N20tobot
Dołączył/a: październik 2014
3 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Faul na Bale'u - nie ma karnego...
Stan karnych już się zgadza
0
Dajcie spokój, już 2 tygodnie nie strzelał, a tydzień temu sędzia nie podyktował karnego po faulu na Bale'u.
1
Nienawidzi Cristiano xD
0
W LM z Bayernem
10
A na mnie już takie przewrotki wrażenia nie robią - wszystko przez Ibrę :(
0
Nauczył się robić te przewrotki, jeszcze niedawno albo podczas przewrotki kopał się w głowę albo asystował przy bramkach Moraty.
0
Jego brat ma takie coś na ręce
0
Hahahahaha co za agent :)
0
Błaszczykowski głosował
0
Iker nawalony ogląda bramkę dla Malagi
0
Dziwne nie? Ale myślę, że do czasu, w następnym meczu może nawet dwa karniaczki dostaną
0
Nick specjalnie dla http://www.fcbarca.com/user/N2O
9
Iker nawalony leży w siatce hahahaha
0
No i sędzia niesłusznie wyrzucił Isco, dzisiaj wyjątkowo przeciwko Realowi
0
No bo ostatnio jest naprawdę słaby, ale trochę przestrzeni przed bramką i strzela gola
0
Ikera jeszcze trzyma po wczorajszym, widać, że niezbyt świeżo wygląda.
0
Nie ten styl, po to zarząd zatrudnia takich trenerów jak Enrique, aby grać taktyką odpowiadająca katalońskiemu stylowi
0
Będę musiał to tłumaczyć chyba do końca świata - autobusik jest dobry na typowych klepaczy, a nie na drużyny strzelające z dystansu i zdobywające bramki po rożnych.
0
Real okradziony z karnego! Niebywałe!!!
0
W sumie bieda - sprawdziłem, co wybrał sobie Real i m. in. Ramos i Ronaldo RS5, a Ancelotii A8
0
Naprawdę nie musisz tego liczyć, bo wygra niejaki inCR7ible, wszak przed nim KMŚ
0
Wygląda na zadowolonego ze zwycięstwa na trudnym terenie
0
Przecież to raczej dobrze dla Basel, to Real się bronił w końcówce...
0
My tylko filmujemy hahaha
0
O ile wiem, to o strzale na pustą można mówić, gdy bramka jest pusta bądź bramkarz jest przy jednym słupku a strzelec przy drugim. Ale przestrzelił w niecodzienny dla siebie sposób
0
Dokładnie, łatwo mu to przyszło
0
Ribery: "Widziałem jak Blatter obejmował Cristiano" Chłopak przypomniał sobie o Złotej Piłce :)
0
Widziałem, że się przyczepisz, "Z reszta nie ogladalem go w akcji za najlepszych lat ". Które lata Raula i Roberto Carlosa uważasz za najlepsze?
0
Widziałeś Carlosa, a nie widziałeś Raula? Coś tu się kupy nie trzyma
0
Barcelona - Bayern w 1/8? Byłoby grubo :)