0

A Real niech się cieszy, że w zime będzie ich grzało drewno za 100 mln...

0

Nie ma Messiego to i Alexis gra tak jak należy.

0

Piłkarz grający w takim klubie jak FCB, musi być nieprzewidywalny Panie Tello...

0

Tello to kurwa drugi Pedro, raz się wykazał, a teraz gra bo gra.

0

Neymar nowe butsy?

0

O kur, jakby to weszło... ajjajajajaj

0

W drugiej Song za Xaviego.

0

Wszystko fajnie gdyby nie ta dolegliwość Messiego... :/

0

Co ten Alexis ma z tą podwiniętą nogawką? Ja pierdole..

0

Tata to chociaż coś ogarnia przy linii, a nie jak Tito "Tak panowie, wiecie co macie robic".

0

1-0 dla Barcy

0

Ciekawe jakie dziury w obronie Barcy by były gdyby w przeciwnej drużynie był Neymar i tam świrował z piłką?

0

Tello za Pedro i Song za Sergio, wtedy byłoby idealnie.

0

Pinto :O

0

Rosellem*

0

Na razie się musimy męczyć z Rosselem... a co w przyszłości? Oby "świeże powietrze".

0

Ta, Piquenokio..

0

Pique drewniany jak pinokio

0

Kiedy ci wąs odrośnie?

0

Jeszcze będziemy załować, że Abidala puściliśmy do innego klubu.

0

~~HEHE

0

Za Xaviego Fabs i za Busiego Song.

0

A nie, sorry...

0

Ciekawe co ma zrobić Fabs zeby był brany pod uwage?

0

To tylko gadanie, Barca zgłosi się po jakiegoś stopera to tamten klub nie będzie świrował ze zbyt dużą ceną bo nam się nie śpieszy.

0

1:58

0

0

Pedro, Alexis w gazie, ładna konkurencja będzie + Neymar/Tello. Ajajaj. Tylko ten obrońca -_-

0

Idiots everywhere...

0

A może jednak Silva? He-he.. -_- Mangale nie wyciągniemy, trzeba Sakho przekonać i KUPIĆ, wtedy wszystkie puchary nasze. Puyol teraz się wykurował, ale znów może się połamać w kluczowym momencie i zostaniemy z niczym.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?