2

Może trofeów nie wygrywają i są cwani, ale trochę szacunku...

0

Szkoda Neymara, bo prowadził jakiś czas w liczbie zdobytych bramek i nagle pojawiła się niemoc, a Messi i Gruby złapali wiatr w żagle. Mimo wszystko ważne żeby Barca zdobywała trofea, a sprawa nagród indywidualnych naszych piłkarzy jest na 2. miejscu.

0

Dobrze się stało, Busi odpocznie, a Roberto będzie miał okazję się wykazać na jego pozycji :).

0

Niech rzuty karne i rzuty wolne wykonuje Messi, a rzuty rożne Neymar/Rakitic i spokój...

0

I pomyśleć, że Real i Barca mogły stracić punkty grając z drużynami ze strefy spadkowej.

1

3 pkt najważniejsze, ale to nie zmienia faktu, że Barca zagrała bardzo słabo. To co najbardziej pomogło nam wygrać to brak skuteczności Levante.

0

Florek może sobie co najwyżej kupić jego korki... Neymar ma w Barcelonie wszystko, kasę, trofea, rozwija skrzydła, ma miejsce w pierwszym składzie i wspaniałych przyjaciół. Wątpię, że nawet tak wielka kwota skłoni go do odejścia.

0

Niedługo sytuacja się odwróci, ale na razie Bravo jest po prostu lepszy więc nie ma co się dziwić, że Lucho stawia na niego w lidze...

0

Wszystkiego najlepszego Ney!! Jesteś przyszłością tego klubu i swiatowego futbolu :). Niedługo złota piłka trafi w twoje ręce.! :)

0

Nic dodać nic ująć :)

1

Munir zawodnikiem meczu i w dodatku wyższa nota niż Messi. Mogę umierać...

2

Jak dla mnie Hazard tutaj zasługuje co najwyżej na 7. miejsce...

0

Oczywiście nie mogło zabraknąć trolli którzy zaznaczą ocenę niedostateczną.

0

Świetny mecz w wykonaniu Barcelony! Cieszy też dobry występ Sampera, jest dużo lepszy od tego Gumbau.

0

Co Claudio dziś wyjmował to ja nie mam pytań...

0

Perez posmarował... xd

0

Komentarz usunięty

0

Ja nadal wierzę, że na CN wszystko może się zmienić. Tylko błagam cię Lucho, wystaw najlepszy skład jaki masz do dyspozycji... Niestety na lewej stronie i tak będzie cholernie ciężko bo nie ma Neya i Alby ;x

0

Szkoda mi Pedro... Nawet jak nie ma Neya i ma szansę cokolwiek pokazać w swoje ostatnie dni w klubie to i tak dadzą kogoś innego.

Bardzo dobrze, że tym razem Bravo stanie między słupkami.

0

Tak by było najlepiej, każdy by miał swoją szansę, a nie tylko 1 z nich.

0

Rafa pozytywnie zaskoczył w presezonie. Oby dostawał więcej szans od Lucho i oby jak najlepiej je wykorzystywał.


Możliwe, że w przyszłości Samper mógłby zastąpić Busiego, ale warto by było go gdzieś wypożyczyć żeby mógł się ogrywać w wyjściowej 11. lub sprzedać z opcją pierwokupu.

0

Fakt, Alexis był więcej warty niż te 42mln i moim zdaniem on jest lepszy od Benzemy.

0

Dokładnie, Coutinho wcale nie odstaje od niego, a byłby co najmniej 2 razy tańszy. Jednak wciąż liczę, że Rafinha wybuchnie talentem i nie będzie potrzebny kolejny pomocnik.

0

Kupili Alexisa za 42mln, a Benzema według nich jest warty 65? Boże...

0

Bardzo dobrze, że są zmotywowani. Tak trzymać!

0

Śliczniutka jesteś :*. I duży + za bycie słowną :D

0

'W Brazylii mamy cracków, ja o tym wiem. Trzeba dać im więcej zaufania, ponieważ to wielka generacja piłkarzy i jeżeli będzie pracowało się w najlepszy możliwy sposób, ta reprezentacja może się polepszyć. To niesprawiedliwe, że mówi się tylko o jednym wielkim zawodniku, ponieważ mamy wielu graczy o wspaniałej jakości – stanął w obronie kadry narodowej i swoich kolegów kapitan Canarinhos'

Szacun za tą wypowiedź, widać że nie jest wpatrzony tylko w siebie i nie robi z siebie gwiazdki, mimo że gra najlepiej w swojej kadrze :)

0

Świetne stroje, bardzo mi się podobają :).

0

Wypożyczenie to zdecydowanie najlepsze opcja.

0

w razie gdyby ktoś pytał..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?