1

Bramki dla Rayo oraz dla Realu nie powinno być, ale pamiętaj, że w przy tych sytuacjach było dwóch innych liniowych

6

Widać konflikt w szatni, przy bramce Rayo Pepe fauluje Navasa, aby ten wpuścił gola, wszystko po to, aby Navas po raz kolejny nie zanotował czystego konta i Casillas miał pewne miejsce w składzie.

0

No to możemy będziemy świętować i czerpać radość z cudownej gry Almerii? Bezsens...

0

A może wypadałoby jednak przeprosić i nie odzywać się bezczelnie?

"Kiedy teraz tak sobie myślę, rzeczywiście mogłem faulować Bale'a. Gdyby jednak nie mój uraz, na pewno by mnie w ten sposób nie wyprzedził. Jestem tego pewien. Jestem przekonany, że jeszcze w pierwszej połowie dałbym radę go zatrzymać. Miałem do pokonania mniejszy dystans niż Bale. Gdybym wiedział, że może mi uciec, złapałbym go i przewrócił. Trzeba też jednak przyznać, że on wcale nie miał zamiaru się zatrzymywać, choć przez chwilę biegł nawet po sztucznej trawie" – powiedział dla Barça TV Marc Bartra,

1

No i mamy naszego genialnego Bartrę, który opowiada, że gdyby nie kontuzja, to dogoniłby Bale'a - hahahahaha

0

Myślę, że łatwiej pobić 50 bramek w La Liga niż 96 w roku kalendarzowym.

0

Widzę, że błysnąłeś wiedzą geniuszu. Otóż niejaki Cristiano Ronaldo nie strzelił 8 bramek z rzutów karnych w Lidze Mistrzów w ciągu całej kariery!!! Zanotował zaledwie 7 bramek z rzutów karnych w trakcie trzynastu edycji Ligi Mistrzów...

0

Naprawdę gol z United? Słaby wybór, jeśli chodzi o Messiego. Jeśli chodzi o piękne bramki głową to polecam pooglądać sobie wyskoki Penaldo.

0

Czyli będziesz świętował bramki Realu?! xD

0

Jakie kurs?

0

Wszystko zależy, czy oceniamy całą akcję bramkową czy tylko sam strzał...

0

Ja nie widzę w tej bramce nic specjalnego, zawinął Pepe i walnął z całej siły pod ladę...

1

Enrique popełnił ten sam błąd co Ancelotti w swoim debiutanckim El Clasico - przekombinował ze składem

0

Do kina na GD? A jaka sieć pokazuje EL Clasico?

0

Dwie godzinki do meczu, więc trzeba zrobić symulację w Fifie :)

0

Tylko spójrzmy na Kloppa - wygląda jak chłop ze wsi niczym nasz Franek Smuda, Klopp jest fachowcem, ale jego wizerunek pod względem kultury i stylu jest bardzo słaby

0

Tak jak w poprzednich latach faworytów było dużo i zwycięzcy byli już zawodnikami światowego formatu (Isco i Pogba) tak teraz tak naprawdę zwycięzca może być tylko jeden - Sterling

0

hahaha minęła godzina i Milik ma już 32 %

2

Jak każdy chodzi w czym chce? Trochę kultury i elegancji przydałoby się, w końcu są w pracy...

0

To jest akurat żenujące; Messi, Alves i Busquets w tym aspekcie na plus :)

0

Milik ma 22%, Sterling 32%, trochę mobilizacji i Polak będzie pierwszy :)

0

Już bez przesady, strzał raboną nie jest jakiś mega trudny, tylko rzadko spotkany w profesjonalnym futbolu, ta bramka nie powinna być do np. tej nawet porównywana:

1

Akurat argument z brakiem tytułów nietrafiony, Messi też dostał Złotą Piłkę za 2010 rok, kiedy to Sneijder wygrał m.in. Ligę Mistrzów czy był w finale mundialu.

2

A jak w najgorszym wypadku przegramy, to i tak pewnie zachlejesz pałę :)

0

Mielcarski... Nie odpowiada mi jego barwa głosu, nie to co Leszek :)

0

Najprawdopodobniej nie zagra, chociaż Real tego oficjalnie nie potwierdził.

0

Warto dodać, że Ronaldo i Penaldo świetnie zdobywa i wykorzystuje karny. #Ze spiną

0

Adriano piąta bramka...

0

Bo sędzie go okradają go z karnych, jakby dawali jedenastkę za każdy "faul", to miałby 5 bramek z karnych w jednej połowie :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?