Muszynianka
Dołączył/a: maj 2020
8 obserwujących
2 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FCB_dimiC oby nie , mimo wszystko liczę na duet Araujo- Cubarsi . Ewentualnie pochylić się nad oferta 100+ ale nikt tyle nie da tym bardziej Niemcy xD
2
I pomyśleć że gdyby nie głupi błąd naszego Urugwajo to prawdopodobnie dzisiaj w ten piękny majowkowy dzień byśmy zasiadali wieczorkiem po kiełbasce i piwku do półfinału Lm z naszą Barcą. Jakoś boli do tej pory .
1
@FCBparasiempre a reszta to już piękna historia . Najpiękniejsza.
0
@Hosh a ja wiem od kogo wy są
0
@Stinger_ ale z uśmiechem na ustach to robi .
0
@Stinger_ będziesz miał więcej czasu na zapakowanie koszyka w markecie, nie dziwię się xD z dystansem ;)
1
@Stinger_ ale ja nie muszę tłumaczyć , tłumaczy to zakaz handlu w niedziele :) ty widzisz ludzi idących z uśmiechem na twarzy w niedzielę do pracy xDDDDD (BOŻE CO ZA BZDURA ! ) ty widzisz pełne wózki i markety , a ja widzę w niedzielę , pełne parki spacerujących ludzi , kawiarnie wypełnione po brzegi z uwagą LUDZMI integrującymi się ze sobą , spędzającymi po ludzku czas, na rozmowach i poznawaniu siebie . Ludzi młodych, studentów z piwkiem czy colą pod chmurką cieszących się ładną pogodą. Taka różnica. A teraz leć z uśmiechem na ustach pakuj koszyk pełen zakupów xDDD
1
@malicinho o to to , amen xD
1
@Stinger_ akurat pracuje w sklepie który jest dzisiaj czynny poprzez niedzielę handlową więc Ci nie wyszlo xD mi chodzi o specyfikację branż i domyślam się że chodzi tu o popyt podaż . Pracując w handlowce ( ty nie pracujesz jak mniemam więc tego nie widzisz ) da się zauważyć że w takiej odzieżowce zapotrzebowanie ta zakup szmaty w niedzielę jest znikome , utargi również pozostawiają wiele do życzenia bo się tym akurat zajmuje . Angaż ludzi też jest nie mały bo odgórnie jest narzucone aby w ten dzień obsadzić dobrą kadrę z dodatatkowymi etatami ( nie wiem po co ale tak jest ) jeśli chodzi o kina jest to branża która największe zyski ma w weekendy więc nie wiem ale się domyślam dlaczego są czynni również w te wasze niedzielę . Pieniądze , kasa , tu wszystko się rozchodzi wokół tego. Rozumiesz ?
8
@QQL5 tak pieprzysz dla pieprzenia tą gadkę którą Ci aplikują za pewne w twoich kręgach , powielasz aby w twoim mniemaniu też być cool. Lepiej Ci ? Jak już wspomniał @Danny Gaucho są branże ktore WYMAGAJA tego aby być dostępne 24/7 , ponieważ nie masz możliwości zaplanowania tego wcześniej , przykład Lekarz , przykład - złamałem nogę , mam zawał - aaaa poczekam do jutra bo Pani Grażynka zaczyna dopiero jutro zmianę na recepcji . Strażak - Pali się ? Pogasimy jutro xD zależności nie widzisz ? Skoro ty nie masz czasu aby przez 6 dni w tyg zrobić sobie zakupy to mega współczuję twojej organizacji dnia codziennego. Wiedz że kuleje ona niesamowicie . Poza tym są , żabki, sklepy osiedlowe które fajnie wspierać jeśli już musimy zrobić jakieś drobne zakupy w niedzielę bo coś nam wypadło. Masa ludzi robi również zakupy przez internet bo jest wygodnie. Najczęściej o te handlówki płaczą Ci których , jedynym hobby jest snucie się po galerii w niedzielę z Jesicami i Brajanuszami z kawka kubku ze Starbucksa , a jak wspomniał już nieodżałowany Danny gdy jest zamknięte to patrzycie z łzami w oczach na puste witryny wypisując takie bzdety i brednie o niehandlowkach na La bambie xD
1
@Pawci023x Babadook - ostatnio nadrobiłem i mogę polecić.
1
Najgorsze w tym wszystkim jest to że człowiek czekał i znów poczuł to "coś " przed rewanżem , atmosfera narastała , delikatne nerwy , przygotowania , wyjście wcześniej z pracy , przygotowanie się jak do randki z kobietą 10/10 , początek , ekscytacja , buziaczek , coraz większa ekscytacja i w 30 min buuuum , ona wyszła i już nie wróciła , wszystko w tym momencie uleciało i odebrało całą przyjemność bo każdy się domyślał jaki będzie tego efekt.
Została tylko deprecha , od czasu do czasu spoglądało się na drzwi że jednak może jeszcze wróci (nie wbija nam tych goli ) i jakoś się uratuje to spotkanie . Szkoda że człowiek dał się na to nabrać znowu. W takich momentach ratuje jedynie to że w momentach ponad 20 letniej karierze kibicowania Barcy człowiek sobie przypomina ile jednak radości dały te bordowo granatowe barwy. I tak człowiek kocha mimo kolejnych kompromitacji . Boli.
0
A ja już sobie wolne wziąłem na 30 go xD
0
Obroni kontra i 2-2
4
Życzę wam wszystkim Cules wspaniałego widowiska i naszego awansu ! Forza Barca !
0
@Marlon85 ciężko o większą aktywność przy takim urazie , na początek pomyśl o deficycie kalorycznym . Zachowuj ujemny bilans i samo zleci. Polecam Fitatu do liczenia kcal.
7
@Worny dobre , wyjęta niczym ze Skazanych na Shawshank i słynnej sceny w gabinecie komendanta .
5
@Mattems nie , nie jest. To legenda przede wszystkim Barcy . Dlatego ta stronnicza kolejność była absurdalna .
2
Prace komentatorów już omówiono tu dosadnie we wczorajszym meczu , jednak co mnie najbardziej uderzyło w gąszczu ich mizerii to moment gdy pokazano Ronaldinho i jeden z komentujących uznał, że fakt ten nie dziwi bo to legenda PSG . No gacie mi opadły xD
1
@AFA Smile akurat mi się względnie podobał , nie żebym się zachwycał ale średnia półka zachowana . Pozostałe tytuły które podałeś musiał bym nadrobić. Ze swojej strony dodam że Martwe Zło - przebudzenie . No tutaj to oczekiwałem czegoś więcej, a wyszedł chyba obok Raz dwa trzy wchodzisz do gry , najgorzej przeze mnie oceniony horror. Z tego roku narazie najlepiej jak dla mnie daje radę , "Gdy rodzi się zło" bardzo ciekawy koncept i coś nowego, jak nie widziałeś polecam.
1
@AFA zgadzam się , szkoda że na potencjale się skończyło. Nie był to gniot , to dalej film do obejrzenia no ale oczekiwał człowiek więcej.
0
@misterio ale ja biorę na tapetę, na suknie nie widać
0
@misterio ale o co chodzi?
1
A dziś na tapetę wlatuje - Omen -Początek. Nie oczekuje praktycznie nic , nie nastawiam się . Po nowym Egzorcyście myślę że nie warto sobie robić nadzieji. Może z niezbyt wygórowanymi oczekiwaniami wyjdę z kina bardziej ukontentowany. Wybieracie się?
3
Komentarz usunięty
6
Komentarz usunięty
0
@Kgorecki2500 Cage
0
@TR3YWAY jakim prysznicem kurła , normalnie do zlewu.
1
@P33ck gardzę panem
3
@TR3YWAY tylko kielecki