0

Wykartkowanie się przed fazą pucharową - kto by się spodziewał...
Jutro Ramos pewnie tez poszuka kartki

0

Jeśli już chcesz używać tak brzydkich słów w języku obcym, to przynajmniej rób to poprawnie - nie fucking logic, tylko fuck logic.

1

Z tego co wiem, to Messi ma 20 hat-tricków w La Liga

0

No i strzela znacznie częściej, ale np. w LM to Messi ma więcej bramek z karnych. Dlaczego ludzie się tak spinają o te karne?

0

Casillas, Bravo, Buffon? Kpina

0

Odniosę się do pierwszego komentarza. Najlepiej po kolei:
1) Ronaldo nie zagrał ani jednego meczu z ważnym rywalem, kiedy zdecydował o losach spotkania - 2:1 Real - Juventus; Ronaldo graczem meczu
2) Ronaldo kompletnie wymiękł na MŚ grając w 5. drużynie rankingu - ta 5. drużyna rankingu zagrała przerażająco słabo na MŚ, a Ronaldo jak jednemu z nielicznych chciało się grać, chociaż skuteczność miał daleko od idealnej
3) Te przykłady karnych po symulkach czy asyst przy spalonych, to trochę jak nieodgwizdanie karnych po faulach na Ronaldo i Khedirze w El Clasico w październiku zeszłego roku czy domniemany spalony przy bramce z Łudogorecem w LM. Raz pada bramka, której nie powinno być, a raz sędziowie zabierają gola.
4) Pomimo 6 bramek z rzutów karnych, Ronaldo jest najlepszy strzelcem spośród wszystkich najsilniejszych lig świata.
5) Polemizowałbym, czy Messi był gwiazdą MŚ, to subiektywne odczucie.
Na pewno nie rządzi w LM w tym sezonie, gdyż od wyczynów Luisa Adriano jego popisy są oddalone o lata świetne w tej fazie grupowej.
6) To, że Messi gra bardziej cofnięty nie oznacza automatycznie i wg. Ciebie jest to ważniejsza rola, to nie oznacza, że gra obecnie lepiej niż Ronaldo.
7) Ilość dryblingów czy kluczowych podań wiąże się bezpośrednio z pozycją na boisku, dlatego nie można tych aspektów wprost porównywać.
8) Statystyki nie są lepsze dla Messiego, średnia asyst: 0,35/na mecz i 0,82 bramki/na mecz, a Ronaldo odpowiednio 0,31 i 1,02 na mecz. Jeśli chcemy porównywać statystyki, to chyba raczej te.
9) MŚ oddzielają ziarna od plew? Ciekawe spostrzeżenie, z pewnością zapamiętam.
10) Złota Piłka dla Neuera? Człowiek, który twierdzi, że nie pokazałby się w bieliźnie przed kamerami, chociaż zapomniał, że zrobił to, nie zasługuje chyba na Złotą Piłkę :)

0

Czyli wychodzi na to, że to Ronaldo zdecydowanie lepiej wykonuje jedenastki - nie trafia co 15 karnych, a Messi co 9.

0

Z racji mojego wieku nie pamiętam wydarzeń z 1996 roku, ale znam mniej więcej okoliczności. Nawet, jeśli nie czujesz specjalnego przywiązania do byłego klubu, to właśnie przez szacunek należy czynić tak, a nie inaczej.

0

Niby szacuneczek itp. Ale weźmy przykład Enrique i jego bramki strzelane Białym

Jeśli wg. was brak celebracji to szacunek, to w takim radzie Enrique to prostak, arogant, gbur itd.

0

Oczywiście, że ZP jest rozstrzygnięta - Liga Mistrzów i 17 bramek w całej edycji, Puchar Króla, Superpuchar Europy, Złoty But, Pichichi, fenomenalna strzelecka jesień, najładniejszy gol w Primiera Division.Nie róbcie jaj, Ronaldo był najlepszy w 2014 roku

1

Rekord i tak nic nie zmieniłby, gdyż Messi pracował na niego przez całą karierę, a nie tylko w 2014 roku

0

Nie byłeś jedyny, 19 osób polecających Twój komentarz również nie zdaje sobie z tego sprawy.

0

Co najwyżej może być wyrazem bliskoznacznym znawco gramatyki

1

20.

6

Bramka Suareza - nie ma :(

0

Jak to ktoś już wspomniał o manicie z 2010 roku, to zobacz sobie reakcję Valdesa przy bramce na 5:0


Jak dla mnie taka radość to nic dziwnego

1

Ulala, w życiu nie stawiałbym na porażkę klubu, któremu kibicuję. W takich przypadkach nie łączyłbym bukmacherki z kibicowaniem.

0

Benzema wysoko nad poprzeczką z karnego :)

0

Jak ja bym chciał chodzić spać o północy...

0

Wyjaśnij mi, co jest lepszego w oglądaniu meczu od 14 niż 22?

3

"Ja jestem sportowcem, a nie ambasadorem jakiejś marki, poza byciem pierwszym bramkarzem Adidasa. Nie jestem gościem, który pozuje w majtkach "Taki syndrom typowy dla graczy Bayernu, którzy łudzą się, że mają szanse na wygraną - np. Ribery i jego miejsce na Złotą Piłkę na kominku.

0

Z Ajaxem dwa razy na pustą, a z Chorwacją z karnego, czyli jeszcze gorzej niż Ronaldo :)

4

Powrót Calderona byłby złą wiadomością dla Realu Madryt :)

0

Gola Lameli nie ma, bo mówimy o bramkach strzelonych do 26 września 2014, taki sam przypadek jak z przewrotką Ibry - strzelona pod koniec 2012 roku, a dostał nagrodę w 2013.

0

Oni trzej razem wzięci strzelają mniej niż sam Ramos...

0

Nie można porównywać spięć na boisku z kopaniem w trybuny. To pierwsze jest też elementem tej gry (przypominam, że jest to raczej męski sport), a drugie zwykły przejaw głupoty.

0

Przeczytałem jeden rozdział biografii Ibry (ten o stosunkach z Guardiolą) , jakiś koleś jechał pociągiem, a ja siedziałem obok niego i czytałem razem z nim. Naprawdę dobrze się to czyta, więc chyba sobie kupię tę książkę.

0

Livesports.pl hahaha
Tak samo jak dzisiejsza bramka Neymara - "Gol! Neymar (Barcelona) zdobywa punkt, Luis Suarez (Barcelona) asystą pozwolił mu wbić piłkę w pustą bramkę. Wynik 1:1."

0

[Troll on] Chyba oglądałeś powtórki bramek Messiego z Ajaxem [Troll off], bo Ronaldo nie strzelił na pustą...

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?