1

Przewijają się ploteczky transferowe i przewijają. Osobiscie lubie transfery i dlatego ciekawi mnie wasze zdanie - kogo byscie na miejscu trenera/zarządu kupili?

32

Mi się dalej smiac chce z Fabregasa ktory odszedl z Barcy, a pozniej wpadl nam rewelacyjny okres pucharowy :v

3

my dalismy ciala na Valencii ... :/

Nie kracz Stefan nie kracz, damy rade!!

7

Manel Vich , dla zainteresowanych ->



Wielki czlowiek :( :(

0

To pokazuje, ze Enrique potrafi zareagować na sytuacje boiskowe, takiego trenera nam potrzeba było.

1

Komentarz usunięty

0

Wlasnie stary tez myslalem o Monchengladbach vs Juventus ;)

0

Hmm, to jaki proponujecie mecz obstawic dzisiaj?

0

Jak myślicie, obstawiac wygraną Manchesteru z CSKA?

13

Arda i jego siła, spokój, opanowanie - https://www.facebook.com/SquawkaNews/videos/858002397619090/

1

Ten drugi to Kondogbia ;)

0

Dajmy sobie z nim spokój. Na obecną chwile nie gwiazdorzy, jest okej. Co będzie jak zarobki wyniosą 12mln, a sam transfer np. 80mln? Czy nie odwali mu jak Odegaardowi w Realu, który niby jest taki zajebisty, że z rezerwami nie chce trenować? Trener Pogbe posadzi raz, drugi na ławce i będzie ewentualny bunt. Kupny lepiej Kevina De Bruyne albo tego z Monaco.

58

Cesc pewnie sobie wyrywa włosy ze złości, że odszedł przed tak obfitym sezonem ;)

0

Niech ten Blatter wygra i wracamy do transferów ;)

0

0

Ostatnią odpowiedzią zgasił jak Mathieu peta.

5

Odpoczął w przerwie reprezentacji.

0

Co to za stronka?

23

Real gotowy na Messiego: http://i59.tinypic.com/2d93h4o.jpg

3

Suarez ze swoim atrybutem: mate :)

0

W ogóle nikt nie wspomina o ekipie Enrique - w końcu to dzięki nim zawodnicy właściwie nie odnoszą kontuzji i się to nie sypie jak w tamtym sezonie.

53

W ogóle nikt nie wspomina o Rakiticiu - co on wczoraj wyprawiał, ajajaj. Jeden z lepszych transferów.

0

Jurgen twierdzi, że Anglia obok Niemiec jest miejscem w którym chciałbym trenować.

Simeone? Wątpie żeby opuścił Atletico i poszedł trenować rywala (FCB).

Bielsa może?

32

Zrobi bagno jak w Romie i odejdzie...

0

Alba też sie zdenerwował, że taki skład...

0

Z tym Ronaldo i Mou to taka 'kiełbasa' przedwyborcza, ale co ja tam wiem...

0

Zostaw Fabsa! To, że ma siebie w avku, nie znaczy, że możesz mu cisnąc! :_)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?