Mr.Rijkaard
Dołączył/a: maj 2012
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Jak ja tego Gomeza nie lubie po tym jak cieszył morde w meczu z nami...
0
Szwaby nie szwaby, ale publike to mają zajebistą.
0
hahaha
0
sop://broker.sopcast.com:3912/143531 Full HD
0
Allah alllaaa
0
Ajajaj Thiago
0
Spoko, ale przyjdzie nowy trener i on zdecyduje kto według niego będzie najlepszy na środek obrony.
0
Właśnie Tito to świetny trener (TAK, świetny), jednak przez tą chorobę nie mógł tego udowodnić. Zdrowiej!
#AnimsTito
0
Ten news powinien być przypięty do GŁOWNYCH po lewo...
0
Weź mnie nie strasz :(
0
A gdzie Mangala?
0
Dać Porto 35 za Mangale i będzie ok.
0
A Tito siedzi i zawija w sreberka.
0
Kupic Luiza i Marquinhosa(wypozyczyc od razu na rok) oraz ter Stegena(wypozyczyc do jego obecnego klubu). Takim sposobem mamy za rok ogranego Marquinhosa i ter Stegena, a na ten sezon wesolego i bdb Luiza.
0
Czyli Neymar z 11 numerkiem.
0
Zarząd FCB to dno, ale co niby miał zrobić Rosell jak zawodnik zdecydował, tutaj należy winić Tito, a Sandrusiowi przybić pione bo ogarnął 25mln, a nie 18.
0
Ajjj, Villa Maravilla, gdyby nie ta kontuzja ...
0
Może wreszcie coś się zmieni w przygotowaniu fizycznym i w połowie sezonu nie będzie przestoju u piłkarzy.
0
Niech zje Snickersa Maszczerano ;|
0
Za przeproszeniem, na ch** nam on? Stegena kupic i wypozyczyc do jego obecnego klubu, a za rok niech u nas pyka.
0
Niestety, ale nie oszukujmy się Polacy, Lewandowski mimo przebłysku w meczu z RM, jest gorszy niż Pedro.
0
Wybranie Rosella (mimo jego tanich transferow) to była ostra wpadka. Laporta, czekamy!
0
HEHEHE, będzie z nas wszystkich beka jak MikiMessi ma ponad 20 lat i te wszystkie jego teksty to testowanie społeczności (coś ala Grazyna Zarko). Pozdrawiam.
0
http://www.dumakatalonii.pl/kategorie/27-kadra/15204-plan-przygotowan-neymara-do-sezonu
To ładnie się za niego wezmą! Oby nie przesadzili.
0
1) Po kliknięciu w avatar powinno być tak jak teraz jest, czyli opcje konta, wiadomości itd., ale po kliknięciu w swoją nazwę powinna się otworzyć strona prezentująca nasz profil: http://www.fcbarca.com/user/NICK.
2) W profilu swoim, czy kogoś ( http://www.fcbarca.com/user/NICK ) w rubryce "Ostatnie komentarze:" moim zdaniem powinna być informacja jaki komentarz ma jaką ocenę (czyt. +/-)
3) Linki podawane w komentarzach powinny być skracane aby nie tak jak teraz, że adres www wychodzi poza i trzeba się męczyć żeby cały skopiować. Dobrze by były gdyby adresy www od razu można było kliknąć i przejść pod wskazany adres, a nie kopiować i otwierać w nowej karcie.
0
Pisz do działu technicznego fcbarca.com -> http://www.fcbarca.com/kontakt
0
Pobijemy rekord CR7 - 70tysięcy ?
0
0
No to ładnie się bawi Alexis. Grubo grubo.
0
Tyle starania o jego powrót i nagle taki dobry zawodnik po 2 sezonach ma odejść? Ohh, no tak, cały Tito...