Ney98
Dołączył/a: czerwiec 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
Może trofeów nie wygrywają i są cwani, ale trochę szacunku...
0
Szkoda Neymara, bo prowadził jakiś czas w liczbie zdobytych bramek i nagle pojawiła się niemoc, a Messi i Gruby złapali wiatr w żagle. Mimo wszystko ważne żeby Barca zdobywała trofea, a sprawa nagród indywidualnych naszych piłkarzy jest na 2. miejscu.
0
Dobrze się stało, Busi odpocznie, a Roberto będzie miał okazję się wykazać na jego pozycji :).
0
Niech rzuty karne i rzuty wolne wykonuje Messi, a rzuty rożne Neymar/Rakitic i spokój...
0
I pomyśleć, że Real i Barca mogły stracić punkty grając z drużynami ze strefy spadkowej.
1
3 pkt najważniejsze, ale to nie zmienia faktu, że Barca zagrała bardzo słabo. To co najbardziej pomogło nam wygrać to brak skuteczności Levante.
0
Florek może sobie co najwyżej kupić jego korki... Neymar ma w Barcelonie wszystko, kasę, trofea, rozwija skrzydła, ma miejsce w pierwszym składzie i wspaniałych przyjaciół. Wątpię, że nawet tak wielka kwota skłoni go do odejścia.
0
Niedługo sytuacja się odwróci, ale na razie Bravo jest po prostu lepszy więc nie ma co się dziwić, że Lucho stawia na niego w lidze...
0
Wszystkiego najlepszego Ney!! Jesteś przyszłością tego klubu i swiatowego futbolu :). Niedługo złota piłka trafi w twoje ręce.! :)
0
Nic dodać nic ująć :)
1
Munir zawodnikiem meczu i w dodatku wyższa nota niż Messi. Mogę umierać...
2
Jak dla mnie Hazard tutaj zasługuje co najwyżej na 7. miejsce...
0
Oczywiście nie mogło zabraknąć trolli którzy zaznaczą ocenę niedostateczną.
0
Świetny mecz w wykonaniu Barcelony! Cieszy też dobry występ Sampera, jest dużo lepszy od tego Gumbau.
0
Co Claudio dziś wyjmował to ja nie mam pytań...
0
Perez posmarował... xd
0
Komentarz usunięty
0
Ja nadal wierzę, że na CN wszystko może się zmienić. Tylko błagam cię Lucho, wystaw najlepszy skład jaki masz do dyspozycji... Niestety na lewej stronie i tak będzie cholernie ciężko bo nie ma Neya i Alby ;x
0
Szkoda mi Pedro... Nawet jak nie ma Neya i ma szansę cokolwiek pokazać w swoje ostatnie dni w klubie to i tak dadzą kogoś innego.
Bardzo dobrze, że tym razem Bravo stanie między słupkami.
0
Tak by było najlepiej, każdy by miał swoją szansę, a nie tylko 1 z nich.
0
Rafa pozytywnie zaskoczył w presezonie. Oby dostawał więcej szans od Lucho i oby jak najlepiej je wykorzystywał.
Możliwe, że w przyszłości Samper mógłby zastąpić Busiego, ale warto by było go gdzieś wypożyczyć żeby mógł się ogrywać w wyjściowej 11. lub sprzedać z opcją pierwokupu.
0
Fakt, Alexis był więcej warty niż te 42mln i moim zdaniem on jest lepszy od Benzemy.
0
Dokładnie, Coutinho wcale nie odstaje od niego, a byłby co najmniej 2 razy tańszy. Jednak wciąż liczę, że Rafinha wybuchnie talentem i nie będzie potrzebny kolejny pomocnik.
0
Kupili Alexisa za 42mln, a Benzema według nich jest warty 65? Boże...
0
Bardzo dobrze, że są zmotywowani. Tak trzymać!
0
Śliczniutka jesteś :*. I duży + za bycie słowną :D
0
'W Brazylii mamy cracków, ja o tym wiem. Trzeba dać im więcej zaufania, ponieważ to wielka generacja piłkarzy i jeżeli będzie pracowało się w najlepszy możliwy sposób, ta reprezentacja może się polepszyć. To niesprawiedliwe, że mówi się tylko o jednym wielkim zawodniku, ponieważ mamy wielu graczy o wspaniałej jakości – stanął w obronie kadry narodowej i swoich kolegów kapitan Canarinhos'
Szacun za tą wypowiedź, widać że nie jest wpatrzony tylko w siebie i nie robi z siebie gwiazdki, mimo że gra najlepiej w swojej kadrze :)
0
Świetne stroje, bardzo mi się podobają :).
0
Wypożyczenie to zdecydowanie najlepsze opcja.
0