Ney98
Dołączył/a: czerwiec 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Powodzenia Iker. Pokaż prześcieradłom, że mimo wieku potrafisz ich zaskoczyć.
0
http://www.memypilkarskie.pl/img/6024/dlatego-messi-odmowil-przyjecia-nagrody-/ Tu macie wszystko wyjaśnione.
0
Nieźle, ale dobrze by było częściej wpuszczać na boisko Bartre za szefunia :)
3
1.Messi
2.Neymar
3. Bravo & Ter Stegen
4.Suarez
5.Pique
0
Bramka Pedro powinna być pierwsza. Strzał piękny, że nawet Ibra by się nie powstydził :)
0
I dobrze, że nie widzi sensu..
1
CR7 to co najwyżej może ją podać Messiemu.
0
Neymar wkręci go w ziemię nie raz :)
0
Obstawiam w finale 2:1 dla Argentyny w tym gol Messiego :)
1
1.Buffon
2.Bravo
3.Neuer
0
Argentyna miażdży
0
Messi filarem każdej 'idealnej 11. CA' :D
3
http://magiafutbolu.pl/img.php?id=8561
Argentyna dominuje :)
8
Z bramkami czy bez Messi kluczowy jest ;)
1
Świetnie to podsumował :). Dobrze, że są ludzie którzy rozumieją, że nie trzeba koniecznie strzelić gola żeby być kluczowym zawodnikiem drużyny. Leo w Argentynie nawet gdy nie strzela i nie asystuje jest kluczowy.
0
Każdy tęskni za Thiago :(
0
Masz racje, Lucho wie najlepiej co będzie dobre dla drużyny, ale tu chodzi głównie o to że on będzie zarabiał aż 12mln€, a przecież Pogba będzie w Barcelonie dopiero pierwszy sezon i na pewno nie będzie najlepszym graczem w drużynie.
0
...Ciąg dalszy nastąpi...
2
Tyle to nawet Neymar i Suarez nie zarabiają, a przecież oni tego Pogbe wciągają nosem... W dodatku mniej kosztowali niż on.
0
Messi zagrał dziś najlepszy mecz w CA. 0 goli, ale za to 3 asysty, kluczowe podania, dryblingi... Obyś sięgnął po trofeum Leo :)
0
Z 1 strony śmiać się z idiotyzmu UEFA, a z 2 strony płakać że Barca na tym cierpi. ;x
0
Hala dzieci i tak powiedzą na Barcę "Uefalona"...
0
1.Celującą. (potrójna korona i świetne zgranie zespołu)
2.Bardzo dobrą. (funkcjonowała dobrze ale czasem popełniała błędy)
3.Bardzo dobry. (świetnie się zaprezentował, ale z początku było za dużo kombinowania)
4.Paula Pogbę. (silny, wysoki, z dobrym dryblingiem i potrafi ładnie zagrać)
5.Bardzo dobrą. (nie wszyscy wypalili, ale na szczęście większości wyszło)
6.Dobrą. (różnie z nią bywało, było dużo więcej problemów niż z obroną, ale na szczęście odpaliła w najważniejszym momencie)
7.Dobrą. (nie zawsze się świetnie spisywali afery)
8. Dobrą.
9.Celującą. (myślę, że nie muszę wyjaśniać dlaczego :))
10.Celującą. (tutaj też sprawa oczywista, MSN niszczy każdą obronę)
11.Środek pola. (myślę, że jest to naprawdę konieczne)
12.Sandro Ramirez. (wierzę, że wypali i w przyszłości będzie solidnym wzmocnieniem ataku Barcy)
W niektórych ocenach mogę się mylić, ale nie jestem ekspertem i to tylko moje zdanie. VeB!
0
Bo jest z innej planety ;)
0
Nie mów hop zanim nie powiesz hip. Wolę żeby Argentyna wygrała, ale Chile gra naprawdę dobrze w CA. Messi i spółka muszą się bardziej postarać niż w fazie grupowej, aby sięgnąć po trofeum.
1
Oj Juan, Juan... Za późno trochę, Vidal cię wyprzedził ;)
0
Dadzą radę! VeB!!!
0
Póki co niech tam rozwija skrzydla. Alves już ma swoje lata i wiecznie w podstawowej 11. go nie będzie. Jeżeli dobrze mu będzie szło w Mediolanie i wróci to przynajmniej będzie solidnym zmiennikiem dla Vidala.
1
Sam nie wiem co myśleć o tym transferze, ale skoro Lucho go chce, to raczej robi dobrze, bo on wie lepiej niż my co dobre dla drużyny.
0
Świetne opisane i fajne zdjęcia :). I również wielki dla ciebie za urodę i paznokcie :3 :*.
I cieszymy się z twojej radości ze spełnienia marzeń, bo tego co widziałaś na żywo nikt ci nie odbierze ze wspomnień. Pozdrawiam :)