0

Na karzdym jest coś innego dobra nie było tematu nie ździwcie się jeżeli na następny sezon nie będzie Cavaniego w PSG

16

Felix Magath o Neymarze " Nie chciałbym go do swojego zespołu nawet za darmo. To ten typ piłkarza, który myśli tylko o swoich golach i osiągnięciach nie gra zespołowo. "

0

Francuskie media podają że wszatni doszło do rękoczynów nie tylko na sport.pl na 6 stronach piszą tak samo przypadek? Coś musi być na życzy zresztą na boisku wszyscy widzieli jak się bardzo lubią.

2

Sport.pl Neymar zażądał sprzedaży Cavaniego co za bezczelny gówniarz a mówili że CR ma duże ego Neymara jest 2 razy większe.

43

Leo Messi: " Pracuj tak ciężko żeby twój podpis nazywano kiedyś autografem. "

0

Ciekawe co musi czuć Neymar, któremu w Barcelonie Leo Messi oddawał rzuty karne, a w P$G jako największa gwiazda musi się prosić Cavaniego o jedenastkę... I to bezskutecznie, bo Urugwajczyk już kolejny raz zlewa Brazylijczyka. Reakcja Cavaniego w stylu: " Nie obchodzi mnie, ile kosztowałeś, idż sobie i mi nie przeszkadzaj " Cavani oczywiście nie wykorzystał jedenastki XD

5

Kuba Błaszczykowski: " W moim życiu zbyt wiele razy leżałem na ziemi żeby nie wiedzieć że najważniejsze to walczyć dalej. "

53

Leo Messi: " Wiele poświęciłem opuszczając rodzinę i Argentynę, by rozpocząć nowe życie. Jednak zrobiłem to wszystko z myślą o piłce żeby spełniać swoje marzenia. Dlatego też nigdy nie imprezowałem, ani nie miałem innego życia poza piłką nożną. " Życie piłkarza to nie tylko sława i pieniądze, ale przede wszystkim mnóstwo poświęceń i wyrzeczeń, aby osiągnąć upragniony cel.

26

Leo Messi: " Pieniądze nie przekonają mnie do odejścia z Barcelony. Odejdę tylko wtedy, gdy klub będzie tego chciał. "

1

David Beckham: " Cristiano Ronaldo jest dobry ale to nie ten poziom co Messi. "

7

Johan Cruyff: " Dlaczego nie możesz pokonać silniejszego zespołu ? Nigdy nie widziałem, by worek pieniędzy strzelił gola. "

16

Johan Cruyff: " Bez piłki nie wygrasz. "

44

Johan Cruyff: " Dla mnie najważniejsza jest zawsze drużyna. Dlatego jednym z najlepszych piłkarzy w historii Barcy był Xavi. Zawsze był w centralnym punkcie zespołu. Kontrolował szybkość gry podania powroty. "

23

Gerard Pique: " Zawsze chcę aby Real przegrywał, nie będe za to przepraszać. " Mistrz twittera jest tylko jeden XD

15

Gianluigi Buffon: " To prawda, że Cristiano strzelił mi dwa gole. Jednak uważam, że Messi jest dużo lepszy od niego. Mam nadzieję że Leo wygra Złotą Piłkę. "

17

Asensio: " Jestem Blanco, ale moim marzeniem jest zagrać kiedyś z Messim. "

9

Arda Turan: " Leo Messi jest z innej planety, to kosmita. Dla mnie jest najlepszym piłkarzem w historii piłki nożnej. "

50

PSG Pieniądze Sobie Grają XD

5

Nawet najlepsi obrońcy przy Leo Messim wydają się mali XD

0

Messi znowu udowodnił że jest Bogiem Football. :)

10

Andrés Iniesta: "Football jest szkołą życia. Spośród wszystkich wartości ja wyróżniam szacunek do przeciwnika. "

16

Johan Cruyff: "Granie w piłkę jest bardzo proste, ale granie prostej piłki to najtrudniejsza rzecz, jaka istnieje. "

11

Dzisiaj swoje 38 urodziny obchodzi Eric Abidal. Wszystkiego najlepszego Eric :)

26

Kuba Błaszczykowski: "Gram tylko w piłkę nożną. Nie powinienem zarabiać więcej niż lekarz czy policjant, którzy ratują nasze życie." Neymar powinien się od niego uczyć.

5

Leo Messi zdobył we wczorajszym meczu hat-tricka. Dzięki temu ma ich już 38 w barwach Barcelony. Nadczłowiek!

11

Luis Suarez: "To zaszczyt móc grać z najlepszym piłkarzem na świecie. Jeszcze wiele przed nim."

2

W sumie masz rację kase dostaje to po co ma się chłopak męczyć ;)

5

Arda Turan zanotował tylko dwa występy w 14 ostatnich meczach Barcy w La Liga :(

0

Stare ale jare XD

1

Cristiano Ronaldo: Bóg zesłał mnie na ziemie żeby nauczyć ludzi grać w piłkę. Leo Messi: Nikogo nie zsyłałem.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?