0

Faul na Bale'u - nie ma karnego...
Stan karnych już się zgadza

0

Dajcie spokój, już 2 tygodnie nie strzelał, a tydzień temu sędzia nie podyktował karnego po faulu na Bale'u.

1

Nienawidzi Cristiano xD

0

W LM z Bayernem

10

A na mnie już takie przewrotki wrażenia nie robią - wszystko przez Ibrę :(

0

Nauczył się robić te przewrotki, jeszcze niedawno albo podczas przewrotki kopał się w głowę albo asystował przy bramkach Moraty.

0

Jego brat ma takie coś na ręce

0

Hahahahaha co za agent :)

0

Błaszczykowski głosował

0

Iker nawalony ogląda bramkę dla Malagi

0

Dziwne nie? Ale myślę, że do czasu, w następnym meczu może nawet dwa karniaczki dostaną

0

Nick specjalnie dla http://www.fcbarca.com/user/N2O

9

Iker nawalony leży w siatce hahahaha

0

No i sędzia niesłusznie wyrzucił Isco, dzisiaj wyjątkowo przeciwko Realowi

0

No bo ostatnio jest naprawdę słaby, ale trochę przestrzeni przed bramką i strzela gola

0

Ikera jeszcze trzyma po wczorajszym, widać, że niezbyt świeżo wygląda.

0

Nie ten styl, po to zarząd zatrudnia takich trenerów jak Enrique, aby grać taktyką odpowiadająca katalońskiemu stylowi

0

Będę musiał to tłumaczyć chyba do końca świata - autobusik jest dobry na typowych klepaczy, a nie na drużyny strzelające z dystansu i zdobywające bramki po rożnych.

0

Real okradziony z karnego! Niebywałe!!!

0

W sumie bieda - sprawdziłem, co wybrał sobie Real i m. in. Ramos i Ronaldo RS5, a Ancelotii A8

0

Naprawdę nie musisz tego liczyć, bo wygra niejaki inCR7ible, wszak przed nim KMŚ

0

Wygląda na zadowolonego ze zwycięstwa na trudnym terenie

0

Przecież to raczej dobrze dla Basel, to Real się bronił w końcówce...

0

My tylko filmujemy hahaha

0

O ile wiem, to o strzale na pustą można mówić, gdy bramka jest pusta bądź bramkarz jest przy jednym słupku a strzelec przy drugim. Ale przestrzelił w niecodzienny dla siebie sposób

0

Dokładnie, łatwo mu to przyszło

0

Ribery: "Widziałem jak Blatter obejmował Cristiano" Chłopak przypomniał sobie o Złotej Piłce :)

0

Widziałem, że się przyczepisz, "Z reszta nie ogladalem go w akcji za najlepszych lat ". Które lata Raula i Roberto Carlosa uważasz za najlepsze?

0

Widziałeś Carlosa, a nie widziałeś Raula? Coś tu się kupy nie trzyma

0

Barcelona - Bayern w 1/8? Byłoby grubo :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?