Dokładnie 28 lat temu na świat przyszedł mały chłopiec który dzisiaj jest Bogiem piłki nożnej. Sto lat Leo życzę ci abyś zdobył copa America i piątą złotą piłkę.
Jeżeli Pogba jest zadrogi to ja osobiście bym wolał Philippe Coutinho albo Meteo Kovacića obaj mają dobre uderzenie z dystansu i są młodzi Coutinho ma 23 lata a Meteo ma 21 lat.
Pogba ma ogromny talent ma wszystko co może mieć pomocnik szybki dobrze gra głową i ma mocne uderzenie idealnie by pasował do naszego stylu ale 70 - 80 milionów € to max.
Argentyna podobnie zaczęła Mistrzostwa Świata i doszła do finału w Copa America też tak będzie i finał Argentyna vs Brazylia i mam nadzieje że Argentyna wygra :)
Bartra jest dobrym zawodnikiem jest młody wysoki dobrze gra głową w Barcelonie się jeszcze przyda a sprzedanie go za 12 milionów € jest głupim pomysłem oby nie było tak jak z Thiago bo naprawdę Bartra ma duże umiejętności.
To jest dobra decyzja że Dani zostanie w Barcelonie no bo do 2016 roku byśmy nie mieli prawego obrońcy Dani i Montoya by odeszli i został by tylko Daglas a tak Dani zostanie a Vidal się zgra Martin Montoya i tak pewnie odejdzie teraz w tym oknie a Dani w 2017 a Daglas się poprawi i będzie dobrym zmienikem Vidala i będziemy mieli dobrych i młodych dwóch PO na lata.
Leo Messi to mój ulubiony piłkarz fajnie by było jak by Leo zdobył swoją 5 złotą piłkę ten sezon był jego 58 bramek i 30 asyst życzę z całego serca Leo żeby następny sezon 15/16 był dła niego jeszcze lepszy i żeby wygrał Copa America i złotą piłkę
Fajnie by było jak by go kupili bo Xavi odchodzi a Pogba ma dobre warunki fizyczne i naprawdę w finale ligi mistrzów ładnie zagrał zawodnik na lata on ma dopiero 22 lata 1,88m i dysponuje silnym uderzeniem tylko że on chce 12 milionów € rocznie.
0
Ten sezon będzie dla niego lepszy niż ten poprzedni on chce być nr 1 na każdym froncie i to jeszcze udowodni Visca el Barca.
2
Barca się dopiero rozkręca nawet Perez i jego kasa nas nie zatrzyma Visca el Barca !!!
0
Komentarz usunięty
0
Komentarz usunięty
1
Dani jak zawsze ma rację :)
0
Javier Mascherano "W Barcelonie nauczyłem się inaczej rozumieć piłkę nożną, że cały zespół broni i atakuje :)
14
24.06.1987 Boże Narodzenie :)
1
Dokładnie 28 lat temu na świat przyszedł mały chłopiec który dzisiaj jest Bogiem piłki nożnej. Sto lat Leo życzę ci abyś zdobył copa America i piątą złotą piłkę.
1
Nie ma nie było i nie będzie lepszego od Messiego takie jest moje zdanie.
0
Jeżeli Pogba jest zadrogi to ja osobiście bym wolał Philippe Coutinho albo Meteo Kovacića obaj mają dobre uderzenie z dystansu i są młodzi Coutinho ma 23 lata a Meteo ma 21 lat.
1
Zidane + Maradona + Pełe = Lionel Messi
0
Pogba ma ogromny talent ma wszystko co może mieć pomocnik szybki dobrze gra głową i ma mocne uderzenie idealnie by pasował do naszego stylu ale 70 - 80 milionów € to max.
16
Neymar 100% JEZUS
0
Argentyna podobnie zaczęła Mistrzostwa Świata i doszła do finału w Copa America też tak będzie i finał Argentyna vs Brazylia i mam nadzieje że Argentyna wygra :)
3
Bartra jest dobrym zawodnikiem jest młody wysoki dobrze gra głową w Barcelonie się jeszcze przyda a sprzedanie go za 12 milionów € jest głupim pomysłem oby nie było tak jak z Thiago bo naprawdę Bartra ma duże umiejętności.
10
Andres Iniesta magik i nasz nowy pierwszy kapitan :)
0
Co ma fifa mam nadzieję że Daglas się wyrobi a Vidal się zgra z naszym stylem
2
To jest dobra decyzja że Dani zostanie w Barcelonie no bo do 2016 roku byśmy nie mieli prawego obrońcy Dani i Montoya by odeszli i został by tylko Daglas a tak Dani zostanie a Vidal się zgra Martin Montoya i tak pewnie odejdzie teraz w tym oknie a Dani w 2017 a Daglas się poprawi i będzie dobrym zmienikem Vidala i będziemy mieli dobrych i młodych dwóch PO na lata.
0
Ok dzięki czyli żeby ustawić zdjęcie takie jak ty masz muszę poczekać 3 miesiące
1
Oni medali nie oddadzą bo UEFA zrobiła 40 medali dla Barcy 40 i dla Juve 40 im się poprostu to nie zapisze w ich karierze ale i tak ich szkoda.
0
Kibicem Barcy jestem od 2005 roku a na tej stronie jestem 3 dzień i nie wiem jak można zmienić zdjęcie avatara albo ustawić pomoże ktoś ?
1
Luis musi zostać żeby obronić ligę mistrzów z Barceloną
0
Masz w 100% racje
1
Leo Messi to mój ulubiony piłkarz fajnie by było jak by Leo zdobył swoją 5 złotą piłkę ten sezon był jego 58 bramek i 30 asyst życzę z całego serca Leo żeby następny sezon 15/16 był dła niego jeszcze lepszy i żeby wygrał Copa America i złotą piłkę
0
Fajnie by było jak by go kupili bo Xavi odchodzi a Pogba ma dobre warunki fizyczne i naprawdę w finale ligi mistrzów ładnie zagrał zawodnik na lata on ma dopiero 22 lata 1,88m i dysponuje silnym uderzeniem tylko że on chce 12 milionów € rocznie.
0
Jak Dani odejdzie to Vidal pewnie będzie miał numer 22 jak w Sevili