0

tutaj.

0

Ale ślicznotka :3

4

Bravo-liga
Marc-puchary.
Tak jak teraz jest dobrze i nwm czemu każdy chce to zmieniać skoro nie ma ku temu podstaw. Obydwaj w tym sezonie bronili świetnie (chociaż moim zdaniem Bravo troszkę lepiej) i nie ma sensu kombinować :).

0

MSN-James Rodrigues-Busquets-Isco-Alves-Pique-Boateng-Alba-Bravo

0

Bardzo dobra decyzja Lucho. To był świetny sezon w wykonaniu Neymara, wiele dał z siebie i zasługuje teraz na porządny odpoczynek, a w meczach presezonu będzie można dać szansę większej liczbie piłkarzy z Barcy B :).

0

Komentarz usunięty

0

Pogba to świetny zawodnik, ale mamy Arde, Inieste, Rakiticia, Busiego, Rafinhe, Roberto i Halilovicia, który od najbliższego sezonu będzie grał w 1. drużynie i w dodatku niedługo Denis Suarez wróci z wypożyczenia.

38

Bale najbardziej kluczowy? CR o krok bliżej PSG xd

0

Usuń konto... proszę...

0

Bale to samuraj

27

Skoro to rocznik 2003 to nawet nie mają na co go założyć ;p

15

22 cudowna godzina :). O tej porze nikt dupy nie truje :D

0

Popieram :). Bravo mimo że jest po 30. bronił świetnie w lidze i zasługuje na kolejną szansę, a Marc jest młody i jeszcze się ogra :)

0

Weź nie przesadzaj... Przecież Bravo bronił świetnie w lidze i nieraz nam ratował dupę.

0

Świetnie, że jest zmotywowany, ale myślę, że lepiej by było zostać przy ustawieniu:
Bravo-liga
ter Stegen-puchary.
Obydwaj są świetnymi bramkarzami, więc chyba nie ma sensu wystawiać Niemca na każdy mecz zwłaszcza, że jest dużo młodszy od Bravo, jeszcze dużo się nagra i na pewno nieraz nas zaskoczy :).

1

Messi w tym sezonie wciąga go nosem. CR'owi nawet Picziczi nie pomoże :)

0

Wszyscy zagrali świetnie, ale bez przesady.

3

Suarez zjada Neymara? Kanadyjka taka sama... Fakt, że Suarez na początku nie mógł grać, ale Ney jak zauważyłeś umie świetnie dryblować, a do tego został królem strzelców LM i CdR.

Więc:
1.Messi
2.Ronaldo
3.Neymar

Tu nie ma wątpliwości.

0

Neymar za Robbenem? Serio?...

0

Fajnie go zobaczyć tym zestawieniu :). To może być przyszłość polskiej reprezentacji :)

0

Świetnie to ująłeś. Choć trzeba przyznać, że Suarez zagrał niewiele gorszy sezon od Neya mimo że pauzował pierwsze 2 miesiące :).

15

1.Messi
2.Ronaldo
3. Neymar

:)

0

Damy radę! VeB!

2

Dobrze, że nie masz w tej sprawie nic do gadania.

0

Ta cała fifa to szit aż się niedobrze robi...

0

Nie mów hop zanim nie powiesz hip.

0

Dobra decyzja. Oby Vidal też został i niech oboje uczą się stylu gry Barcy. Liczymy na was panowie :). VeB

0

A Mathieu i Verma?...

2

Jak dla mnie najlepsze były te z sezonu 2011-2012.

0

Ta akcja sam na sam z Robbenem.. Aż przecierałem oczy..

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?