1

19 bramek do przerwy, wydaje mi się, że jest to rekord fazy grupowej LM

2

Adriano cztery bramki w 16 minut, chyba mamy nowy rekord LM :)

0

Akurat określenie pies bardziej pasuje do Suareza niż do Thiago Silvy, przecież to właśnie pieski gryzą :)

0

Problem w tym, że nigdy żaden bramkarz nie obronił dwóch karnych pod rząd Ronaldo...

1

Przegrał w drugim meczu w Superpucharze z Atletico 1:0

0

No to ja podsumuje: Illarramendi > Roberto

0

Dobra dobra ch...

PS. Chałwa chciałem napisać, przysięgam

0

Gdyby powiedział wszystko, co sądzę o grze Pique i Alves, poszedłbym do więzienia

4

To pokazuje, że to świetna obrona to jeden wielki mit tak naprawdę

0

To ty jeszcze nic w życiu nie widziałeś tak naprawdę

0

Suarez ma takie parcie na El Clasico jak Alves na wrzutki :)

0

Te teksty z livesports.pl wyglądają jakby je komputer sam generował

0

Co się dziwicie, że klep klep? Przecież każdy chciałby tyle klepać co Barca :)

2

82% posiadania piłki - nie mam pytania :)

6

Mógł jednak już Valdesa wystawić

1

Das ist kein Problem.
Bravo - Alba, Mathieu, Mascherano, Alves, Iniesta, Busquets, Rakitić, Neymar, Messi, Pedro

1

Illarramendi > Roberto

2

Spokojnie w takiej formie pływackiej to 50 pobije z samych karnych

0

Co ty, człowieku?! Kibice Barcelony to takie kurwiszony, co bawią wszystkie hejty na Ronaldo :)

0

Hahaha Modrić to nigdy nie strzeli bramki z pola karnego

0

Pff... Penaldo tylko pachołki potrafi kiwać, żadni z nich obrońcy...

2

Penaldo i czternaście bramek już

0

W końcu jakaś innowacja, może akurat ten arbiter się sprawdzi, nie pamiętam jakiejś jego bardzo kontrowersyjnej decyzji, więc zapowiada się dobrze.

0

Mallenco hahaha gorszego sędziego nie mogliby przydzielić. Jak zdarzenie nie mam miejsca, to on je widzi, a jak coś zdarzy, to on nie widzi. Żenada nie sędzia

0

Phelps jest zawieszony, bo lubi sobie po pijaku prowadzić autko

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?