0

Neymar vs Corinthians


Messi nawet nie jest tak faulowany jak Ney, omg.

0

Szkoda :( Tyle wygrać...

0

0

Ajjj, szkoda, że AS Monaco nie ma chrapki na Pedro :/

0

KONIEC! Ole ole ole!

0

Hahaha, tam to wszyscy siebie są warci. HAŃBA!

0

Hahaha, zwierzak Pepe pierwszy w kolejce do awanti.

0

Szkoda, ze my takiej obrony nie mamy :/

0

35mln za Neya to maximum, no, ale kto bogatemu zabroni.

0

Zgłaszajcie spamerskie komentarze - im więcej raportów, tym szybciej administracja przejrzy na oczy i coś z tym zrobi.

0

To niech sypną 15mln ojro i sejo nara Valdes.

0

Heh, dobra fota.

0

Będzie jakiś live z fiesty?

0

Szpaler ->

0

Hummels sam się pcha do Barcy i to by było dla nas b.dobre wzmocnienie, ale nieee, Tito znajdzie kogoś innego po taniości i będzie klapa ;/

0

O prosze, wreszcie Rosell się uśmiechnął. Szkoda, że nie był taki wesoły, a co najważniejsze, nie wstał jak Abidal wchodził na boisko pierwszy raz w tym sezonie.

0

Za duzo ogladacie TV i macie zjare na Lewego. Po co nam on? Jego bramki to tak zwane dobitki i nic więcej. Zreszta, po co nam zawodnik pudłujący z 3metrów.

Courtoisa i De Gee się nie wyciągnie, Handanovic słaby, więc:
-ter Stegen/Muslera
-Hummels
-Inigo Martínez
-Neymar

0

Niech idzie gdzie chce, ważne żeby Barca na nim nie straciła.

0

Pique i Hummels 1,92m mają, idealny środek obrony, ale nie, lepiej kupić za gruby szmal 28 letniego Silve... oh wait

0

Co wy z tym Silvą(28) - 40mln chłop jest wart i kontrakt w 2017 się kończy. Odpada niestety.

0

Statystyki nie grają i różna może być obrona, ale takie podsumowanie skleiłem:

Handanovic(28) (1,93m, 17mln, 2016kontrakt) - 49 meczy - 69 wpuscil
Thibaut Courtois(20) (1,99m, 15mln, 2016kontrakt) - 47 meczy - 33 wpuscil
David de Gea(22) (1,92m, 17mln, 2016kontrakt) - 42 mecze - 42 wpuscil
ter Stegen(21) (1,89m, 10mln, 2015kontrakt) - 44 mecze - 60 wpuscil
Fernando Muslera(26) (1,90m, 13mln, 2016kontrakt) - 44 mecze - 50 wpuscil
--- Valdes(31) (1,83m, 12mln) - 47 meczy - 55wpuscil

0

Co jak co, ale gest miły ->

0

Czekam na newsa: "Barcelona zainsteresowana Koseckim" ;|

0

Taaa, Alexis chociaż się stara, nie to co drewnito-pedrito ;_;

0

Ta, brakuje teraz tylko transferu Koseckiego przez Tito...

0

Pokaż jaja i odejdz "wielki" trenerze!

0

E tam panowie, przecież Tito nam chciał udowodnić, że Barca bez Messiego(gotowy na 90') z trenerskim "geniuszem" jest ponad wszystko... ;_; Jeszcze jeden sezon dla Tito i Pedro. Dobranoc.

0

MD i Alexis za Pedrito.

0

Polityka Barcelony jest taka, ze jak ktoś zostaje wypożyczony to już nie wraca, więc oby Marin dostał więcej minut i został.

0

Pique trenuje w wolny dzień - ciekawe czy doczekamy się kiedyś takiego newsa.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?