Mr.Rijkaard
Dołączył/a: maj 2012
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
A Real niech się cieszy, że w zime będzie ich grzało drewno za 100 mln...
0
Nie ma Messiego to i Alexis gra tak jak należy.
0
Piłkarz grający w takim klubie jak FCB, musi być nieprzewidywalny Panie Tello...
0
Tello to kurwa drugi Pedro, raz się wykazał, a teraz gra bo gra.
0
Neymar nowe butsy?
0
O kur, jakby to weszło... ajjajajajaj
0
W drugiej Song za Xaviego.
0
Wszystko fajnie gdyby nie ta dolegliwość Messiego... :/
0
Co ten Alexis ma z tą podwiniętą nogawką? Ja pierdole..
0
Tata to chociaż coś ogarnia przy linii, a nie jak Tito "Tak panowie, wiecie co macie robic".
0
1-0 dla Barcy
0
Ciekawe jakie dziury w obronie Barcy by były gdyby w przeciwnej drużynie był Neymar i tam świrował z piłką?
0
Tello za Pedro i Song za Sergio, wtedy byłoby idealnie.
0
Pinto :O
0
Rosellem*
0
Na razie się musimy męczyć z Rosselem... a co w przyszłości? Oby "świeże powietrze".
0
Ta, Piquenokio..
0
Pique drewniany jak pinokio
0
Kiedy ci wąs odrośnie?
0
Jeszcze będziemy załować, że Abidala puściliśmy do innego klubu.
0
~~HEHE
0
Za Xaviego Fabs i za Busiego Song.
0
A nie, sorry...
0
Ciekawe co ma zrobić Fabs zeby był brany pod uwage?
0
To tylko gadanie, Barca zgłosi się po jakiegoś stopera to tamten klub nie będzie świrował ze zbyt dużą ceną bo nam się nie śpieszy.
0
1:58
0
0
Pedro, Alexis w gazie, ładna konkurencja będzie + Neymar/Tello. Ajajaj. Tylko ten obrońca -_-
0
Idiots everywhere...
0
A może jednak Silva? He-he.. -_- Mangale nie wyciągniemy, trzeba Sakho przekonać i KUPIĆ, wtedy wszystkie puchary nasze. Puyol teraz się wykurował, ale znów może się połamać w kluczowym momencie i zostaniemy z niczym.