Ney98
Dołączył/a: czerwiec 2015
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
0
Ale ślicznotka :3
4
Bravo-liga
Marc-puchary.
Tak jak teraz jest dobrze i nwm czemu każdy chce to zmieniać skoro nie ma ku temu podstaw. Obydwaj w tym sezonie bronili świetnie (chociaż moim zdaniem Bravo troszkę lepiej) i nie ma sensu kombinować :).
0
MSN-James Rodrigues-Busquets-Isco-Alves-Pique-Boateng-Alba-Bravo
0
Bardzo dobra decyzja Lucho. To był świetny sezon w wykonaniu Neymara, wiele dał z siebie i zasługuje teraz na porządny odpoczynek, a w meczach presezonu będzie można dać szansę większej liczbie piłkarzy z Barcy B :).
0
Komentarz usunięty
0
Pogba to świetny zawodnik, ale mamy Arde, Inieste, Rakiticia, Busiego, Rafinhe, Roberto i Halilovicia, który od najbliższego sezonu będzie grał w 1. drużynie i w dodatku niedługo Denis Suarez wróci z wypożyczenia.
38
Bale najbardziej kluczowy? CR o krok bliżej PSG xd
0
Usuń konto... proszę...
0
Bale to samuraj
27
Skoro to rocznik 2003 to nawet nie mają na co go założyć ;p
15
22 cudowna godzina :). O tej porze nikt dupy nie truje :D
0
Popieram :). Bravo mimo że jest po 30. bronił świetnie w lidze i zasługuje na kolejną szansę, a Marc jest młody i jeszcze się ogra :)
0
Weź nie przesadzaj... Przecież Bravo bronił świetnie w lidze i nieraz nam ratował dupę.
0
Świetnie, że jest zmotywowany, ale myślę, że lepiej by było zostać przy ustawieniu:
Bravo-liga
ter Stegen-puchary.
Obydwaj są świetnymi bramkarzami, więc chyba nie ma sensu wystawiać Niemca na każdy mecz zwłaszcza, że jest dużo młodszy od Bravo, jeszcze dużo się nagra i na pewno nieraz nas zaskoczy :).
1
Messi w tym sezonie wciąga go nosem. CR'owi nawet Picziczi nie pomoże :)
0
Wszyscy zagrali świetnie, ale bez przesady.
3
Suarez zjada Neymara? Kanadyjka taka sama... Fakt, że Suarez na początku nie mógł grać, ale Ney jak zauważyłeś umie świetnie dryblować, a do tego został królem strzelców LM i CdR.
Więc:
1.Messi
2.Ronaldo
3.Neymar
Tu nie ma wątpliwości.
0
Neymar za Robbenem? Serio?...
0
Fajnie go zobaczyć tym zestawieniu :). To może być przyszłość polskiej reprezentacji :)
0
Świetnie to ująłeś. Choć trzeba przyznać, że Suarez zagrał niewiele gorszy sezon od Neya mimo że pauzował pierwsze 2 miesiące :).
15
1.Messi
2.Ronaldo
3. Neymar
:)
0
Damy radę! VeB!
2
Dobrze, że nie masz w tej sprawie nic do gadania.
0
Ta cała fifa to szit aż się niedobrze robi...
0
Nie mów hop zanim nie powiesz hip.
0
Dobra decyzja. Oby Vidal też został i niech oboje uczą się stylu gry Barcy. Liczymy na was panowie :). VeB
0
A Mathieu i Verma?...
2
Jak dla mnie najlepsze były te z sezonu 2011-2012.
0
Ta akcja sam na sam z Robbenem.. Aż przecierałem oczy..