9
@priest9999 wiedziałem, że zaraz ktoś wyjedzie z KO. Sprawdź sobie do kiedy Obajtek był prezesem Orlenu.
20
PiS to ewenement na skalę światową. To jest niepojęte jak można tak rozkradać europejski kraj i nie ponieść większych konsekwencji. Niedługo zapewne powrót do władzy i ponowne dojenie Polaki.
0
Ekstraklasa jest tak losowa, że nie zdziwię się jak Wisła awansuje do niej i wygra ją w pierwszym sezonie. Do tego awansuje jeszcze pogoń Grodzisk mazowiecki i będzie wyżej w tabeli niz Legia Warszawa.
2
@Comentateiro ta partia przesunęła granicę tak daleko, że już mnie nic nie zdziwi.
6
Dani Olmo przed transferem do Barcelony:
Nieregularny oraz podatny na kontuzje.
Dani Olmo po transferze do Barcelony:
Nieregularny i podatny na kontuzje.
No kto mógł się spodziewać.
1
@VeB 1899 ten Guehi jest wzrostu Erica. To nie za duzo jak na środkowego.
1
Z perspektywy stadionu trzeba przyznać, że doping kibiców Barcelony jest praktycznie zerowy. Kibice PSG (nie wiem ilu ich tam było, tysiąc, dwa..) byli głośni i słychać ich było większość meczu. Nawet był moment kiedy wygwizdywali piłkarzy Barcelony kiedy byli przy piłce. Siedziałem po drugiej stronie stadionu i doskonale ich słyszałem. Piłkarze czasami próbowali zachęcić kibiców do dopingu, ale to działa na kilka sekund. Klub musi coś z tym zrobić, bo tak nie powinno byc, że grupa kibiców gości zjada całkowicie kibiców Barcy.
5
@Safrani ale dajmy im spróbować rządzić. Na pewno z krajem lepiej sobie poradzą niż z własną partią.
0
Pamięta ktoś jaki był kurs u bukmacherów na Viniciusa w zeszłym roku?
0
@Safrani a co z tymi stronami pośredniczącymi jak viagogo? Widzę, że są bilety od 250 € za sztukę
0
Jakie są obecnie sposoby na kupno biletów na Sociedad albo PSG? Jakie strony albo sposoby wchodzą w grę oprócz oficjalnej strony?
0
@supraomnes1 powinno mieć znaczenie jeśli chodzi o najlepszych piłkarzy. Bramkarzy jest tyle, że Bułka nie jest potrzebny kadrze.
0
Może trochę kontrowersyjna opinia ale uważam, że Polska powinna postawić na Grabare jako jedynkę w reprezentacji. Oglądając jego wywiady widać, że ma on ambicje aby zajść jak najdalej i myślę, że niedługo zmieni klub na jeszcze lepszy. Do tego w parze idą bardzo dobre umiejętności bramkarskie.
8
@FioletoweOczy ktoś musiał zebrać młodych wyborców konfederacji i pisu w jednym miejscu.
0
@FcPortoFan1999 sadzilem, że znajdzie się chociaż jeden dobry. Wiem, że Ivi wygląda lepiej na tle kolegów, ale takiego tartaku się nie spodziewałem.
0
Tak oglądam ten mecz Rakowa i aż jestem w szoku, że tam nie ma jednego technicznie dobrego zawodnika w drużynie Papszuna.
5
Ivi to conajmniej półka wyżej niz reszta piłkarzy Rakowa.
0
Nie można aż tak bardzo krytykować zarządu za tak niskie sumy transferów wychodzących. Barca ma bardzo słabą pozycję negocjacyjną. Każdy mówi o problemach finansowych, prezes ligi otwarcie o tym mówi (pokazując innym klubom finanse klubu), dziennikarze. Z tym samym problemem zmagają się wszystkie kluby (może oprócz Realu i Atletico), którzy tak samo sprzedają swoich najlepszych albo najbardziej obiecujących piłkarzy za paczkę gruszek. Dopóki nie ustabilizuje się sytuacja finansowa Barcelony, do tego czasu będziemy się zmagać z tym problemem.
0
Czy we wrześniu kiedy Barca będzie grać przeciwko Sociedad, można być pewnym że stadion będzie już normalnie działał? Mam urlop i zastanawiam się czy nie polecieć do Barcelony na mecz. Jak najlepiej kupować bilety aby mieć pewność, że się uda kupić?
3
@FCB24 gwiazdorstwo XD
5
Ci cholerni imigranci.
4
@draxidox wy brzmicie jak jakaś sekta tutaj. Ma zastrzeżenia do ludzi chodzących z napisem „police“ kontrolujących pojazdy, bo wprowadza ludzi w błąd. To, że jest to nazwa miejscowości nie ma tu nic do rzeczy, bo i tak ma rację że wprowadza ludzi w błąd. Nic kontrowersyjnego tutaj nie powiedziała, a zachowujecie się i wyśmiewacie jakby powiedziała, że 2+2= 5.