0

0

Kończy karierę, bo nie dali mu sędziować finału KMŚ i nie mógł gwizdnąć karnego dla Ronaldo

1

Nikt nie robi takich statystyk, bo to po prostu głupie. Co za różnica, że ktoś ustrzelił hat-tricka prawą nogą, lewą nogą, z główki czy klatką?

0

No w takim sensie to racja, mi chodziło oto, że Bale strzelał bramki w 3 z 4 finałów, a Ramos w 2 z 4

1

Rzeźnicy z San Lorenzo nie dawali pograć, ale Real wygrał na luziku. Casillas, Ramos na plus. xD

1

Przecież te złote, srebrne, brązowe piłki dawane za KMŚ nie mają totalnie żadnego znaczenia. Jutro nikt o nich nie będzie pamiętał, więc spiny o srebrną dla Ronaldo niepotrzebne

0

W 2013 r. 45 bramek

0

to kim jest Rosell w takim razie? xD

0

Pomyliłeś Ramosa z Bale'em, Ramos zdobył dla Realu 2 trofea.

0

Obiektywny hahahaha
Filmik robi świetne, ale to określenie totalnie nie pasuje do niego

0

wszystko jest możliwe :)

1

Szkoda, że wszystkie te Twoje pewne rzeczy to opinie.
Pewne to są takie trzy rzeczy:
- Real zostanie oficjalnie najlepszym klubem w 2014 roku
- Real zakończył sezon ligowy w 2014 roku na pierwszym miejscu
- Ronaldo zakończy rok 2014 z większą ilością bramek i asyst niż Messi

Bez spiny, to tylko przykłady xD

0

Dokładnie - Argentyńczycy tylko pchają, plują itp. Złe buraki, które nie dorosły do mentalności europejskiej.

0

Po MŚ obciął włosy i teraz ma krótkie :)

0

Strejlau wysyła Real do Ligi Europy xD

0

Ronaldo nie trafia w piłkę haha

0

25 minut czynnej gry na całą pierwszą połowę, strasznie ci Argentyńczycy przedłużają te stałe fragmenty

0

Zostałaś wegetarianką ze względu na "'nie czyń komuś, co tobie niemiłe"?

2

Gdyby Real frajersko nie przegrał z Sociedad i dobił Atletico, kiedy Ronaldo strzelił na 1:1, to Madryt byłby liderem z kompletem punktów. Tak to można sobie gdybać

0

A kiedyś tak nie było, choćby patrząc na ubiegły wiek?

0

A wygrali w ostatnich latach z Realem więcej jedną bramką? Jak oni niby mieli im tam co najmniej trzy strzelić?

0

Mój ulubiony piłkarz z dzieciństwa ;)

0

Mallenco byłby sędzia gdyby Perez nie miał macek :)

0

Chyba już lepiej w niedzielę, ale o 21 niż w sobotę o 16...

0

Żadna przewrotka, tylko rabona

1

Oczywiście, że tak :)

1

Messi nie chce, żeby Pique dowiedział się, że podrywa Shakirę

0

Jeśli bierzesz pod uwagę całą dziesiątkę, to najlepszy transfer wg. mnie to Costa

6

WOW!!! Co zrobił Ronaldo, gdyby była bramka

0

A poza tym można wrzucić piłkę np. z koła środkowego w pole karne...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?