Mr.Rijkaard
Dołączył/a: maj 2012
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Przewijają się ploteczky transferowe i przewijają. Osobiscie lubie transfery i dlatego ciekawi mnie wasze zdanie - kogo byscie na miejscu trenera/zarządu kupili?
32
Mi się dalej smiac chce z Fabregasa ktory odszedl z Barcy, a pozniej wpadl nam rewelacyjny okres pucharowy :v
3
my dalismy ciala na Valencii ... :/
Nie kracz Stefan nie kracz, damy rade!!
7
Manel Vich , dla zainteresowanych ->
Wielki czlowiek :( :(
0
To pokazuje, ze Enrique potrafi zareagować na sytuacje boiskowe, takiego trenera nam potrzeba było.
1
Komentarz usunięty
0
Wlasnie stary tez myslalem o Monchengladbach vs Juventus ;)
0
Hmm, to jaki proponujecie mecz obstawic dzisiaj?
0
Jak myślicie, obstawiac wygraną Manchesteru z CSKA?
13
Arda i jego siła, spokój, opanowanie - https://www.facebook.com/SquawkaNews/videos/858002397619090/
1
Ten drugi to Kondogbia ;)
0
Dajmy sobie z nim spokój. Na obecną chwile nie gwiazdorzy, jest okej. Co będzie jak zarobki wyniosą 12mln, a sam transfer np. 80mln? Czy nie odwali mu jak Odegaardowi w Realu, który niby jest taki zajebisty, że z rezerwami nie chce trenować? Trener Pogbe posadzi raz, drugi na ławce i będzie ewentualny bunt. Kupny lepiej Kevina De Bruyne albo tego z Monaco.
58
Cesc pewnie sobie wyrywa włosy ze złości, że odszedł przed tak obfitym sezonem ;)
0
Niech ten Blatter wygra i wracamy do transferów ;)
0
0
Ostatnią odpowiedzią zgasił jak Mathieu peta.
1
https://www.facebook.com/video.php?v=958584310854415
0
Link nie działa, więc: https://fusiondotnet.files.wordpress.com/2015/04/screen-shot-2015-04-18-at-5-52-05-pm.png?w=720&h=953
5
Odpoczął w przerwie reprezentacji.
0
Co to za stronka?
23
Real gotowy na Messiego: http://i59.tinypic.com/2d93h4o.jpg
3
Suarez ze swoim atrybutem: mate :)
0
W ogóle nikt nie wspomina o ekipie Enrique - w końcu to dzięki nim zawodnicy właściwie nie odnoszą kontuzji i się to nie sypie jak w tamtym sezonie.
53
W ogóle nikt nie wspomina o Rakiticiu - co on wczoraj wyprawiał, ajajaj. Jeden z lepszych transferów.
0
Jurgen twierdzi, że Anglia obok Niemiec jest miejscem w którym chciałbym trenować.
Simeone? Wątpie żeby opuścił Atletico i poszedł trenować rywala (FCB).
Bielsa może?
32
Zrobi bagno jak w Romie i odejdzie...
0
Alba też sie zdenerwował, że taki skład...
0
Z tym Ronaldo i Mou to taka 'kiełbasa' przedwyborcza, ale co ja tam wiem...
3
Widzieliście?
https://www.facebook.com/video.php?v=10152985632899305&set=vb.197394889304&type=2&theater
0
Zostaw Fabsa! To, że ma siebie w avku, nie znaczy, że możesz mu cisnąc! :_)