0

Ten sezon będzie dla niego lepszy niż ten poprzedni on chce być nr 1 na każdym froncie i to jeszcze udowodni Visca el Barca.

2

Barca się dopiero rozkręca nawet Perez i jego kasa nas nie zatrzyma Visca el Barca !!!

0

Komentarz usunięty

0

Komentarz usunięty

1

Dani jak zawsze ma rację :)

0

Javier Mascherano "W Barcelonie nauczyłem się inaczej rozumieć piłkę nożną, że cały zespół broni i atakuje :)

14

24.06.1987 Boże Narodzenie :)

1

Dokładnie 28 lat temu na świat przyszedł mały chłopiec który dzisiaj jest Bogiem piłki nożnej. Sto lat Leo życzę ci abyś zdobył copa America i piątą złotą piłkę.

1

Nie ma nie było i nie będzie lepszego od Messiego takie jest moje zdanie.

0

Jeżeli Pogba jest zadrogi to ja osobiście bym wolał Philippe Coutinho albo Meteo Kovacića obaj mają dobre uderzenie z dystansu i są młodzi Coutinho ma 23 lata a Meteo ma 21 lat.

1

Zidane + Maradona + Pełe = Lionel Messi

0

Pogba ma ogromny talent ma wszystko co może mieć pomocnik szybki dobrze gra głową i ma mocne uderzenie idealnie by pasował do naszego stylu ale 70 - 80 milionów € to max.

16

Neymar 100% JEZUS

0

Argentyna podobnie zaczęła Mistrzostwa Świata i doszła do finału w Copa America też tak będzie i finał Argentyna vs Brazylia i mam nadzieje że Argentyna wygra :)

3

Bartra jest dobrym zawodnikiem jest młody wysoki dobrze gra głową w Barcelonie się jeszcze przyda a sprzedanie go za 12 milionów € jest głupim pomysłem oby nie było tak jak z Thiago bo naprawdę Bartra ma duże umiejętności.

10

Andres Iniesta magik i nasz nowy pierwszy kapitan :)

0

Co ma fifa mam nadzieję że Daglas się wyrobi a Vidal się zgra z naszym stylem

2

To jest dobra decyzja że Dani zostanie w Barcelonie no bo do 2016 roku byśmy nie mieli prawego obrońcy Dani i Montoya by odeszli i został by tylko Daglas a tak Dani zostanie a Vidal się zgra Martin Montoya i tak pewnie odejdzie teraz w tym oknie a Dani w 2017 a Daglas się poprawi i będzie dobrym zmienikem Vidala i będziemy mieli dobrych i młodych dwóch PO na lata.

0

Ok dzięki czyli żeby ustawić zdjęcie takie jak ty masz muszę poczekać 3 miesiące

1

Oni medali nie oddadzą bo UEFA zrobiła 40 medali dla Barcy 40 i dla Juve 40 im się poprostu to nie zapisze w ich karierze ale i tak ich szkoda.

0

Kibicem Barcy jestem od 2005 roku a na tej stronie jestem 3 dzień i nie wiem jak można zmienić zdjęcie avatara albo ustawić pomoże ktoś ?

1

Luis musi zostać żeby obronić ligę mistrzów z Barceloną

0

Masz w 100% racje

1

Leo Messi to mój ulubiony piłkarz fajnie by było jak by Leo zdobył swoją 5 złotą piłkę ten sezon był jego 58 bramek i 30 asyst życzę z całego serca Leo żeby następny sezon 15/16 był dła niego jeszcze lepszy i żeby wygrał Copa America i złotą piłkę

0

Fajnie by było jak by go kupili bo Xavi odchodzi a Pogba ma dobre warunki fizyczne i naprawdę w finale ligi mistrzów ładnie zagrał zawodnik na lata on ma dopiero 22 lata 1,88m i dysponuje silnym uderzeniem tylko że on chce 12 milionów € rocznie.

0

Jak Dani odejdzie to Vidal pewnie będzie miał numer 22 jak w Sevili

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?