0

180 milionów € wchodzi z ławki XD

0

105 milionów € plus zmienne na boisku :)

2

Messi jest Bogiem.

0

Znowu VAR w Hiszpanii chyba się zepsuł XD

15

Messi: "Nigdy nie myślałem o odejściu z Barcy. Ten klub to spełnienie moich marzeń. Wiele razy mówiłem o tym, że chce zakończyć karierę tutaj."

12

Maradona "Nigdy nie widziałem kogoś takiego jak Messi. Dziękuję Bogu, że Messi jest Argentyńczykiem. Mamy Messiego, Papieża... i mnie. "

0

Trzeba wygrać jedziemy po 3 punkty VISCA EL BARCA :-)

0

Ja też nie wyobrażam sobie ligi hiszpańskiej bez Barcy ale Real to już tak XD

0

Neymar nie da się zastąpić to po co przyszedł Dembélé żeby wodę podawać? XD

0

To już wolę żeby było Ney11Suarez9Messi10 nie chce mi się usuwać konta nazwa jak nazwa.

0

Ok dzięki ktoś niedawno mi zwrócić uwagę żebym zmienił zamiast Neymar na Dembele nie przewidziałem że Neymar odejdzie ale i tak dziękuję za odpowiedź :)

0

Wie ktoś może jak zmienić nazwie użytkownika Ney11Messi10Suarez9 na inną bo ta trochę mnie denerwuje wiem jak zmienić zdjęcie przy nazwie użytkownik ale nie wiem jak zmienić nazwę Ney11Suarez9Messi10 na inną pomoże ktoś?

3

Carles Puyol "Od lat nic nie wygraliśmy z Barcą potem przybył Ronaldinho. On jest najważniejszym graczem w naszej historii "

0

Iniesta to legenda Barcy jeżeli chce zostać to zostanie on musi zakończyć karierę Barcelonie VEB

0

Real by go sprzedał za 30 milionów € a nasi oddali go za darmo brawo panowie.

0

Za dużo hamburgerów ;)

0

Messi też chce a wciąż negocjacje trwają gdyby zarząd był wmiarę mądry to dwa lata temu umowy był by przedłużone a tak nic nie wiadomo.

0

Nawet Péreza mamy w składzie XD

0

Oprócz Barcy pewnie nikt inny go nie chciał kupić bo sama cena 32 miliona € to bardzo dużo :) a wiadomo jak nasz zarząd umie kupować odraz chcieli by dać 50 milionów € ale sam zawodnik wydaje się spoko napewno 100 razy lepszy od Vermalena XD

3

Gdzie Paulinho gdzie Gomes XD

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

5

Szacunek jest najważniejszy w sporcie :)

0

Sezon dopiero się zaczął a już kontuzja szkoda oby jak najszybciej wrócił do zdrowia FORCA Samper.

0

Żeby Bartek się nie ździwił jak obudzi się z ręką w nocniku Messi zostaje tak samo było z Neymarem który miał zostać na 200% i gdzie jest teraz w P$G tylko że za Neymara Barca dostała 222 miliona € a Leo może odejść za darmo wiem że to jest trochę inna sytuacja bo Neymar chce ka$y a Leo pucharów ale przy obecnej pomocy Barcy Leo może tych pucharów nie dostać bo sam LM nie wygra dymisja zarządu i myślę że Messi powinien zostać i oczywiście kupno jednego z najlepszych pomocników na świecie no bo Paulinho wiadom takim pomocnikiem nie jest może być rezerwowym ale nie kluczowym zawodnikiem pierwszej jedenastki.

3

Pique ma ich głęboko i gwiżdże na Bernabeu XD

0

Ok dzięki mój błąd :)

0

Według mnie Ortolá powinien mieć numer 25 a Vermalen 24 chociaż są jeszcze normalni ludzie dla których numer to tylko numer ale są tacy którzy strzelają focha kiedy nie grają ze swoim numerem i wtedy klub musi sprzedać dobrego piłkarza żeby zaspokoić ego nowego.

72

Szkoda chłopaka ale trzeba przyznać że 19 latek zachował się dojrzalej od 25 letniego Neymara XD

8

Arda strzelił 13 bramek mógł by ich strzelić nawet 20 jeżeli tylko dawał by mu więcej szans Luis Enrique w Atletico był jednym z najlepszych zawodników nawet butem dobrze rzucał butami prędzej Gomesa bym sprzedał no bo jednak Arda umie przyjąć piłkę i podać ją do przodu

11

Jeszcze trochę i Neymar będzie strzelał focha kiedy to Kylian Mbappe będzie numerem 1 w P$G ciekawe co wtedy zrobi Neymar obrazi się chyba 25 latek powinien zachowywać się trochę dojrzałej a nie jak jakiś gówniarz.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?