Mr.Rijkaard
Dołączył/a: maj 2012
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Sakho.
0
Powinny być na tej str tylko + i reporty. Pozdrawiam.
0
Minus day. Puta Madrid.
0
Sanchez jaka asysta. Ajajaj, palce lizac.
0
Dajesz ಠ_ರೃ
0
Za rok mu się kończy kontrakt, a Sakho go nie chce przedłużać, więc PSG jeśli chce zarobić, musi go sprzedać. Kto by nie chciał grać w FCB? Coś czuje, że to będzie nasze wzmocnienie po taniości. Welcome in Barca.
0
Po co odpisujecie Mikiemu? Po co karmicie trolla?
0
Idealnie dobrana fota :)
0
"Źródło: Mundo Deportivo" - pozdrawiam.
0
2-0 dorosły.
0
Sopcast: sop://broker.sopcast.com:3912/140697
0
Ajaaj
0
sop://broker.sopcast.com:3912/140697
0
http://www.fcbarca.com/konto/zmien-avatar.html
0
Klauzula 50mln, odpada.
0
Heh, czyżby minus day?
0
Robi się coraz ciekawiej...
0
Ajajaj, coś czuje, że Pan Sanllehí za przekonanie Neymara i Luiza dostanie podwyżke.
0
Coś pięknego :)
0
Powracaj do kopru :D
0
sop://broker.sopcast.com:3912/134513
0
Pedrito "KRUL"
0
Tylko po co nam obronca ktory ma ciągle kontuzje (czyt. Agger) ?
0
Agger co roku ma jakąś kontuzje(raz 2 miesiące przerwy, raz miesiąc), Luiz w tym roku miesiąc przerwy i w 2008 roku!! , a my potrzebujemy zawodnika odpornego na kontuzje, tak więc wybór jest prosty.
0
Niestety, przez jego darcie się, malo przyjemnie się mecz oglądało.
0
No i finito.
0
Ja pierdole -_-
0
No okey, dz za info.
0
http://allegro.pl/nowy-sezon-koszulka-fc-barcelona-twoj-nadruk-xl-i3422271134.html
Wie ktoś czemu tak tanio niby oryginalna koszulka?
0
Ajjj, tak :P