Mr.Rijkaard
Dołączył/a: maj 2012
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Pedro jaki dumny, że gra piach, a jest dalej w wielkim klubie
1
Szczególnie, że Sport pisze o sprzedaniu Alexisa, później, że Bartomeu temu zaprzecza, kończąc na tym, że w kolejnym newsie jego sprzedanie jest możliwe. Drugi pudelek.
2
Tak, dlatego potwierdza się info żeby nie czytać hiszpańskiego pudelka (czyt. Sport) tylko np. RAC.
0
Alexis nie miał stałego miejsca w składzie w tym sezonie... za kadencji Taty. Gdy przyjdzie Enrique wszystko może się zmienić, tak więc zanim obaj panowie ze sobą nie porozmawiają, jesteśmy w kropce.
0
"Jestem już w trakcie ostatniej fazy rekonwalescencji. Zobaczymy, czy zdążę się wykurować na sobotę"
0
W tym okienku będzię (przynajmniej się zapowiada) wiele transferów, więc lepiej wyłożyć więcej pesos raz, a porządnie i mieć zawodników na lata niż kupować Luiza który popełnia błędy i się pukać w głowe, że jest to samo co z rezerwowym zawodnikiem (czyt. FCB B), ale o kilkanaście mln w plecy. Cheers.
0
Rewolucji z tym zarządem się niestety nie zrobi, więc Pep tu nie wróci.
1
I co by wniósł Guardiola? Nie pamiętasz jego ostatnich meczy w FCB? Bezradność, brak pomysłu.
3
W sumie to Wesołych, spokojnych Świąt, Wszystkim Culés!
5
Kiedy się dowiemy czy apelacja odnośnie sankcji została przyjęta/odrzucona?
3
Czekam na komentarz Xaviego: Byliśmy lepsi.
0
Kiedy się dowiemy czy apelacja odnośnie sankcji została przyjęta/odrzucona?
1
http://store.nike.com/gb/en_gb/pd/fcb-aw77-covert-long-sleeve-crew-sweatshirt/pid-874076
0
Brawa za to, że się nie murowali !
0
Był karny czy go nie było, co za różnica, teraz się tego nie zmieni. To tak jak zawodnik po czerwonej kartce podchodzi do sędziego, próbuje wytłumaczyć, w jakiś sposób przeprosić mimo, że sędzia już jest w połowie notowania za co ta kartka, bezsens. 3 pkt i tyle, siema.
PS. Kupcie sobie maść na ból dupy.
0
Czyżby Song schudł ?
0
Minus day.
0
Najłatwiej krytykować po porażce, ale musi być wietrzenie szatni po sezonie + nowa taktyka trenera, a nie, że zawodnicy mówią NIE i dalej klepanie bez sensu.
0
Niezła ironia w głosowaniu na najlepszego zawodnika ;)
0
Pinto przedłużenie kontraktu
Rafinha powrót
Ter Stegen transfer
Mangala transfer
Tello na sprzedaż
Kupno jakieś '9'
tak to widze na kolejny sezon.
0
0
Z całym szacunkiem do Tito, ale coś czuje, że on by wystawił Messiego od początku :/ Dobrze, że Tata jest wśród nas.
0
Zaufajmy Martino.
0
http://sport.tvp.pl/5062326/pilka-nozna/hiszpania/wideo/pilka-nozna-puchar-hiszpanii-fc-barcelona-fc-cartagena
0
Jeszcze nigdy Pique nie trenował kiedy był dzień wolny, a szkoda...
0
Wiadomo, łatwo oczerniać, ale nie oszukujmy się, Pikułe i Masche nie nadają się na obrone w tak wielkim klubie jak FCB.
0
Pedro - najlepszy wycofujący ;_;
0
Żółci TYSIĄC!
0
Roberto jak i Song otrzymują za mało minut. Mam nadzieję, że to się szybko zmieni.
0
Django/Django