Neymarinho
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Ale klasa przy odpowiedzi na pytanie o Real, gościa się nie da nie lubić.
23
kolejny "wieczny talent" :D chłop za miesiąc obchodzi 25 urodziny, będzie w wieku Coutinho a umiejętnościami 20 półek niżej
2
Widać że był wczoraj bardzo sfrustrowany ale karny powinien zostać powtórzony, zobaczcie gdzie stał bramkarz - https://i.imgur.com/KjX4wv8.jpg
Komentator z Eleven również zwrócił na to uwagę wczoraj.
1
Ciekawe czy przejmuje się tym że aktualnie Vermaelen który w ogóle nie grał daje większą pewność w obronie od niego XD
1
Czemu jest tu Denis a nie ma Rafinhi? Sprzedaż Deulofeu też byłaby głupia, w końcu mamy kogoś kto może wejść z ławki i zrobić zamieszanie w ataku i od razu go sprzedajemy?
13
Nie no jak czytam o Dele Allim w Barcelonie to aż się śmiać chce :D Przecież ten chłopak uwielbia wbiegać w pole karne, strzelać z dystansu, wbiegać na wrzutki, wrzucać z 30 metra na pole karne, gdzie on do Barcelony? Przecież on z tymi klepaczami w środku pola by się zmarnował, już nie wspominam o kosztach pewnie w okolicach tego co kosztował Dembele. To jest zawodnik urodzony do gry w lidze angielskiej :) Jeśli już kogoś sprowadzać z Tottenhamu to Eriksena, świetna technika, świetne stałe fragmenty, dobre podania i rozgrywanie, potrafi pociągnąć grę do przodu i nie boi się strzelać.
16
Atletico akurat nas szanuje, szczególnie ich prezydent więc raczej mówią prawdę.
2
Jak dodajesz nową ankietę możesz pod spodem dawać linki do tych które już były, będzie łatwiej dla tych co nie widzieli wcześniej :D
4
Bardzo potrzeba do środka pola kogoś o profilu Iniesty, kogoś kto pociągnie grę do przodu i pośle prostopadłe podanie. Na ten moment mamy niestety samych klepaczy :/
40
#BeneditoMusisz
0
A gdzie tu jego wina? Cele transferowe za które jest odpowiedzialny są bardzo dobre (no może poza Paulinho), to że Barcelona ma gównianą pozycję na rynku to jest wina całego zarządu i polityki oddawania piłkarzy za grosze. Przy takiej sytuacji to i Perez by nic nie wyczarował ;)
0
35 mln euro? W dzisiejszych czasach to promocja :D tylko nie wiem po co nam on, blokowalibyśmy tylko jego rozwój.
2
"Oni rozumieją futbol inaczej i zawsze mówią o sędziach. Być może dzięki temu wreszcie będą osiągać wyniki." Gdyby nie sędziowie, to hegemonia Barcelony trwałaby bez przerwy (liga). Ile razy w tym sezonie Barca została okradziona przez sędziów? Real strzela gole ze spalonego praktycznie w każdym meczu, nic dziwnego że nie chcą komentować decyzji sędziów :). Dzisiaj powinni kończyć mecz w ośmiu a nie w dziesięciu, Marcelo i Casemiro przed Ramosem już powinni wylecieć. Barca dzisiaj dominowała w Madrycie a Messi pokazał że nikt nie jest nawet blisko jego poziomu. Dobranoc, idę spać syty łzami kibiców Realu :D
10
W Madrycie pewnie feta jak po zdobyciu mistrzostwa xD
4
W końcu ktoś powiedział coś z sensem i prawdziwego, jak się czytało ostatnie wypowiedzi Capello to ręce opadały
1
Przecież Deulofeu kompletnie nie pasuje do stylu Barcy, ten zawodnik potrzebuje dużo miejsca, jest świetnym sprinterem ale cienko u niego z rozegraniem i grą komibnacyjną.
0
Nie żeby coś ale PSG to już nie ten ogórek co kilka lat temu. Musimy szybko strzelić bramkę i modlić się żeby ktoś z PSG wyleciał z boiska, inaczej to się nie uda.
0
Naprawdę mu współczuję, najpierw niesprawiedliwe traktowanie przez LE a teraz gdy zaczął dostawać szansę i je wykorzystywał nagle kontuzja...
60
Jeśli to prawda to brawa dla Pique. Jestem w stanie uwierzyć w 2-3 duże pomyłki raz na jakiś czas ale nie jeśli to się dzieje co drugi mecz...
0
Ale angielskie gazety to ściek, masakra.
0
Tylko ja mam wrażenie że Enrique fatalnie ustawia pomoc?
2
Nie no proszę was... takie artykuły zostawmy redaktorom innych stron... myślałem że tu jednak jest trochę wyższy poziom.
2
Busi weź rozbieg i walnij w ścianę bo chyba nie wiesz co mówisz... Ciężko jest być arbitrem? Taki rzut karny to i ja bym zauważył i odgwizdał a on ma jeszcze do pomocy asystentów... "Trzy dni temu zagraliśmy świetny mecz i przegraliśmy" no on chyba zgłupiał XD aż nie wiem jak to skomentować, ręce mi opadły.
1
Zawodnik dobry, ale słaba głowa niestety. Ma jeszcze czas żeby to zmienić :)
0
Chodzi o to że Real gra słabo a i tak zdobywa punkty, albo strzelają w 90 albo przeciwnik nie trafia karnego w 88 minucie... ileż można? Nie powiesz mi że to zasługa Zidane :)
0
I potem po takim meczu jak ten eksperci mówią jaki to Zidane świetny trener... nóż się w kieszeni otwiera...
0
Również się zgadzam, rozumiem raz czy dwa, ale on tak się zachowuje co mecz...
1
A co do Tebasa:
http://www.madridistanews.com/index.php?page=news&newsid=6852
5
Brawo, won z chamstwem.
1
Równi i równiejsi, jakoś nie widziałem żeby Krisztjanu był krytykowany za kopanie przeciwników :D