Ney98
Dołączył/a: czerwiec 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Tych plotek o Pogbie będzie więcej niż odcinków w "Modzie na sukces" :v
1
Teleturnieje:
"Awantura o Pogbę"
"Jaki to Pogba"
"Gra w Pogbę"
1
"Na Pogbie"
"Dlaczego Pogba?"
"Pierwszy Pogba"
"Pogba kanciastoporty"
"Pogba Gessler"
36
Poranny przegląd Pogby...
0
Scolari wracaj :(
0
Messi w Argentynie jak Ronaldo w Portugalii. Obydwoje grają świetnie mimo że mało strzelają. I PRZESTAŃCIE ICH HEJTOWAĆ!!!
0
Powodzenia w nadchodzącym sezonie, obyś wywalczył sb miejsce w podstawowej 11. Vamos Marc!
1
Moim zdaniem najlepszym wyborem byłby ktoś z tej trójki: Isco/Coutinho/Veratti. Potrzebujemy kogoś kto umie podryblować :)
0
Świetna wiadomość :). Teraz niech tylko Lucho daje mu więcej minut do gry. Ja wierzę, że on może wywalczyć miejsce w pierwszej 11. Powodzenia Marc!!!!!!!!!
0
Niech tylko Brazylia zmieni trenera, a wtedy nie wierzę, że nie uda im się załapać na mundial.
0
Szkoda że nic nie pokazali na tym turnieju... Brazylia to od dzieciństwa moja ulubiona reprezentacja (poza Polską), kiedyś miażdżyła każdego, teraz są po prostu słabi ;x. No cóż, trzeba czekać aż do kadry dołączą jakieś talenty i może odbudują formę.
11
Moim zdaniem niepotrzebny nam kolejny stoper, a lepiej dawać więcej szans Bartrze :)
3
Dziwne jest tegoroczne CA. Mało emocji i ciekawych meczy, ale za to dużo prowokacji, fauli itd.
1
Przestańcie się co niektórzy tak napinać o ten transfer, bo:
a) nie za wasze pieniądze
b) Enrique na pewno wie lepiej niż wy kogo potrzebuje Barca.
Pogba jest młody i utalentowany a w Barcelonie może rozwinąć skrzydła jeszcze bardziej, zwłaszcza, że będzie grał z najlepszymi. To może być zawodnik na długie lata tak samo jak Ney.
0
Świetna decyzja :). Myślę, że najlepszym rozwiązaniem byłoby Stoke. Na Seville chyba jeszcze za wcześnie jest.
0
Nie tak od razu. Do stycznia ktoś musi być zmiennikiem Daniego.
1
Świetny pomysł z tym wypożyczeniem :). Po odejściu Daniego mógłby zostać solidnym zmiennikiem, mam nadzieję, że w Interze rozwinie skrzydła i pokaże później w Barcelonie na co go stać :)
0
Tak też można zrobić i mieć solidnych zmienników, a oprócz tych co wcześniej wymieniłeś nie zapominaj, że jest jeszcze Samper :p
1
Dokładnie. Przecież jeżeli będą się dobrze spisywać to może nie będzie potrzeby szukać innych grajków na miejsce Generała.
0
Stroje domowe nie są zbyt ładne, ale muszę przyznać, że obydwie pary wyjazdowych są świetne.
0
Uwielbiam Isco. Młody, utalentowany, świetna technika. U nas by się na pewno rozwinął. Fajnie by było go oglądać w bordowo-granatowej koszulce.
0
Chile nawet na MŚ pokazało klasę. Teraz prezentują się jeszcze lepiej.
0
Przewiduje finał Chile-Argentyna :). Pomimo, że życzę bardzo Leo zwycięstwa w CA, to ciężko by było wskazać zwycięzcę takiego finału. Chile gra dobrą piłkę i nie zapominajmy o ich świetnym bramkarzu.
18
85 za Di Marie?! To ja już chyba wole tego Pogbe..
1
Ciężko powiedzieć... Jednak myślę, że Beckham był w tym najlepszy z tej trójki.
0
Nigdy go nie widziałem na meczu, ale tata opowiadał, że miał 'zaje*iste kopyto' :P
0
Leo Messi, ale on jest z innej planety :D
0
Tego też mu wszyscy życzymy :)
0
Sto lat mistrzu! Samych sukcesów w klubie i reprezentacji i zwycięstwa tegorocznego CA!!
0
Griezman, Martinez, Vietto. Robi wrażenie.