9

Roberto doprowadził nas do łez prawda ale to Neymar był naszym supermanem ;)

0

Ból dupy ? a jak nam nie uznawali prawidłowo strzelonych bramek z betisem to było dobrze? A jak Ronaldo nurkuje to jakoś nikt takiego hałasu nie robi

2

Prawdziwy kibic nie wychodzi w trakcie meczu tylko sezonowcy tak robią kibic by wspierał swój klub do końca szkoda gadać oby jak najmniej było takich ludzi.

2

Powitanie zawodników? Chyba bogów bo to co oni wczoraj zrobili to jest po prostu czysta magia :)

2

Był warty swojej ceny. A tak na serio on 10 milionów € nie jest wart mogliśmy dołożyć 30 i mieli byśmy Philippe Coutinho 70 milionów Coutinho > Andre Gomes 40 milionów €

2

Jedyna osoba która może pomóc realowi w zdobyciu trypletu to Florentino Perez tylko on może im go kupić ;)

0

Kamil idzie po tryplet :)

26

Luis Enrique szóstą bramkę strzelili wspólnie kibice z całego świata.

68

Wczoraj Tito był z nami

0

Wczoraj ktoś napisał na tej stronie że jeżeli Barca wygra to wyjdzie na ulicę i będzie się masturbował szkoda mi tych ludzi którzy to zobaczą kolego uważaj na samochody bo mogą zrobić z ciebie taką samą miazgę jaką Barca zrobiła z PSG XD

3

Chyba z Ramosa który powiedział że chce żeby Barca odpadła i z tych wszystkich hejterów :)

0

Mówiłem 100% wiary

1

100% wiary Visca El Barca !!!

0

25 czerwca 1991. 24 lata

0

Barca to rodzina więc nic dziwnego że się wspierają nawzajem Rafinha wróci jeszcze silniejszy.

0

Forca Rafinha

1

No dobra moja wina proszę bez spin fajnie by było jak by Coutinho grał dla Barcy

1

Tak teraz sprawdziłem i Coutinho kosztuje równe 30 milionów € ale Barca ma kasę to da pewnie w granicy 35 a 40 milionów €

0

Cennik transferowy

23

Fajnie by było jak by Barca kupiła Philippe Coutinho wiek 23 lata cena od 35 do 40 milionów € zresztą sam Neymar go chce i Ronaldinho

0

11 Przykazanie szacunek do rywala !

0

Nie akurat celty to się bałem bo to trudny teren i dobry przeciwnik

16

FC BARCELONA - najlepsza choroba i najcudowniejsze uzależnienie !

0

15-0 też dobrze :)

0

Odbijemy se to ogromy w sobotę o 16-00 Las palmas 8-0 i będzie dobrze :)

0

Lewy = 5 bramek :)

1

Lewy by się przydał

0

Fernado Llorente 26 lutego skończył 30 Lat.

0

W laliga Bravo sobie poradził i był najlepszy wygrał zamore a w PK miałby sobie nie poradzić nawet w finale z Atletico albo z Realem Claudio sobie poradzi bo to wkońcu Bravo jest :)

3

Woli klub od wakacji i dlatego będzie najlepszy na świecie. A na sezon 15/16 powinien bronić w laliga i w LM a Bravo w PK :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?