N20tobot
Dołączył/a: październik 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Kończy karierę, bo nie dali mu sędziować finału KMŚ i nie mógł gwizdnąć karnego dla Ronaldo
1
Nikt nie robi takich statystyk, bo to po prostu głupie. Co za różnica, że ktoś ustrzelił hat-tricka prawą nogą, lewą nogą, z główki czy klatką?
0
No w takim sensie to racja, mi chodziło oto, że Bale strzelał bramki w 3 z 4 finałów, a Ramos w 2 z 4
1
Rzeźnicy z San Lorenzo nie dawali pograć, ale Real wygrał na luziku. Casillas, Ramos na plus. xD
1
Przecież te złote, srebrne, brązowe piłki dawane za KMŚ nie mają totalnie żadnego znaczenia. Jutro nikt o nich nie będzie pamiętał, więc spiny o srebrną dla Ronaldo niepotrzebne
0
W 2013 r. 45 bramek
0
to kim jest Rosell w takim razie? xD
0
Pomyliłeś Ramosa z Bale'em, Ramos zdobył dla Realu 2 trofea.
0
Obiektywny hahahaha
Filmik robi świetne, ale to określenie totalnie nie pasuje do niego
0
wszystko jest możliwe :)
1
Szkoda, że wszystkie te Twoje pewne rzeczy to opinie.
Pewne to są takie trzy rzeczy:
- Real zostanie oficjalnie najlepszym klubem w 2014 roku
- Real zakończył sezon ligowy w 2014 roku na pierwszym miejscu
- Ronaldo zakończy rok 2014 z większą ilością bramek i asyst niż Messi
Bez spiny, to tylko przykłady xD
0
Dokładnie - Argentyńczycy tylko pchają, plują itp. Złe buraki, które nie dorosły do mentalności europejskiej.
0
Po MŚ obciął włosy i teraz ma krótkie :)
0
Strejlau wysyła Real do Ligi Europy xD
0
Ronaldo nie trafia w piłkę haha
0
25 minut czynnej gry na całą pierwszą połowę, strasznie ci Argentyńczycy przedłużają te stałe fragmenty
0
Zostałaś wegetarianką ze względu na "'nie czyń komuś, co tobie niemiłe"?
2
Gdyby Real frajersko nie przegrał z Sociedad i dobił Atletico, kiedy Ronaldo strzelił na 1:1, to Madryt byłby liderem z kompletem punktów. Tak to można sobie gdybać
0
A kiedyś tak nie było, choćby patrząc na ubiegły wiek?
0
A wygrali w ostatnich latach z Realem więcej jedną bramką? Jak oni niby mieli im tam co najmniej trzy strzelić?
0
Mój ulubiony piłkarz z dzieciństwa ;)
0
Mallenco byłby sędzia gdyby Perez nie miał macek :)
0
Chyba już lepiej w niedzielę, ale o 21 niż w sobotę o 16...
0
Żadna przewrotka, tylko rabona
1
Oczywiście, że tak :)
1
Messi nie chce, żeby Pique dowiedział się, że podrywa Shakirę
0
Jeśli bierzesz pod uwagę całą dziesiątkę, to najlepszy transfer wg. mnie to Costa
6
WOW!!! Co zrobił Ronaldo, gdyby była bramka
0
A poza tym można wrzucić piłkę np. z koła środkowego w pole karne...