5

Fargo sobie obczaj :)

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

No to widze, że nas troche tu jest, można culesowy meeting jakiś strzelić :P

0

Z loka zrobiłem długaśnego szerloka :D

0

Oczywiscie, że tak, dumni, że z Radomia :D

0

Ja jestem z tego chytrego Radomia, stety albo niestety :D

0

Ja zaczne od tych które lepiej omijac: -> Rainbow Tours -> https://www.wykop.pl/link/3770019/uwaga-rainbow-tours-nielegalnie-sprzedaje-bilety-lotnicze/ - poczytaj sobie.

2

Wlasnie, co wyszlo z tym Odegaardem, moglby ktos w jednym, dwoch zdaniach napisac?

0

Stranger Things, Fargo?

3

0

Jakbym czytał chore umysłowo hala dziecko ze śmietankowej

1

Polecacie jakiś najlepszy klub w Warszawie z muzyką jaką prezentuje Hazel, Taito?

0

juz jest nowy kalendarz, zobacz komentarze top 48h :)

0

No trzeba sie przejsc kurcze. Dzieki Panowie za odzew.

0

Orientuje się ktoś z was czy sklepy typu MediaMarkt, RTV EURO AGD posiadają IMEI'e smartfonów sprzedawanych? Szwagierka kupiła samsunga s6, ukradli jej zanim odpaliła z siecią(tez trzeba miec farta -_-) i się zastanawia czy isc do sklepu po info?

0

Obgadamy na priv ;)

0

Chodzi Ci o repeatera? Ja posiadam Asusa RP-N12 i musze stwierdzić, że to dobre rozwiązanie. Na kablu zawsze będziesz miał większą predkość niz przez Wi-Fi, co nie zmienia faktu, że taki sprzęt przedłuża Ci zasięg. Jeśli w dobrym miejscu postawisz to będziesz zadowolony z efektow. W taki sposob poradzilem sobie z TV i PS4 w innym pokoju.

0

"Nie wiem czy oryginalny, nie znam się na iPhone"
"zwrotów nie przyjmuje"

Odpusc sobie.

4

A wiecie co jest najlepsze? Pamietacie artykul w ktorym byla mowa, ze Suarez to nasz talizman, jeśli strzeli to nie przegramy? Koncowka meczu, boom, faul na Suarezie, karny, a nastepnie gool! Ha!

8

Nie zapominaj o Rakiticiu ktory odwalal mega robote!

4

Orientuje sie ktos kiedy u nas bedzie do kupienia?

0

Dokładnie tak stary, cheers! ;P

42

Nie wiem czy zauwazyliscie, ale do tej pory redakcja podawala sklad jak leci, ale ostatnio jakis uzytkownik o to sie upomnial, dostal sporo polecen i oto efekt. Dzięki redakcjo! Teraz jest przejrzyściej!

0

W sumie mozna kombinować i w ten sposób, masz racje ;)

0

No wlasnie własnie, więc o tylko 7mln mniej mamy w kolejnym okienku na transfery przy mega wzmocnieniach z obecnego, więc jest bardzo dobrze.

0

Ale Umtiti podobno zostal wliczony w poprzedni sezon?

2

Jak dużo korzystasz to na dzień styknie, jak sporadycznie to ładujesz tel raz na dwa dni, czasami 2 i pół. Co do płynności - lepiej być nie może, typowo.

1

Jesli to jest Xiaomi Redmi Note 3 pro, a nie wersja bez pro lub cos innego - jak najbardziej. Sam posiadam od bodajże połtora miecha. Co piątek masz aktualizacje systemu, z tygodnia na tydzien coraz lepsza petarda. Bierz!

0

Jak zagrał Paco?

0

To teraz wypożyczyć Sampera i sprzedać darmozjada Douglasa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?