Mr.Rijkaard
Dołączył/a: maj 2012
4 obserwujących
3 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ciekawe ile osób przyjdzie na jego prezentacje na CN ;>
0
IN: ter Stegen, Hummels, Neymar
Tito i Sanchez - jeszcze rok szansy + wietrzenie szatni.
0
Co dziś Abi, Thiago i Song pykaja to poemat! :)
0
Bardzo bym chciał, aby ten chlopak się wreszcie odblokował i nawalał ostro siaty, żeby nawet sezonowcy wystawiali go w pierwszej 11.
0
Kiedy FCBarca.com na G+ ?
0
HD[RUS] - sop://broker.sopcast.com:3912/141884
0
No i dobry skład. Po 3 pkt ! VeB !
0
http://i45.tinypic.com/35jffjq.jpg
0
Alexis na poważnie odblokowany i Barca przechodzi dalej - życ nie umierać!
0
Pinto i jego głos wczoraj - wow!
0
Alexis wreszcie nie musi pod nikogo grac i pokazuje co potrafi. Ot, to byl klucz !
0
Łatwo nie będzie, ale gdyby jakimś cudem Tito był we wtorek na ławce i od 1' grał Abidal, to kto wie, moze nawet manite by się udało ogarnąć :)
0
Aaaabii, Aaaabii, Aaaabii... ! ! !
Vamos!
0
Pociąg Barcy przejeżdża tylko raz. My potrzebujemy obrońcy i bramkarza. Głównymi faworytami jest Hummels i Stegen. Jeśli jeden będzie obojętny, a drugi będzie chciał grać w Barcie, to myślę, że ostatecznie obaj tu przejdą, w końcu kto by nie chciał grał w Barcelonie i to jeszcze ze swoim obecnym klubowym kolegą? Może dziwna teza, ale sądzę, że ta dwójka posłuży jako wzmocnienie w letnim okienku.
0
Czyzby to zwiastowało odblokowanie się Alexisa?
0
Arbeloa potwierdził? Są jakieś dowody? Dziękuję, dobranoc.
0
Dalej trener nie będzie stawiał na Ville ??!?!?!?!
0
Ale ten Puyol wkłada serce w gre. Szacun wielki.
0
Zauważyliście flagę Polski na trybunach? : ))
0
Ciekawe czy to prawda z tym buntem w Realu ->> goo . gl / c7NzD (bez spacji)
0
0
Valdes broni tak jak Szmal w piłce ręcznej = beznadzieja.
0
V.V NARA!!!!
0
Por que? Por que?
0
Dobra robota! Miło się ogląda. Dzięki!
0
Az sie zastanawialem, kiedy ta druga Messiego wpadnie :D
0
Znów news o tym dyktatorze cw$lsi x_O
0
TheSpecialOneMourinho - ah ta dzisiejsza młodzież -_-
0
Dawać mi tu Ville !!!
0
daviido7, owszem, ale lepiej od czasu do czasu kogoś przejść i rozruszać obronę, niż ciągle do tyłu ...