1

Montoya, uciekaj stąd póki nie będzie za późno.

0

sop://broker.sopcast.com:3912/140535 Full HD

31

... o Ikerze Casillasie ("mając go w drużynie, zaczynamy mecz od wyniku 0:1)

0

Mina Neya mówi wszystko ;_;

1

- pomyślał gimb

11

ahhh to DNA Arsenalu...

0

Sopcast z polskim komentem? Ciężko będzie.
Łap acestreama: acestream://e0f72b35d39a77c1bf0a08b72433f32716a69aca (2000 Kbps)

0

Ale w Barcelonie jest, a w rep nie ma, ani w podstawowej ani w rezerwach.

0

Taki offtop: Orientuje sie ktos czemu nie ma Suareza w rep. Urugwaju w FIFie 15?

0

O Pique są już żarty, ze nie gra w podstawowej 11, czas na Alvesa...

3

Czym niby Bravo> Mats? Tym, że Bravo nie puścił z ogórkami?

0

Przeczytaj jego biografie to zrozumiesz ...

0

Widzisz Stelios23? Można pomóc? Można. Dzięki panowie.

1

Nie no, wiadomo, ale co nieco więcej by się chciało o nim wiedzieć.

2

W ogóle jak jest z Neymarem, ma synka, ale nie żyje z jego matką i sobie hula do woli czy jak to wygląda?

2

Barcelona do 6 kolejki 2013/14 - 22 strzelone 5 straconych. 2014/15 - 17 strzelonych 0 straconych.

0

Ale niesmaczna musi być już ta guma :(

0

Bardzo źle wypadł Douglas? Ktoś coś może napisać o jego występie?

1

Orientuje ktoś ile taki Tytoń w Elche może zarabiać?

0

I jest nasz "Pan z wąsem" ;-)

0

TAS - w piątek kończy się kara Suareza, więc czy el clasico będzie w sob czy w nd - zagra.

0

Na dole masz kod, przepisujesz, klikasz na FCB i voila.

0

Tak swoją drogą to Chrome -> głosujecie, później ctrl shift n, wklejacie adres i znów głosujecie. Co jakiś czas można ponownie na incognito głosować.

1

Neymar zielone światło dostał.

0

Ciekawe jakie Audi sobie wybrał...

0

Tam jest tylko jedna czcionka ;) Rosell wtedy świrował.

1

Gustavo miał restauracje i trzepał hajs na nielegalnym interesie. Bartomeu zarządza klubem i ... ? :-)

9

Słaby fejk, elo.

0

Orientuje ktoś ile będzie zarabiał?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?