Mr.Rijkaard
Dołączył/a: maj 2012
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
5
Fargo sobie obczaj :)
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
No to widze, że nas troche tu jest, można culesowy meeting jakiś strzelić :P
0
Z loka zrobiłem długaśnego szerloka :D
0
Oczywiscie, że tak, dumni, że z Radomia :D
0
Ja jestem z tego chytrego Radomia, stety albo niestety :D
0
Ja zaczne od tych które lepiej omijac: -> Rainbow Tours -> https://www.wykop.pl/link/3770019/uwaga-rainbow-tours-nielegalnie-sprzedaje-bilety-lotnicze/ - poczytaj sobie.
2
Wlasnie, co wyszlo z tym Odegaardem, moglby ktos w jednym, dwoch zdaniach napisac?
0
Stranger Things, Fargo?
3
Zdecydowanie te buciki -> https://emodneobuwie.pl/pl/p/Nike-Air-Force-1-Cork/249
0
Jakbym czytał chore umysłowo hala dziecko ze śmietankowej
1
Polecacie jakiś najlepszy klub w Warszawie z muzyką jaką prezentuje Hazel, Taito?
0
juz jest nowy kalendarz, zobacz komentarze top 48h :)
0
No trzeba sie przejsc kurcze. Dzieki Panowie za odzew.
0
Orientuje się ktoś z was czy sklepy typu MediaMarkt, RTV EURO AGD posiadają IMEI'e smartfonów sprzedawanych? Szwagierka kupiła samsunga s6, ukradli jej zanim odpaliła z siecią(tez trzeba miec farta -_-) i się zastanawia czy isc do sklepu po info?
0
Obgadamy na priv ;)
0
Chodzi Ci o repeatera? Ja posiadam Asusa RP-N12 i musze stwierdzić, że to dobre rozwiązanie. Na kablu zawsze będziesz miał większą predkość niz przez Wi-Fi, co nie zmienia faktu, że taki sprzęt przedłuża Ci zasięg. Jeśli w dobrym miejscu postawisz to będziesz zadowolony z efektow. W taki sposob poradzilem sobie z TV i PS4 w innym pokoju.
0
"Nie wiem czy oryginalny, nie znam się na iPhone"
"zwrotów nie przyjmuje"
Odpusc sobie.
4
A wiecie co jest najlepsze? Pamietacie artykul w ktorym byla mowa, ze Suarez to nasz talizman, jeśli strzeli to nie przegramy? Koncowka meczu, boom, faul na Suarezie, karny, a nastepnie gool! Ha!
8
Nie zapominaj o Rakiticiu ktory odwalal mega robote!
4
Orientuje sie ktos kiedy u nas bedzie do kupienia?
0
Dokładnie tak stary, cheers! ;P
42
Nie wiem czy zauwazyliscie, ale do tej pory redakcja podawala sklad jak leci, ale ostatnio jakis uzytkownik o to sie upomnial, dostal sporo polecen i oto efekt. Dzięki redakcjo! Teraz jest przejrzyściej!
0
W sumie mozna kombinować i w ten sposób, masz racje ;)
0
No wlasnie własnie, więc o tylko 7mln mniej mamy w kolejnym okienku na transfery przy mega wzmocnieniach z obecnego, więc jest bardzo dobrze.
0
Ale Umtiti podobno zostal wliczony w poprzedni sezon?
2
Jak dużo korzystasz to na dzień styknie, jak sporadycznie to ładujesz tel raz na dwa dni, czasami 2 i pół. Co do płynności - lepiej być nie może, typowo.
1
Jesli to jest Xiaomi Redmi Note 3 pro, a nie wersja bez pro lub cos innego - jak najbardziej. Sam posiadam od bodajże połtora miecha. Co piątek masz aktualizacje systemu, z tygodnia na tydzien coraz lepsza petarda. Bierz!
0
Jak zagrał Paco?
0
To teraz wypożyczyć Sampera i sprzedać darmozjada Douglasa.