Mr.Rijkaard
Dołączył/a: maj 2012
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Alves będzie walczył z Cuadrado o pozycje(jeśli dojdzie do transferu), a Montoya na wypożyczenie raczej. Za rok Alves odchodzi za darmo (HEHE ;_;), Montoya wraca i karuzela sie kręci.
2
MD/@MigRico: Trybunał Arbitrażowy ds Sportu (TAS) zaakceptował przeprowadzenie sprawy Suáreza w trybie przyspieszonym.Decyzja 11/12 sierpnia
0
Może Bartomeu chce tylko podbić cene jak w tamtym roku Perez za Neymara?
0
http://www.fcbarca.com/mobile/54538-mozliwa-renegocjacja-kontraktu-barcelony-z-nike.html
0
https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-xpa1/t1.0-9/10537325_817002191644973_6084779033035256646_n.jpg
0
Podobno 24 lipca.
0
Bojan do Stoke City, a Tezio do Porto.
0
Czyli jeszcze na sprzedaż Song, Afellay i Alves.
0
Dobrze, że nie będzie na koszulce L.Suarez tylko samo Suarez. O nr. 9 nie trzeba wspominać.
0
Bo Suarez ugryzł już 3 raz, wcześniejsze kary nie nauczyły go nic to dali mu 4 miechy. Teraz się będzie męczył z odwołaniem, odwołają, ale zapamięta na długo, że za 4x nie ma co liczyć na ugode.
0
Naprawde jest dobry czy to tylko taka stara zapchaj dziura jako 4 stoper po taniości?
0
Ano, tak czy owak, do końca tyg zarząd ma się uporać z problemem szrotu. Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.
0
Afellaya podobno nikt nie chce kupic :/
0
http://www.footballuser.com/1037372/FC_Barcelona
1
I co? Kolejny sezon z drewnem - Pedro? Beka stulecia...
0
http://www.fcbarca.com/56941-pedro-bedzie-gral-na-pozycji-obroncy.html?utm_source=newsList&utm_medium=newsList&utm_campaign=mainpage
0
A to nie jest tak, że Sanchez, Suarez i Neymar nie mają europejskiego paszportu i dlatego Cuadrado nie możemy kupić? Jak mniemam limit to 3 takich zawodników w klubie. To by wyjaśniało dlaczego probujemy przemianować Pedro na PO.
0
Out - wywalenie, sprzedaż, jak kto chce tak interpretuje.
0
Tak, Pedro w obronie, jeśli słowa Enrique naprawdę były jakie były.
Masche z Busquetsem będą się wymieniać, ale ten pierwszy moim zdaniem się lepiej prezentuje. Ogólnie konkurencja na tej pozycji każdemu wyjdzie na lepsze.
Z Neyem i Suarezem jeśli patrzeć analogicznie do obrony, to fakt, fatalnie to wygląda, inaczej niż miało, mój błąd.
0
Przecież jest 22 piłkarzy.
13
Czyli jeśli by było wszystko ok to +/- squad 14/15:
stegen(bravo, masip)
pedro(montoya) - pique(mathieu) - bartra(marquinhos) - alba(adriano)
mascherano(busquets)
iniesta(rafinha) - rakitic(s.roberto)
neymar(deulofeu) - messi - suarez(sanchez)
alves, song, dos santos, afellay, tezio, cuenca out
0
Jeśli chodzi o Cuence: "Katalończyk ma ważny kontrakt do 2015 roku, ale może od niego odstąpić i trafić do Deportivo za darmo."
2
Ale klauzula dla FCB i RM to 65mln, więc Alexis wyceniony na 20mln.
0
Lukaku?
0
Jeśli Sevilla będzie chciała mieć na stałe Suareza po tych 2 latach i on też na to będzie przystawał, a Barcelona będzie chciała go i tak sprowadzić to wtedy 9mln płacimy i go mamy.
Gdyby Suarez się nie zgodził na grę w Sevilli to za friko wraca. Tyle.
0
Człowiek-pijawka się czasami zdarza, niestety :/
0
Wiesz, obecnie każdy sprzedaje drogo, oh wait... jesteśmy FCB, dajmy im Cuence, Tezia, Afellaya, dos Santosa, Songa, Zubiego i to za jedyne 20 MLN! Najwyżej będziemy zbijać cenę. Soooo sad.
2
Za 20mln to możemy sprzedać... ale Zubiego
1
Pytanie ile Reus będzie potrzebował czasu na wyleczenie kontuzji. Wie ktoś?
1
Sprzedanie Fabregasa powyżej 36mln - 50% sumy leci do Arsenalu, dlatego "tylko" 33.