0

Jak ja tego Gomeza nie lubie po tym jak cieszył morde w meczu z nami...

0

Szwaby nie szwaby, ale publike to mają zajebistą.

0

hahaha

0

sop://broker.sopcast.com:3912/143531 Full HD

0

Allah alllaaa

0

Ajajaj Thiago

0

Spoko, ale przyjdzie nowy trener i on zdecyduje kto według niego będzie najlepszy na środek obrony.

0

Właśnie Tito to świetny trener (TAK, świetny), jednak przez tą chorobę nie mógł tego udowodnić. Zdrowiej!
#AnimsTito

0

Ten news powinien być przypięty do GŁOWNYCH po lewo...

0

Weź mnie nie strasz :(

0

A gdzie Mangala?

0

Dać Porto 35 za Mangale i będzie ok.

0

A Tito siedzi i zawija w sreberka.

0

Kupic Luiza i Marquinhosa(wypozyczyc od razu na rok) oraz ter Stegena(wypozyczyc do jego obecnego klubu). Takim sposobem mamy za rok ogranego Marquinhosa i ter Stegena, a na ten sezon wesolego i bdb Luiza.

0

Czyli Neymar z 11 numerkiem.

0

Zarząd FCB to dno, ale co niby miał zrobić Rosell jak zawodnik zdecydował, tutaj należy winić Tito, a Sandrusiowi przybić pione bo ogarnął 25mln, a nie 18.

0

Ajjj, Villa Maravilla, gdyby nie ta kontuzja ...

0

Może wreszcie coś się zmieni w przygotowaniu fizycznym i w połowie sezonu nie będzie przestoju u piłkarzy.

0

Niech zje Snickersa Maszczerano ;|

0

Za przeproszeniem, na ch** nam on? Stegena kupic i wypozyczyc do jego obecnego klubu, a za rok niech u nas pyka.

0

Niestety, ale nie oszukujmy się Polacy, Lewandowski mimo przebłysku w meczu z RM, jest gorszy niż Pedro.

0

Wybranie Rosella (mimo jego tanich transferow) to była ostra wpadka. Laporta, czekamy!

0

HEHEHE, będzie z nas wszystkich beka jak MikiMessi ma ponad 20 lat i te wszystkie jego teksty to testowanie społeczności (coś ala Grazyna Zarko). Pozdrawiam.

0

0

1) Po kliknięciu w avatar powinno być tak jak teraz jest, czyli opcje konta, wiadomości itd., ale po kliknięciu w swoją nazwę powinna się otworzyć strona prezentująca nasz profil: http://www.fcbarca.com/user/NICK.

2) W profilu swoim, czy kogoś ( http://www.fcbarca.com/user/NICK ) w rubryce "Ostatnie komentarze:" moim zdaniem powinna być informacja jaki komentarz ma jaką ocenę (czyt. +/-)

3) Linki podawane w komentarzach powinny być skracane aby nie tak jak teraz, że adres www wychodzi poza i trzeba się męczyć żeby cały skopiować. Dobrze by były gdyby adresy www od razu można było kliknąć i przejść pod wskazany adres, a nie kopiować i otwierać w nowej karcie.

0

Pisz do działu technicznego fcbarca.com -> http://www.fcbarca.com/kontakt

0

Pobijemy rekord CR7 - 70tysięcy ?

0

NEYMAR! NEYMAR! ...

0

No to ładnie się bawi Alexis. Grubo grubo.

0

Tyle starania o jego powrót i nagle taki dobry zawodnik po 2 sezonach ma odejść? Ohh, no tak, cały Tito...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?