N20tobot
Dołączył/a: październik 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Bramki dla Rayo oraz dla Realu nie powinno być, ale pamiętaj, że w przy tych sytuacjach było dwóch innych liniowych
6
Widać konflikt w szatni, przy bramce Rayo Pepe fauluje Navasa, aby ten wpuścił gola, wszystko po to, aby Navas po raz kolejny nie zanotował czystego konta i Casillas miał pewne miejsce w składzie.
0
No to możemy będziemy świętować i czerpać radość z cudownej gry Almerii? Bezsens...
0
A może wypadałoby jednak przeprosić i nie odzywać się bezczelnie?
"Kiedy teraz tak sobie myślę, rzeczywiście mogłem faulować Bale'a. Gdyby jednak nie mój uraz, na pewno by mnie w ten sposób nie wyprzedził. Jestem tego pewien. Jestem przekonany, że jeszcze w pierwszej połowie dałbym radę go zatrzymać. Miałem do pokonania mniejszy dystans niż Bale. Gdybym wiedział, że może mi uciec, złapałbym go i przewrócił. Trzeba też jednak przyznać, że on wcale nie miał zamiaru się zatrzymywać, choć przez chwilę biegł nawet po sztucznej trawie" – powiedział dla Barça TV Marc Bartra,
0
Proszę http://www.trolnet.pl/images/Zport/201411/20141104_1_staty.jpg
1
No i mamy naszego genialnego Bartrę, który opowiada, że gdyby nie kontuzja, to dogoniłby Bale'a - hahahahaha
0
Myślę, że łatwiej pobić 50 bramek w La Liga niż 96 w roku kalendarzowym.
0
Widzę, że błysnąłeś wiedzą geniuszu. Otóż niejaki Cristiano Ronaldo nie strzelił 8 bramek z rzutów karnych w Lidze Mistrzów w ciągu całej kariery!!! Zanotował zaledwie 7 bramek z rzutów karnych w trakcie trzynastu edycji Ligi Mistrzów...
0
Naprawdę gol z United? Słaby wybór, jeśli chodzi o Messiego. Jeśli chodzi o piękne bramki głową to polecam pooglądać sobie wyskoki Penaldo.
0
Czyli będziesz świętował bramki Realu?! xD
0
Jakie kurs?
0
Wszystko zależy, czy oceniamy całą akcję bramkową czy tylko sam strzał...
0
Ja nie widzę w tej bramce nic specjalnego, zawinął Pepe i walnął z całej siły pod ladę...
1
Enrique popełnił ten sam błąd co Ancelotti w swoim debiutanckim El Clasico - przekombinował ze składem
0
Do kina na GD? A jaka sieć pokazuje EL Clasico?
0
Dwie godzinki do meczu, więc trzeba zrobić symulację w Fifie :)
0
Tylko spójrzmy na Kloppa - wygląda jak chłop ze wsi niczym nasz Franek Smuda, Klopp jest fachowcem, ale jego wizerunek pod względem kultury i stylu jest bardzo słaby
0
Tak jak w poprzednich latach faworytów było dużo i zwycięzcy byli już zawodnikami światowego formatu (Isco i Pogba) tak teraz tak naprawdę zwycięzca może być tylko jeden - Sterling
0
hahaha minęła godzina i Milik ma już 32 %
2
Jak każdy chodzi w czym chce? Trochę kultury i elegancji przydałoby się, w końcu są w pracy...
0
To jest akurat żenujące; Messi, Alves i Busquets w tym aspekcie na plus :)
0
Milik ma 22%, Sterling 32%, trochę mobilizacji i Polak będzie pierwszy :)
0
Już bez przesady, strzał raboną nie jest jakiś mega trudny, tylko rzadko spotkany w profesjonalnym futbolu, ta bramka nie powinna być do np. tej nawet porównywana:
1
Akurat argument z brakiem tytułów nietrafiony, Messi też dostał Złotą Piłkę za 2010 rok, kiedy to Sneijder wygrał m.in. Ligę Mistrzów czy był w finale mundialu.
2
A jak w najgorszym wypadku przegramy, to i tak pewnie zachlejesz pałę :)
0
Mielcarski... Nie odpowiada mi jego barwa głosu, nie to co Leszek :)
0
Najprawdopodobniej nie zagra, chociaż Real tego oficjalnie nie potwierdził.
0
Warto dodać, że Ronaldo i Penaldo świetnie zdobywa i wykorzystuje karny. #Ze spiną
0
Adriano piąta bramka...
0
Bo sędzie go okradają go z karnych, jakby dawali jedenastkę za każdy "faul", to miałby 5 bramek z karnych w jednej połowie :)