0

Tych plotek o Pogbie będzie więcej niż odcinków w "Modzie na sukces" :v

1

Teleturnieje:

"Awantura o Pogbę"
"Jaki to Pogba"
"Gra w Pogbę"

1

"Na Pogbie"

"Dlaczego Pogba?"

"Pierwszy Pogba"

"Pogba kanciastoporty"

"Pogba Gessler"

36

Poranny przegląd Pogby...

0

Scolari wracaj :(

0

Messi w Argentynie jak Ronaldo w Portugalii. Obydwoje grają świetnie mimo że mało strzelają. I PRZESTAŃCIE ICH HEJTOWAĆ!!!

0

Powodzenia w nadchodzącym sezonie, obyś wywalczył sb miejsce w podstawowej 11. Vamos Marc!

1

Moim zdaniem najlepszym wyborem byłby ktoś z tej trójki: Isco/Coutinho/Veratti. Potrzebujemy kogoś kto umie podryblować :)

0

Świetna wiadomość :). Teraz niech tylko Lucho daje mu więcej minut do gry. Ja wierzę, że on może wywalczyć miejsce w pierwszej 11. Powodzenia Marc!!!!!!!!!

0

Niech tylko Brazylia zmieni trenera, a wtedy nie wierzę, że nie uda im się załapać na mundial.

0

Szkoda że nic nie pokazali na tym turnieju... Brazylia to od dzieciństwa moja ulubiona reprezentacja (poza Polską), kiedyś miażdżyła każdego, teraz są po prostu słabi ;x. No cóż, trzeba czekać aż do kadry dołączą jakieś talenty i może odbudują formę.

11

Moim zdaniem niepotrzebny nam kolejny stoper, a lepiej dawać więcej szans Bartrze :)

3

Dziwne jest tegoroczne CA. Mało emocji i ciekawych meczy, ale za to dużo prowokacji, fauli itd.

1

Przestańcie się co niektórzy tak napinać o ten transfer, bo:
a) nie za wasze pieniądze
b) Enrique na pewno wie lepiej niż wy kogo potrzebuje Barca.


Pogba jest młody i utalentowany a w Barcelonie może rozwinąć skrzydła jeszcze bardziej, zwłaszcza, że będzie grał z najlepszymi. To może być zawodnik na długie lata tak samo jak Ney.

0

Świetna decyzja :). Myślę, że najlepszym rozwiązaniem byłoby Stoke. Na Seville chyba jeszcze za wcześnie jest.

0

Nie tak od razu. Do stycznia ktoś musi być zmiennikiem Daniego.

1

Świetny pomysł z tym wypożyczeniem :). Po odejściu Daniego mógłby zostać solidnym zmiennikiem, mam nadzieję, że w Interze rozwinie skrzydła i pokaże później w Barcelonie na co go stać :)

0

Tak też można zrobić i mieć solidnych zmienników, a oprócz tych co wcześniej wymieniłeś nie zapominaj, że jest jeszcze Samper :p

1

Dokładnie. Przecież jeżeli będą się dobrze spisywać to może nie będzie potrzeby szukać innych grajków na miejsce Generała.

0

Stroje domowe nie są zbyt ładne, ale muszę przyznać, że obydwie pary wyjazdowych są świetne.

0

Uwielbiam Isco. Młody, utalentowany, świetna technika. U nas by się na pewno rozwinął. Fajnie by było go oglądać w bordowo-granatowej koszulce.

0

Chile nawet na MŚ pokazało klasę. Teraz prezentują się jeszcze lepiej.

0

Przewiduje finał Chile-Argentyna :). Pomimo, że życzę bardzo Leo zwycięstwa w CA, to ciężko by było wskazać zwycięzcę takiego finału. Chile gra dobrą piłkę i nie zapominajmy o ich świetnym bramkarzu.

18

85 za Di Marie?! To ja już chyba wole tego Pogbe..

1

Ciężko powiedzieć... Jednak myślę, że Beckham był w tym najlepszy z tej trójki.

0

Nigdy go nie widziałem na meczu, ale tata opowiadał, że miał 'zaje*iste kopyto' :P

0

Leo Messi, ale on jest z innej planety :D

0

Tego też mu wszyscy życzymy :)

0

Sto lat mistrzu! Samych sukcesów w klubie i reprezentacji i zwycięstwa tegorocznego CA!!

0

Griezman, Martinez, Vietto. Robi wrażenie.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?