1

Pedro jaki dumny, że gra piach, a jest dalej w wielkim klubie

1

Szczególnie, że Sport pisze o sprzedaniu Alexisa, później, że Bartomeu temu zaprzecza, kończąc na tym, że w kolejnym newsie jego sprzedanie jest możliwe. Drugi pudelek.

2

Tak, dlatego potwierdza się info żeby nie czytać hiszpańskiego pudelka (czyt. Sport) tylko np. RAC.

0

Alexis nie miał stałego miejsca w składzie w tym sezonie... za kadencji Taty. Gdy przyjdzie Enrique wszystko może się zmienić, tak więc zanim obaj panowie ze sobą nie porozmawiają, jesteśmy w kropce.

0

"Jestem już w trakcie ostatniej fazy rekonwalescencji. Zobaczymy, czy zdążę się wykurować na sobotę"

0

W tym okienku będzię (przynajmniej się zapowiada) wiele transferów, więc lepiej wyłożyć więcej pesos raz, a porządnie i mieć zawodników na lata niż kupować Luiza który popełnia błędy i się pukać w głowe, że jest to samo co z rezerwowym zawodnikiem (czyt. FCB B), ale o kilkanaście mln w plecy. Cheers.

0

Rewolucji z tym zarządem się niestety nie zrobi, więc Pep tu nie wróci.

1

I co by wniósł Guardiola? Nie pamiętasz jego ostatnich meczy w FCB? Bezradność, brak pomysłu.

3

W sumie to Wesołych, spokojnych Świąt, Wszystkim Culés!

5

Kiedy się dowiemy czy apelacja odnośnie sankcji została przyjęta/odrzucona?

3

Czekam na komentarz Xaviego: Byliśmy lepsi.

0

Kiedy się dowiemy czy apelacja odnośnie sankcji została przyjęta/odrzucona?

0

Brawa za to, że się nie murowali !

0

Był karny czy go nie było, co za różnica, teraz się tego nie zmieni. To tak jak zawodnik po czerwonej kartce podchodzi do sędziego, próbuje wytłumaczyć, w jakiś sposób przeprosić mimo, że sędzia już jest w połowie notowania za co ta kartka, bezsens. 3 pkt i tyle, siema.

PS. Kupcie sobie maść na ból dupy.

0

Czyżby Song schudł ?

0

Minus day.

0

Najłatwiej krytykować po porażce, ale musi być wietrzenie szatni po sezonie + nowa taktyka trenera, a nie, że zawodnicy mówią NIE i dalej klepanie bez sensu.

0

Niezła ironia w głosowaniu na najlepszego zawodnika ;)

0

Pinto przedłużenie kontraktu
Rafinha powrót
Ter Stegen transfer
Mangala transfer
Tello na sprzedaż
Kupno jakieś '9'

tak to widze na kolejny sezon.

0

0

Z całym szacunkiem do Tito, ale coś czuje, że on by wystawił Messiego od początku :/ Dobrze, że Tata jest wśród nas.

0

Zaufajmy Martino.

0

Jeszcze nigdy Pique nie trenował kiedy był dzień wolny, a szkoda...

0

Wiadomo, łatwo oczerniać, ale nie oszukujmy się, Pikułe i Masche nie nadają się na obrone w tak wielkim klubie jak FCB.

0

Pedro - najlepszy wycofujący ;_;

0

Żółci TYSIĄC!

0

Roberto jak i Song otrzymują za mało minut. Mam nadzieję, że to się szybko zmieni.

0

Django/Django

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?