2

To była najlepsza decyzja? chyba finansowo bo napewno nie sportowa Neymar tylko udowodnił że jest najemnikiem i sprzedajną świnią takie jest moje zdanie szkoda go bo myślałem że jest spoko myślał indyk o niedzieli a w sobotę mu łeb ucieli XD

1

To byłaby najlepsza wiadomość dla nas kibiców Barcy i zła wiadomość dla kibiców realu dymisja naszego ukochanego zarządu XD

0

I kogo w jego miejsce kupią Krychowiaka albo Paulinho 2 naszej legendy nie da się zastąpić najpierw niech znajdą następcę Xaviego chociaż to jest jeszcze bardziej niemożliwe.

1

Pamiętam że go hejtowal i nazywali go Rudym z Brazzers ciekawe dlaczego XD

9

Najlepszy zmienik wygrał wszystko co tylko było możliwe nawet realowi strzelił w sezonie 14/15 z główki będzie go brakować z nim wszystko było łatwiejsze XD

0

Neymar najlepszy chyba w fifie XD

0

20:20 a Coutinho jak nie było, tak nie ma.

0

Jeszcze 2 godziny i 22 minuty odliczamy :)

2

Skoro Paulinho kosztował 40 to Denis powinien kosztować 70 milionów €

0

Prawdziwi kibice powinni wierzyć w swój klub ja wierzę bo kocham Barce ona dla mnie jest czymś więcej niż tylko klubem.

0

Coutinho i liga nasza :)

6

Bóg jest tylko jeden Leo Messi.

0

Trzeba to wygrać VISCA EL BARCA !!!

0

Coutinho to nowa nadzieja dla Barcy VEB

4

David Villa najlepszy strzelec reprezentacji Hiszpanii 97 meczy 59 goli będzie 60 muszą mu dać jego numer 7

5

Teraz Coutinho albo Eriksen i liga nasza :)

0

Dobrze że dzisiaj nie ma prima aprilis gratulacje Leo bo nie chce mi się wierzyć że bartkowi udało by się zrobić coś dobrze samemu XD

0

Gratulacje Tomek :)

3

Przynajmniej w tym sezonie LM Arsenal się nie skopromituje 10-2 XD

1

Paulinho będzie pracował w polu XD

0

Nawet bez transferów musimy powstać jak feniks z popiołu VISCA EL BARCA!!!

1

No i teraz Leo będzie miał z kim grać :)

17

Pierwszy kontrakt Leo był zapisany na serwetce w restauracji może teraz też tylko że w samolocie bartek do wszystkiego jest zdolny XD

0

Co za kłamca i złodziej już dawno powinno go tu nie być jeszcze trochę i przez niego nie będzie nas w top 3 la Liga w LM maks 1/8 może puchar uda nam się obronić.

0

Przed 2018 zdążą :)

0

Gomesa by lepiej sprzedali pare groszy by się przydało bartusiowi bo ostatnio trochę krucho z kasą skoro nie robi transferów XD

2

Nawet hakerzy robią sobie z bartusia jaja :)

1

Na początku byłem bardzo szczęśliwy a co Barca przestała ci płacić. Neymar niech nie komentuje Barcy tylko patrzy na swoje P$G

0

To dzisiaj Paulinho sobie nie postrzela :(

2

VISCA EL BARCA :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?