To była najlepsza decyzja? chyba finansowo bo napewno nie sportowa Neymar tylko udowodnił że jest najemnikiem i sprzedajną świnią takie jest moje zdanie szkoda go bo myślałem że jest spoko myślał indyk o niedzieli a w sobotę mu łeb ucieli XD
I kogo w jego miejsce kupią Krychowiaka albo Paulinho 2 naszej legendy nie da się zastąpić najpierw niech znajdą następcę Xaviego chociaż to jest jeszcze bardziej niemożliwe.
Najlepszy zmienik wygrał wszystko co tylko było możliwe nawet realowi strzelił w sezonie 14/15 z główki będzie go brakować z nim wszystko było łatwiejsze XD
Co za kłamca i złodziej już dawno powinno go tu nie być jeszcze trochę i przez niego nie będzie nas w top 3 la Liga w LM maks 1/8 może puchar uda nam się obronić.
2
To była najlepsza decyzja? chyba finansowo bo napewno nie sportowa Neymar tylko udowodnił że jest najemnikiem i sprzedajną świnią takie jest moje zdanie szkoda go bo myślałem że jest spoko myślał indyk o niedzieli a w sobotę mu łeb ucieli XD
1
To byłaby najlepsza wiadomość dla nas kibiców Barcy i zła wiadomość dla kibiców realu dymisja naszego ukochanego zarządu XD
0
I kogo w jego miejsce kupią Krychowiaka albo Paulinho 2 naszej legendy nie da się zastąpić najpierw niech znajdą następcę Xaviego chociaż to jest jeszcze bardziej niemożliwe.
1
Pamiętam że go hejtowal i nazywali go Rudym z Brazzers ciekawe dlaczego XD
9
Najlepszy zmienik wygrał wszystko co tylko było możliwe nawet realowi strzelił w sezonie 14/15 z główki będzie go brakować z nim wszystko było łatwiejsze XD
0
Neymar najlepszy chyba w fifie XD
0
20:20 a Coutinho jak nie było, tak nie ma.
0
Jeszcze 2 godziny i 22 minuty odliczamy :)
2
Skoro Paulinho kosztował 40 to Denis powinien kosztować 70 milionów €
0
Prawdziwi kibice powinni wierzyć w swój klub ja wierzę bo kocham Barce ona dla mnie jest czymś więcej niż tylko klubem.
0
Coutinho i liga nasza :)
6
Bóg jest tylko jeden Leo Messi.
0
Trzeba to wygrać VISCA EL BARCA !!!
0
Coutinho to nowa nadzieja dla Barcy VEB
4
David Villa najlepszy strzelec reprezentacji Hiszpanii 97 meczy 59 goli będzie 60 muszą mu dać jego numer 7
5
Teraz Coutinho albo Eriksen i liga nasza :)
0
Dobrze że dzisiaj nie ma prima aprilis gratulacje Leo bo nie chce mi się wierzyć że bartkowi udało by się zrobić coś dobrze samemu XD
0
Gratulacje Tomek :)
3
Przynajmniej w tym sezonie LM Arsenal się nie skopromituje 10-2 XD
1
Paulinho będzie pracował w polu XD
0
Nawet bez transferów musimy powstać jak feniks z popiołu VISCA EL BARCA!!!
1
No i teraz Leo będzie miał z kim grać :)
17
Pierwszy kontrakt Leo był zapisany na serwetce w restauracji może teraz też tylko że w samolocie bartek do wszystkiego jest zdolny XD
0
Co za kłamca i złodziej już dawno powinno go tu nie być jeszcze trochę i przez niego nie będzie nas w top 3 la Liga w LM maks 1/8 może puchar uda nam się obronić.
0
Przed 2018 zdążą :)
0
Gomesa by lepiej sprzedali pare groszy by się przydało bartusiowi bo ostatnio trochę krucho z kasą skoro nie robi transferów XD
2
Nawet hakerzy robią sobie z bartusia jaja :)
1
Na początku byłem bardzo szczęśliwy a co Barca przestała ci płacić. Neymar niech nie komentuje Barcy tylko patrzy na swoje P$G
0
To dzisiaj Paulinho sobie nie postrzela :(
2
VISCA EL BARCA :)