Prawdziwy kibic nie wychodzi w trakcie meczu tylko sezonowcy tak robią kibic by wspierał swój klub do końca szkoda gadać oby jak najmniej było takich ludzi.
Był warty swojej ceny. A tak na serio on 10 milionów € nie jest wart mogliśmy dołożyć 30 i mieli byśmy Philippe Coutinho 70 milionów Coutinho > Andre Gomes 40 milionów €
Wczoraj ktoś napisał na tej stronie że jeżeli Barca wygra to wyjdzie na ulicę i będzie się masturbował szkoda mi tych ludzi którzy to zobaczą kolego uważaj na samochody bo mogą zrobić z ciebie taką samą miazgę jaką Barca zrobiła z PSG XD
W laliga Bravo sobie poradził i był najlepszy wygrał zamore a w PK miałby sobie nie poradzić nawet w finale z Atletico albo z Realem Claudio sobie poradzi bo to wkońcu Bravo jest :)
9
Roberto doprowadził nas do łez prawda ale to Neymar był naszym supermanem ;)
0
Ból dupy ? a jak nam nie uznawali prawidłowo strzelonych bramek z betisem to było dobrze? A jak Ronaldo nurkuje to jakoś nikt takiego hałasu nie robi
2
Prawdziwy kibic nie wychodzi w trakcie meczu tylko sezonowcy tak robią kibic by wspierał swój klub do końca szkoda gadać oby jak najmniej było takich ludzi.
2
Powitanie zawodników? Chyba bogów bo to co oni wczoraj zrobili to jest po prostu czysta magia :)
2
Był warty swojej ceny. A tak na serio on 10 milionów € nie jest wart mogliśmy dołożyć 30 i mieli byśmy Philippe Coutinho 70 milionów Coutinho > Andre Gomes 40 milionów €
2
Jedyna osoba która może pomóc realowi w zdobyciu trypletu to Florentino Perez tylko on może im go kupić ;)
0
Kamil idzie po tryplet :)
26
Luis Enrique szóstą bramkę strzelili wspólnie kibice z całego świata.
68
Wczoraj Tito był z nami
0
Wczoraj ktoś napisał na tej stronie że jeżeli Barca wygra to wyjdzie na ulicę i będzie się masturbował szkoda mi tych ludzi którzy to zobaczą kolego uważaj na samochody bo mogą zrobić z ciebie taką samą miazgę jaką Barca zrobiła z PSG XD
3
Chyba z Ramosa który powiedział że chce żeby Barca odpadła i z tych wszystkich hejterów :)
0
Mówiłem 100% wiary
1
100% wiary Visca El Barca !!!
0
25 czerwca 1991. 24 lata
0
Barca to rodzina więc nic dziwnego że się wspierają nawzajem Rafinha wróci jeszcze silniejszy.
0
Forca Rafinha
1
No dobra moja wina proszę bez spin fajnie by było jak by Coutinho grał dla Barcy
1
Tak teraz sprawdziłem i Coutinho kosztuje równe 30 milionów € ale Barca ma kasę to da pewnie w granicy 35 a 40 milionów €
0
Cennik transferowy
23
Fajnie by było jak by Barca kupiła Philippe Coutinho wiek 23 lata cena od 35 do 40 milionów € zresztą sam Neymar go chce i Ronaldinho
0
11 Przykazanie szacunek do rywala !
0
Nie akurat celty to się bałem bo to trudny teren i dobry przeciwnik
16
FC BARCELONA - najlepsza choroba i najcudowniejsze uzależnienie !
0
15-0 też dobrze :)
0
Odbijemy se to ogromy w sobotę o 16-00 Las palmas 8-0 i będzie dobrze :)
0
Lewy = 5 bramek :)
1
Lewy by się przydał
0
Fernado Llorente 26 lutego skończył 30 Lat.
0
W laliga Bravo sobie poradził i był najlepszy wygrał zamore a w PK miałby sobie nie poradzić nawet w finale z Atletico albo z Realem Claudio sobie poradzi bo to wkońcu Bravo jest :)
3
Woli klub od wakacji i dlatego będzie najlepszy na świecie. A na sezon 15/16 powinien bronić w laliga i w LM a Bravo w PK :)