5

Nic tak nie smakuje, jak gol w 90 minucie dający zwycięstwo przeciwko przeciwnikowi, który zmiany przeprowadza 2 minuty, opóźnia gre jak sie tylko da i do tego gra momentami brutalnie. Co do sytuacji z Albą to zawodnik prowadził piłkę więc normalnym jest, że nie będzie trzymał rąk przy ciele jak manekin. Moim zdaniem kompletny brak czasu na reakcje, jakbyśmy mieli gwizdać takie karne to byśmy mieli wyniki hokejowe co mecz.

3

@BrzydkiAS Redakcja na rm.pl to jest banda dzieciaków z kompleksem Barcelony, zawsze tak było i tak będzie, zero profesjonalizmu i klasy.

50

Złoty dzieciak, zagra tam gdzie mu się powie, zrobi to bardzo dobrze i jeszcze nie narzeka.

0

Te karne Ocamposa to coś pięknego XD

26

Szkoda chłopaka, bo został wplątany w jakieś szemrane interesy.

1

Szkoda, że nie umieszczacie np. skrótu wideo takiej pięknej bramki do artykułu, myślę że byłoby to ciekawe urozmaicenie.

2

Kolejny szrot nam będą chcieli wcisnąć xD Nie z tym prezydentem ;)

0

@dariooo Otóż nie, jeżeli ktoś pisze np. pracę na temat wpływu pandemii na świat sportu, to takie badanie to skarbnica wiedzy.

1

@ricardo0705 Obydwaj obijają się czasami o własne nogi, natomiast jak już mam wybierać to Trincao.

4

Panie Paleta, zacznijmy od tego, że nie powinniście gola w ogóle zdobyć!!

14

Ktoś wytłumaczy za co był karny? Bo ja obejrzałem wszystkie powtórki i nic nie widzę xD

26

@Pietraszko Śmieszne jak w tak krótkim wpisie udało Ci się pomylić tyle rzeczy xD

0

@Barca1922 15 lat chyba Ty masz xD Rozumiem, że jak przyjdzie Haaland, to nagle Dembele będzie trafiał do bramki w 100% okazjach a messi nie strzelał z karnego jak placek? Co to za logika pokrętna

1

@Yosemite Do tego w lidze 14 bramek i 8 asyst, gość jest fenomenalny i pasuje do Barcy. Jak tu nie przyjdzie (szczególnie, że za darmo) to będzie mega stracona okazja.

2

Prawidłowo. Wijnaldum to nie jest poziom, na który Moriba nie mógłby wskoczyć w przyszłości.

0

@lukasz9197 Laporta nie pozwoliłby sobie na takie partaczenie wyboru na tak ważne stanowisko jak poprzedni zarząd. Nie bez powodu Alemany był na jego prezentacji projektu ;)

1

@lucas/catalan Argentyna w końcu zdobędzie MŚ xD

7

Chłopak motorycznie wygląda bardzo dobrze, czasami popełnia głupie błędy, ale Aurajo też to robił, a teraz jest naszym najlepszym obrońcą.

2

@4Fabregas4 Poza Pedrim szansę dostali także m.i.n. Mingueza i Aurajo, polecam zacząć oglądać mecze a nie patrzeć tylko na wyniki.

20

Zagrał bardzo dobrze, widać że służy mu ustawienie z trzema obrońcami i pozycja wahadłowego, może zagrać odważniej i przycisnąć w pressingu.

3

Jakby strzelali na bramke zamiast przekładania sobie piłki, 10 razy przyjmowali, podawali w gąszcz nóg to byśmy dzisiaj z 3-4 bramki strzelili, a tak to jedna z karnego i remis!!

0

@Fabik Ale tak z logicznego punktu widzenia - Freixa nie ma szans, a Font sam się pogrąża swoimi wypowiedziami, po co ma iść na debatę? Nic tam już nie zyska, a może tylko stracić.

12

Też macie wrażenie, że trochę mu się kampania posypała odkąd Laporta ogłosił swoją kandydaturę? Nawet "aktywa klubu" takie jak Xavi czy Jordi Cruyff zmieniły swoją narrację na bardziej ostrożną i nie identyfikują się tak mocno z Fontem jak wcześniej.

14

5 mln za tak wszechstronnego, młodego i ogranego na największych stadionach zawodnika to promocja!! Jak go nie ściągniemy to będziemy żałować, w tej cenie nikogo lepszego nie znajdziemy

14

To jest różnica między portalami. Tutaj najpierw czeka się na więcej informacji zanim zrobi gównoburzę, na notatniku już wczoraj był artykuł z połową informacji (głównie domysły mediów) i już tam żyłka niektórym pękała, że zostawili go na święta w Turcji, a tu jak się okazuję dostał bilet powrotny, nocleg itp ;)

0

@SinMistico Tak, jako jedyni uparcie twierdzą, że ma jednego mniej

1

MARCA: Messi wyrównał rekord Pele

xD

1

Kandydatura Laporty tchnęła we mnie nadzieję, że jeszcze uda się wyjść z tego bagna i nie skończymy jak Milan.

22

W przeciwieństwie do 2015 roku widać, że Laporta jest przygotowany i zorganizowany. Jedyna osoba, która może uratować ten klub, vamos!!

4

Naciągnięcie mięśnia/ścięgna bo różnie podają media nie brzmi tragicznie, myślę że nie powinno być tragedii.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?