0

Sakho.

0

Powinny być na tej str tylko + i reporty. Pozdrawiam.

0

Minus day. Puta Madrid.

0

Sanchez jaka asysta. Ajajaj, palce lizac.

0

Dajesz ಠ_ರೃ

0

Za rok mu się kończy kontrakt, a Sakho go nie chce przedłużać, więc PSG jeśli chce zarobić, musi go sprzedać. Kto by nie chciał grać w FCB? Coś czuje, że to będzie nasze wzmocnienie po taniości. Welcome in Barca.

0

Po co odpisujecie Mikiemu? Po co karmicie trolla?

0

Idealnie dobrana fota :)

0

"Źródło: Mundo Deportivo" - pozdrawiam.

0

2-0 dorosły.

0

Sopcast: sop://broker.sopcast.com:3912/140697

0

Ajaaj

0

sop://broker.sopcast.com:3912/140697

0

Klauzula 50mln, odpada.

0

Heh, czyżby minus day?

0

Robi się coraz ciekawiej...

0

Ajajaj, coś czuje, że Pan Sanllehí za przekonanie Neymara i Luiza dostanie podwyżke.

0

Coś pięknego :)

0

Powracaj do kopru :D

0

sop://broker.sopcast.com:3912/134513

0

Pedrito "KRUL"

0

Tylko po co nam obronca ktory ma ciągle kontuzje (czyt. Agger) ?

0

Agger co roku ma jakąś kontuzje(raz 2 miesiące przerwy, raz miesiąc), Luiz w tym roku miesiąc przerwy i w 2008 roku!! , a my potrzebujemy zawodnika odpornego na kontuzje, tak więc wybór jest prosty.

0

Niestety, przez jego darcie się, malo przyjemnie się mecz oglądało.

0

No i finito.

0

Ja pierdole -_-

0

No okey, dz za info.

0

0

Ajjj, tak :P

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?