0

Alves będzie walczył z Cuadrado o pozycje(jeśli dojdzie do transferu), a Montoya na wypożyczenie raczej. Za rok Alves odchodzi za darmo (HEHE ;_;), Montoya wraca i karuzela sie kręci.

2

MD/@MigRico: Trybunał Arbitrażowy ds Sportu (TAS) zaakceptował przeprowadzenie sprawy Suáreza w trybie przyspieszonym.Decyzja 11/12 sierpnia

0

Może Bartomeu chce tylko podbić cene jak w tamtym roku Perez za Neymara?

0

Podobno 24 lipca.

0

Bojan do Stoke City, a Tezio do Porto.

0

Czyli jeszcze na sprzedaż Song, Afellay i Alves.

0

Dobrze, że nie będzie na koszulce L.Suarez tylko samo Suarez. O nr. 9 nie trzeba wspominać.

0

Bo Suarez ugryzł już 3 raz, wcześniejsze kary nie nauczyły go nic to dali mu 4 miechy. Teraz się będzie męczył z odwołaniem, odwołają, ale zapamięta na długo, że za 4x nie ma co liczyć na ugode.

0

Naprawde jest dobry czy to tylko taka stara zapchaj dziura jako 4 stoper po taniości?

0

Ano, tak czy owak, do końca tyg zarząd ma się uporać z problemem szrotu. Zobaczymy jak to wyjdzie w praniu.

0

Afellaya podobno nikt nie chce kupic :/

1

I co? Kolejny sezon z drewnem - Pedro? Beka stulecia...

0

A to nie jest tak, że Sanchez, Suarez i Neymar nie mają europejskiego paszportu i dlatego Cuadrado nie możemy kupić? Jak mniemam limit to 3 takich zawodników w klubie. To by wyjaśniało dlaczego probujemy przemianować Pedro na PO.

0

Out - wywalenie, sprzedaż, jak kto chce tak interpretuje.

0

Tak, Pedro w obronie, jeśli słowa Enrique naprawdę były jakie były.

Masche z Busquetsem będą się wymieniać, ale ten pierwszy moim zdaniem się lepiej prezentuje. Ogólnie konkurencja na tej pozycji każdemu wyjdzie na lepsze.

Z Neyem i Suarezem jeśli patrzeć analogicznie do obrony, to fakt, fatalnie to wygląda, inaczej niż miało, mój błąd.

0

Przecież jest 22 piłkarzy.

13

Czyli jeśli by było wszystko ok to +/- squad 14/15:

stegen(bravo, masip)

pedro(montoya) - pique(mathieu) - bartra(marquinhos) - alba(adriano)

mascherano(busquets)

iniesta(rafinha) - rakitic(s.roberto)

neymar(deulofeu) - messi - suarez(sanchez)


alves, song, dos santos, afellay, tezio, cuenca out

0

Jeśli chodzi o Cuence: "Katalończyk ma ważny kontrakt do 2015 roku, ale może od niego odstąpić i trafić do Deportivo za darmo."

2

Ale klauzula dla FCB i RM to 65mln, więc Alexis wyceniony na 20mln.

0

Lukaku?

0

Jeśli Sevilla będzie chciała mieć na stałe Suareza po tych 2 latach i on też na to będzie przystawał, a Barcelona będzie chciała go i tak sprowadzić to wtedy 9mln płacimy i go mamy.

Gdyby Suarez się nie zgodził na grę w Sevilli to za friko wraca. Tyle.

0

Człowiek-pijawka się czasami zdarza, niestety :/

0

Wiesz, obecnie każdy sprzedaje drogo, oh wait... jesteśmy FCB, dajmy im Cuence, Tezia, Afellaya, dos Santosa, Songa, Zubiego i to za jedyne 20 MLN! Najwyżej będziemy zbijać cenę. Soooo sad.

2

Za 20mln to możemy sprzedać... ale Zubiego

1

Pytanie ile Reus będzie potrzebował czasu na wyleczenie kontuzji. Wie ktoś?

1

Sprzedanie Fabregasa powyżej 36mln - 50% sumy leci do Arsenalu, dlatego "tylko" 33.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?