1

Fani Barcy lepiej go traktują niż fani Realu..

0

Nie tęskniłem.

2

Fajnie by było gdyby P$G kupiło Pogbe. Wtedy byłaby może większa szansa żeby sprowadzić Verattiego

0

Moim zdaniem Alexis powinien być w tej jedenastce.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?