1

Ale klasa przy odpowiedzi na pytanie o Real, gościa się nie da nie lubić.

23

kolejny "wieczny talent" :D chłop za miesiąc obchodzi 25 urodziny, będzie w wieku Coutinho a umiejętnościami 20 półek niżej

2

Widać że był wczoraj bardzo sfrustrowany ale karny powinien zostać powtórzony, zobaczcie gdzie stał bramkarz - https://i.imgur.com/KjX4wv8.jpg

Komentator z Eleven również zwrócił na to uwagę wczoraj.

1

Ciekawe czy przejmuje się tym że aktualnie Vermaelen który w ogóle nie grał daje większą pewność w obronie od niego XD

1

Czemu jest tu Denis a nie ma Rafinhi? Sprzedaż Deulofeu też byłaby głupia, w końcu mamy kogoś kto może wejść z ławki i zrobić zamieszanie w ataku i od razu go sprzedajemy?

13

Nie no jak czytam o Dele Allim w Barcelonie to aż się śmiać chce :D Przecież ten chłopak uwielbia wbiegać w pole karne, strzelać z dystansu, wbiegać na wrzutki, wrzucać z 30 metra na pole karne, gdzie on do Barcelony? Przecież on z tymi klepaczami w środku pola by się zmarnował, już nie wspominam o kosztach pewnie w okolicach tego co kosztował Dembele. To jest zawodnik urodzony do gry w lidze angielskiej :) Jeśli już kogoś sprowadzać z Tottenhamu to Eriksena, świetna technika, świetne stałe fragmenty, dobre podania i rozgrywanie, potrafi pociągnąć grę do przodu i nie boi się strzelać.

16

Atletico akurat nas szanuje, szczególnie ich prezydent więc raczej mówią prawdę.

2

Jak dodajesz nową ankietę możesz pod spodem dawać linki do tych które już były, będzie łatwiej dla tych co nie widzieli wcześniej :D

4

Bardzo potrzeba do środka pola kogoś o profilu Iniesty, kogoś kto pociągnie grę do przodu i pośle prostopadłe podanie. Na ten moment mamy niestety samych klepaczy :/

40

#BeneditoMusisz

0

A gdzie tu jego wina? Cele transferowe za które jest odpowiedzialny są bardzo dobre (no może poza Paulinho), to że Barcelona ma gównianą pozycję na rynku to jest wina całego zarządu i polityki oddawania piłkarzy za grosze. Przy takiej sytuacji to i Perez by nic nie wyczarował ;)

0

35 mln euro? W dzisiejszych czasach to promocja :D tylko nie wiem po co nam on, blokowalibyśmy tylko jego rozwój.

2

"Oni rozumieją futbol inaczej i zawsze mówią o sędziach. Być może dzięki temu wreszcie będą osiągać wyniki." Gdyby nie sędziowie, to hegemonia Barcelony trwałaby bez przerwy (liga). Ile razy w tym sezonie Barca została okradziona przez sędziów? Real strzela gole ze spalonego praktycznie w każdym meczu, nic dziwnego że nie chcą komentować decyzji sędziów :). Dzisiaj powinni kończyć mecz w ośmiu a nie w dziesięciu, Marcelo i Casemiro przed Ramosem już powinni wylecieć. Barca dzisiaj dominowała w Madrycie a Messi pokazał że nikt nie jest nawet blisko jego poziomu. Dobranoc, idę spać syty łzami kibiców Realu :D

10

W Madrycie pewnie feta jak po zdobyciu mistrzostwa xD

4

W końcu ktoś powiedział coś z sensem i prawdziwego, jak się czytało ostatnie wypowiedzi Capello to ręce opadały

1

Przecież Deulofeu kompletnie nie pasuje do stylu Barcy, ten zawodnik potrzebuje dużo miejsca, jest świetnym sprinterem ale cienko u niego z rozegraniem i grą komibnacyjną.

0

Nie żeby coś ale PSG to już nie ten ogórek co kilka lat temu. Musimy szybko strzelić bramkę i modlić się żeby ktoś z PSG wyleciał z boiska, inaczej to się nie uda.

0

Naprawdę mu współczuję, najpierw niesprawiedliwe traktowanie przez LE a teraz gdy zaczął dostawać szansę i je wykorzystywał nagle kontuzja...

60

Jeśli to prawda to brawa dla Pique. Jestem w stanie uwierzyć w 2-3 duże pomyłki raz na jakiś czas ale nie jeśli to się dzieje co drugi mecz...

0

Ale angielskie gazety to ściek, masakra.

0

Tylko ja mam wrażenie że Enrique fatalnie ustawia pomoc?

2

Nie no proszę was... takie artykuły zostawmy redaktorom innych stron... myślałem że tu jednak jest trochę wyższy poziom.

2

Busi weź rozbieg i walnij w ścianę bo chyba nie wiesz co mówisz... Ciężko jest być arbitrem? Taki rzut karny to i ja bym zauważył i odgwizdał a on ma jeszcze do pomocy asystentów... "Trzy dni temu zagraliśmy świetny mecz i przegraliśmy" no on chyba zgłupiał XD aż nie wiem jak to skomentować, ręce mi opadły.

1

Zawodnik dobry, ale słaba głowa niestety. Ma jeszcze czas żeby to zmienić :)

0

Chodzi o to że Real gra słabo a i tak zdobywa punkty, albo strzelają w 90 albo przeciwnik nie trafia karnego w 88 minucie... ileż można? Nie powiesz mi że to zasługa Zidane :)

0

I potem po takim meczu jak ten eksperci mówią jaki to Zidane świetny trener... nóż się w kieszeni otwiera...

0

Również się zgadzam, rozumiem raz czy dwa, ale on tak się zachowuje co mecz...

1

5

Brawo, won z chamstwem.

1

Równi i równiejsi, jakoś nie widziałem żeby Krisztjanu był krytykowany za kopanie przeciwników :D

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?