N20tobot
Dołączył/a: październik 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wykartkowanie się przed fazą pucharową - kto by się spodziewał...
Jutro Ramos pewnie tez poszuka kartki
0
Jeśli już chcesz używać tak brzydkich słów w języku obcym, to przynajmniej rób to poprawnie - nie fucking logic, tylko fuck logic.
1
Z tego co wiem, to Messi ma 20 hat-tricków w La Liga
0
No i strzela znacznie częściej, ale np. w LM to Messi ma więcej bramek z karnych. Dlaczego ludzie się tak spinają o te karne?
0
Casillas, Bravo, Buffon? Kpina
0
Odniosę się do pierwszego komentarza. Najlepiej po kolei:
1) Ronaldo nie zagrał ani jednego meczu z ważnym rywalem, kiedy zdecydował o losach spotkania - 2:1 Real - Juventus; Ronaldo graczem meczu
2) Ronaldo kompletnie wymiękł na MŚ grając w 5. drużynie rankingu - ta 5. drużyna rankingu zagrała przerażająco słabo na MŚ, a Ronaldo jak jednemu z nielicznych chciało się grać, chociaż skuteczność miał daleko od idealnej
3) Te przykłady karnych po symulkach czy asyst przy spalonych, to trochę jak nieodgwizdanie karnych po faulach na Ronaldo i Khedirze w El Clasico w październiku zeszłego roku czy domniemany spalony przy bramce z Łudogorecem w LM. Raz pada bramka, której nie powinno być, a raz sędziowie zabierają gola.
4) Pomimo 6 bramek z rzutów karnych, Ronaldo jest najlepszy strzelcem spośród wszystkich najsilniejszych lig świata.
5) Polemizowałbym, czy Messi był gwiazdą MŚ, to subiektywne odczucie.
Na pewno nie rządzi w LM w tym sezonie, gdyż od wyczynów Luisa Adriano jego popisy są oddalone o lata świetne w tej fazie grupowej.
6) To, że Messi gra bardziej cofnięty nie oznacza automatycznie i wg. Ciebie jest to ważniejsza rola, to nie oznacza, że gra obecnie lepiej niż Ronaldo.
7) Ilość dryblingów czy kluczowych podań wiąże się bezpośrednio z pozycją na boisku, dlatego nie można tych aspektów wprost porównywać.
8) Statystyki nie są lepsze dla Messiego, średnia asyst: 0,35/na mecz i 0,82 bramki/na mecz, a Ronaldo odpowiednio 0,31 i 1,02 na mecz. Jeśli chcemy porównywać statystyki, to chyba raczej te.
9) MŚ oddzielają ziarna od plew? Ciekawe spostrzeżenie, z pewnością zapamiętam.
10) Złota Piłka dla Neuera? Człowiek, który twierdzi, że nie pokazałby się w bieliźnie przed kamerami, chociaż zapomniał, że zrobił to, nie zasługuje chyba na Złotą Piłkę :)
0
Czyli wychodzi na to, że to Ronaldo zdecydowanie lepiej wykonuje jedenastki - nie trafia co 15 karnych, a Messi co 9.
0
Z racji mojego wieku nie pamiętam wydarzeń z 1996 roku, ale znam mniej więcej okoliczności. Nawet, jeśli nie czujesz specjalnego przywiązania do byłego klubu, to właśnie przez szacunek należy czynić tak, a nie inaczej.
0
Niby szacuneczek itp. Ale weźmy przykład Enrique i jego bramki strzelane Białym
0
Oczywiście, że ZP jest rozstrzygnięta - Liga Mistrzów i 17 bramek w całej edycji, Puchar Króla, Superpuchar Europy, Złoty But, Pichichi, fenomenalna strzelecka jesień, najładniejszy gol w Primiera Division.Nie róbcie jaj, Ronaldo był najlepszy w 2014 roku
1
Rekord i tak nic nie zmieniłby, gdyż Messi pracował na niego przez całą karierę, a nie tylko w 2014 roku
0
Nie byłeś jedyny, 19 osób polecających Twój komentarz również nie zdaje sobie z tego sprawy.
0
Co najwyżej może być wyrazem bliskoznacznym znawco gramatyki
1
20.
6
Bramka Suareza - nie ma :(
0
Jak to ktoś już wspomniał o manicie z 2010 roku, to zobacz sobie reakcję Valdesa przy bramce na 5:0
Jak dla mnie taka radość to nic dziwnego
1
Ulala, w życiu nie stawiałbym na porażkę klubu, któremu kibicuję. W takich przypadkach nie łączyłbym bukmacherki z kibicowaniem.
0
Benzema wysoko nad poprzeczką z karnego :)
0
Jak ja bym chciał chodzić spać o północy...
0
Wyjaśnij mi, co jest lepszego w oglądaniu meczu od 14 niż 22?
0
Jednak Neuer także robi sobie potajemnie sesje w majtkach w Monachium :)
https://scontent-a-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xpf1/v/t1.0-9/10540364_751921874891770_1021609297548291788_n.jpg?oh=90bfc7b66f60d1914cac59d97d1cbe57&oe=551D9CC9
3
"Ja jestem sportowcem, a nie ambasadorem jakiejś marki, poza byciem pierwszym bramkarzem Adidasa. Nie jestem gościem, który pozuje w majtkach "Taki syndrom typowy dla graczy Bayernu, którzy łudzą się, że mają szanse na wygraną - np. Ribery i jego miejsce na Złotą Piłkę na kominku.
0
Z Ajaxem dwa razy na pustą, a z Chorwacją z karnego, czyli jeszcze gorzej niż Ronaldo :)
4
Powrót Calderona byłby złą wiadomością dla Realu Madryt :)
0
Gola Lameli nie ma, bo mówimy o bramkach strzelonych do 26 września 2014, taki sam przypadek jak z przewrotką Ibry - strzelona pod koniec 2012 roku, a dostał nagrodę w 2013.
0
Oni trzej razem wzięci strzelają mniej niż sam Ramos...
0
Nie można porównywać spięć na boisku z kopaniem w trybuny. To pierwsze jest też elementem tej gry (przypominam, że jest to raczej męski sport), a drugie zwykły przejaw głupoty.
0
Przeczytałem jeden rozdział biografii Ibry (ten o stosunkach z Guardiolą) , jakiś koleś jechał pociągiem, a ja siedziałem obok niego i czytałem razem z nim. Naprawdę dobrze się to czyta, więc chyba sobie kupię tę książkę.
0
Livesports.pl hahaha
Tak samo jak dzisiejsza bramka Neymara - "Gol! Neymar (Barcelona) zdobywa punkt, Luis Suarez (Barcelona) asystą pozwolił mu wbić piłkę w pustą bramkę. Wynik 1:1."
0
[Troll on] Chyba oglądałeś powtórki bramek Messiego z Ajaxem [Troll off], bo Ronaldo nie strzelił na pustą...