0

Powodzenia Iker. Pokaż prześcieradłom, że mimo wieku potrafisz ich zaskoczyć.

0

0

Nieźle, ale dobrze by było częściej wpuszczać na boisko Bartre za szefunia :)

3

1.Messi
2.Neymar
3. Bravo & Ter Stegen
4.Suarez
5.Pique

0

Bramka Pedro powinna być pierwsza. Strzał piękny, że nawet Ibra by się nie powstydził :)

0

I dobrze, że nie widzi sensu..

1

CR7 to co najwyżej może ją podać Messiemu.

0

Neymar wkręci go w ziemię nie raz :)

0

Obstawiam w finale 2:1 dla Argentyny w tym gol Messiego :)

1

1.Buffon
2.Bravo
3.Neuer

0

Argentyna miażdży

0

Messi filarem każdej 'idealnej 11. CA' :D

3

8

Z bramkami czy bez Messi kluczowy jest ;)

1

Świetnie to podsumował :). Dobrze, że są ludzie którzy rozumieją, że nie trzeba koniecznie strzelić gola żeby być kluczowym zawodnikiem drużyny. Leo w Argentynie nawet gdy nie strzela i nie asystuje jest kluczowy.

0

Każdy tęskni za Thiago :(

0

Masz racje, Lucho wie najlepiej co będzie dobre dla drużyny, ale tu chodzi głównie o to że on będzie zarabiał aż 12mln€, a przecież Pogba będzie w Barcelonie dopiero pierwszy sezon i na pewno nie będzie najlepszym graczem w drużynie.

0

...Ciąg dalszy nastąpi...

2

Tyle to nawet Neymar i Suarez nie zarabiają, a przecież oni tego Pogbe wciągają nosem... W dodatku mniej kosztowali niż on.

0

Messi zagrał dziś najlepszy mecz w CA. 0 goli, ale za to 3 asysty, kluczowe podania, dryblingi... Obyś sięgnął po trofeum Leo :)

0

Z 1 strony śmiać się z idiotyzmu UEFA, a z 2 strony płakać że Barca na tym cierpi. ;x

0

Hala dzieci i tak powiedzą na Barcę "Uefalona"...

0

1.Celującą. (potrójna korona i świetne zgranie zespołu)

2.Bardzo dobrą. (funkcjonowała dobrze ale czasem popełniała błędy)

3.Bardzo dobry. (świetnie się zaprezentował, ale z początku było za dużo kombinowania)

4.Paula Pogbę. (silny, wysoki, z dobrym dryblingiem i potrafi ładnie zagrać)

5.Bardzo dobrą. (nie wszyscy wypalili, ale na szczęście większości wyszło)

6.Dobrą. (różnie z nią bywało, było dużo więcej problemów niż z obroną, ale na szczęście odpaliła w najważniejszym momencie)

7.Dobrą. (nie zawsze się świetnie spisywali afery)

8. Dobrą.

9.Celującą. (myślę, że nie muszę wyjaśniać dlaczego :))

10.Celującą. (tutaj też sprawa oczywista, MSN niszczy każdą obronę)

11.Środek pola. (myślę, że jest to naprawdę konieczne)

12.Sandro Ramirez. (wierzę, że wypali i w przyszłości będzie solidnym wzmocnieniem ataku Barcy)

W niektórych ocenach mogę się mylić, ale nie jestem ekspertem i to tylko moje zdanie. VeB!

0

Bo jest z innej planety ;)

0

Nie mów hop zanim nie powiesz hip. Wolę żeby Argentyna wygrała, ale Chile gra naprawdę dobrze w CA. Messi i spółka muszą się bardziej postarać niż w fazie grupowej, aby sięgnąć po trofeum.

1

Oj Juan, Juan... Za późno trochę, Vidal cię wyprzedził ;)

0

Dadzą radę! VeB!!!

0

Póki co niech tam rozwija skrzydla. Alves już ma swoje lata i wiecznie w podstawowej 11. go nie będzie. Jeżeli dobrze mu będzie szło w Mediolanie i wróci to przynajmniej będzie solidnym zmiennikiem dla Vidala.

1

Sam nie wiem co myśleć o tym transferze, ale skoro Lucho go chce, to raczej robi dobrze, bo on wie lepiej niż my co dobre dla drużyny.

0

Świetne opisane i fajne zdjęcia :). I również wielki dla ciebie za urodę i paznokcie :3 :*.

I cieszymy się z twojej radości ze spełnienia marzeń, bo tego co widziałaś na żywo nikt ci nie odbierze ze wspomnień. Pozdrawiam :)

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?