7

@RosjaninBut smutne, że dla ludzi gorsze jest przyniesienie składników na rosół do hospicjum niż okradzenie starszego człowieka z mieszkania, czy udział w nielegalnych ustawkach kibolskich ramię w ramię z przestępcami i gangsterami.

4

@mr Barca zadowolony z efektów?

0

@Tasde Wizerunkowe wtopy PO bardzo dobrze klikają się w Internecie.

1

@Aragorn33 niestety rozmyto te tematy w Internecie. Niektórzy wypierają to wszystko, inni twierdzą, ze to nieczyste zagrywki Tuska. Trzaskowski oraz jego otoczenie zmęczyło ludzi tymi tematami. Powinni byli odpalić to wszystko przed drugą turą i nie pozwolić Nawrockiemu na kłamstwa, rozmycie tematu i manipulacje.

9

Dojenie spermiarzy wchodzi na pełnej. Widać, że jest świadoma co daje jej taka rozpoznawalność i wyciska to jak cytrynę.

3

@Ghandi ale Ty manipulujesz. Zadaj sobie trud i zobacz, że zarządów Tuska Nawrocki uzyskał dostęp, bo nie było jeszcze dokumentów z mieszkaniem, za które uzyskał negatywną opinię za rządów PiS.

1

@UriBoyka Jadczak pewnie chce pokazać jak wyglądały takie środowiska. To były mafie, często bezwzględne i w takim środowisku obracał się Nawrocki. On nie był tam przypadkowym gościem tylko znał tych ludzi.

4

@Ghandi to są obietnice jednej partii pośród 10 innych w koalicji. Nie wiem po co ta dyskusja.

11

@Ghandi nie jestem ekspertem, ale żeby wprowadzić taką zmianę, która miałaby ogromny wpływ na Polski budżet trzeba pierw wprowadzić wiele innych zmian w innych miejscach. Ta ustawa konfederacji to tylko pod publiczkę zagranie.

0

@comtedurgell to porównaj jakie spaliny wyrzucają z siebie i jaki ma to wpływ na jakość powietrza w mieście.

76

Niewiele brakowało, aby PiS dopiął przejęcie władzy w polskim sądownictwie. Jeszcze jedna kadencja i zapewne mieliby kontrolę nad całym trójpodziałem władzy. Do tego okradali ten kraj na potęgę, pluli zwykłym Polakom w twarz (szczególnie podczas covid), używali oprogramowania szpiegowskiego aby szpiegować opozycję, przyjmowali wielkie ilości imigrantow oraz sprzedawali im wizy na lewo, podpisali się pod zielonym lądem, wprowadzili ogromne ilości podatków. Nie mieli oni żadnych zahamowań. Wybór Nawrockiego to bedzie powrót do tego okresu, bo będzie on jeszcze bardziej podległy niż Duda. Zaraz ktoś tu napisze, że KO mając Trzaskowskiego będzie takie samo. Otóż nie. KO ma 30% w sejmie, jest w koalicji, zostało im tylko 2 lata rządów. W niektórych sprawach koalicja jest zgodna, ale w wielu innych nie. Nawet mając prezydenta wielu rzeczy nie przepchną, bo nikt za KO nie będzie nadstawiał głowy. Obecna koalicja poza wpadkami wizerunkowymi czy bardzo kontrowersyjnym przejęciem TVP wcale nie radzi sobie tak źle, w porównaniu do 8 lat PiSu. Dużo tutaj ludzie żyje z nienawiścią do Tuska, ale prawda jest taka, że z nim Polska ma stabilniejsze i bardzo przewidywalne rządy (Unia, NATO, stabilna inflacja i ceny), nie zmienia co chwilę ministrów (co nie jest konieczne, bo nie nadużywają dla własnych korzyści tak władzy jak za PiS). Taki rząd to także duzo lepsze miejsce dla inwestorów. Słuchają głosu ludzi nawet nie ze swojego elektoratu, wchodząc np. w projekt CPK, dwóch elektrowni atomowych, sprawy imigrantów, zielony ład. Nie wyzywajcie mnie od wyznawców Tuska czy PO, bo daleko mi do tego. Po prostu patrząc jakie wybory są w tej słabej polityce polskiej, wolę stabilność niż chaos i przejmowanie przez jedną partię nielegalnie władzy w całym państwie.

1

@GTBTP a jeszcze co do CPK to możesz wejść na ich stronę i poczytać na jakim etapie są prace, bo pisanie że to uwalony projekt jeszcze gorzej wygląda Twój wpis.

1

@GTBTP Widzę, że mamy tutaj eksperta od klimatu i środowiska. Może podaj informację czy możliwa jest regulacja Odry aby była możliwa żegluga śródlądowa. Logistycznie i finansowo jest to możliwe? Bo pisząc o Niemcach brzmisz jak jakiś odklejeniec tylko.

1

@Roobo Masz jakieś informacje jak się taki projekt przeprowadza? Czy na tym etapie samochody są niepotrzebne? Chętnie sie dowiem jak wyglądają procesy przy tak ogromnych projektach.

0

@kamar24 Lewandowski nie zarabia czasem obecnie 30 mln brutto? Te 15-20 to będzie naprawdę mało jeśli utrzyma taki poziom.

17

@Kondziu_FCB co na niego mają już dowiedzieliśmy się. Wyłudzenie mieszkania, branie używek na wizji, nielegalne walki kibolskie, i sprowadzanie prostytutek dla klientów hotelu. To jest dla Ciebie nic?

15

@Comentateiro On musiał mieć niezłe kontakty w półświatku. Takie wyłudzanie komunalnych mieszkań to nie jest metoda, na którą wpada się na posiedzeniu w toalecie.

0

Czyli PiS od samego początku wiedział jakiego szemranego człowieka wystawia.

0

@barteq Wielki strateg

9

@SenseiFCB to nie wiem jak Ty te debaty oglądałeś. Nawrocki był mega zestresowany, uciekał wzrokiem, musiał używki brać w czasie debat czy innych rozmów. Silny to on jest jak trzeba iść na ustawkę, a nie kiedy trzeba wysilić głowę do bycia prezydentem.

3

Szczegóły testu Nawrockiego wyciekły.

11

@GeneralXavi Tusk mówił o Muranskim, ale to artykuł od bardzo wiarygodnego dziennikarza, który już wyjaśnił te wszystkie sprawy Nawrockiego jest podstawą do tych wszystkich oskarżeń w jego stronę.

9

Zażywam jakieś używki na wizji podczas najważniejszej debaty w wyborach prezydenckich i także w wielu innych sytuacjach. Ludzie się zastanawiają co zażywam. Niektórzy spekulują, że może narkotyki. Wyjaśniam, że to snus czyli nikotyna w dziąsło, ale że jestem bardzo mało wiarygodnym człowiekiem, który dużo kłamie i zmienia wersje wydarzeń co chwilę to i tak nie wszyscy mi wierzą. Dlatego postanawiam zrobić testy na obecność narkotykow, które pokazują kilka ostatnich dni. Dodatkowo aby odrzucić od siebie uwagę wzywam mojego kontrkandydata do tego samego. Oczywiście u mojego przeciwnika poza tym, że jak był młody to próbował marihuany i nie ma żadnych innych przesłanek aby cokolwiek zażywał, ale skoro mogę odwrócić kota ogonem i może uda się skierować uwagę ludzi na Trzaskowskiego to czemu nie. Dzięki Bogu niektórzy użytkownicy fcbarca.com oraz innych portali połknęli już haczyk i atakują kandydata KO, że nie chce się poddać testom oraz chwalą moje posunięcie. Jestem genialny.

4

@BezglutenowyPedri a za co skazać? Za wykorzystanie sytuacji starszego człowieka aby wyłudzić mieszkanie? Jak to udowodnić w miesiąc czy dwa? Za branie snusów podczas debat, rozmów z dziennikarzami czy na spotkaniach z wyborcami? Za nielegalne ustawki kibicowskie 15 lat temu? Co się przedawniło już raczej. Za załatwianie prostytutek klientom hotelu, co jest świeża sprawa, a on nie chce złożyć sprawy w trybie wyborczym? Tusk palnął głupotę powołując się na jednego idiote, ale nie wolno bagatelizować innych dowodów i spraw, w które zamieszany jest Nawrocki.

0

@ElKamil no on jest współwinny za to, bo sam dobiera sobie współpracowników i to pewnie oni ogarniają mu potrzebne informacje. Ta wtopa to także jego wtopa, to nie ulega wątpliwości.

0

@ElKamil a mi się wydaje, że jest to oznaka tego, że ktoś mu przygotował te informacje i opisał jako wiarygodne i on to palnął na wizji. Nie wierzę, że taki polityk jak Tusk użyłby słów Muranskiego, gdyby wiedział jakim debilem jest człowiek którego sam cytuje.

3

@Toretto co więcej on już miał dziecko w tym okresie, więc to jeszcze bardziej nieodpowiedzialne.

6

Czekamy na to wszyscy.

2

Ferminowi zabrakło 2 goli i asysty aby zrobić double double w tym sezonie. Świetny wynik jak na rezerwowego.

10

Ale to będzie wstyd widzieć takiego gościa jak Nawrocki w pałacu prezydenckim.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?