0

Taaa, żaden inny klub go nie chce to zostaje. Po co nam "zmęczony psychicznie" bramkarz? Sprzedać go!

0

Kup se drzwi i wyjdz.

0

Oj Miki, Miki ( ͡° ͜ʖ ͡°)

0

Podsumowując sezon:
Najgorsze: Ciąg dalszy nieskuteczności Pedro.
Pozdrawiam.

0

Pan z Wąsem się pojawił na murawie dla Abiego, a dusigrosz Sandruś NIE!

0

sop://broker.sopcast.com:3912/134483 [RUS] 0 scin, FullHD

0

+ dupa Koseckiego

0

A tak na poważnie, to mecz wygrany, ale gdyby to był finał LM no to co ten Pedro wyprawia. On już dawno powinien być sprzedany, ale znając życie to jeszcze się tu nagra :/

0

CH** mnie strzela z tym PEDRO!!!!

0

Ups hehe

0

Gra gra

0

Niech Alexis wejdzie za Pedro bo takiego kaleczenia nie da się oglądać.

0

Cały Pedro. Pozdrawiam.

0

Ah ten głos Pinto!!

0

Co ten Tito widzi w Pedro to ja nie wiem. . . .

0

0

Ja wiedziałem, że Mazinho, ojciec Thiago narobi kiedyś smrodu. OMG!

0

Neymar vs Flamengo (skrót jego ostatniego meczu w barwach Santosu):

0

0

Stegen sam chce grać u nas, a Barca chce zakontraktować Reine. Pozdrawiam zarząd gorąco -_-

0

"Firma posiadająca 40% praw do Neymara na łamach RAC1 przyznaje, że całość operacji wyniesie 25 milionów euro. " - także tego.

0

I gdzie są hejterzy Sancheza?

0

"Firma posiadająca 40% praw do Neymara na łamach RAC1 przyznaje, że całość operacji wyniesie 25 milionów euro."

Jak to prawda to oklaski dla zarządu.

0

35mln za Neya (19 Santos, 14 DIS, 2 TEISA), więc zostaje nam 15mln.
V.V do Monaco 15mln, Villa 15mln, Bojan, Cuenca, Afellay razem 10mln = 55mln.
Przychodzi ter Stegen za 15mln, Silva za 28 (Pedro wlaczony do transakcji) i zostaje nam +/- 12mln. Co o tym myślicie?

0

0

Dawajcie, niech ktoś kupi http://goo.gl/siVvq
~HEHEHE

0

Moim zdaniem to "zastanawianie" to tylko po to żeby atmosfere podgrzać jeszcze bardziej, żeby więcej osób o transferze mówiło, a potem zysk z koszulek. Do Realu on nie pasuje, zreszta, z CR7 by się zagryzł. Z Messim to by było co innego.

0

Ogarnij sie zakało fcb...

0

Oj Ola Ola, mogłaś napisać, że 23 mln to tylko za 55% praw do Neymara, bo widze, że tu ludzie nie wiedzą o co chodzi.

0

Dusigrosz Sandruś by go za free puścił? Nieee, plotki i ploteczki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?