0

skad takie info?

2

Oczywiście, zgadzam się w pełni tylko Halilović nie jeździł po wszystkich największych klubach w Europie i nie sprawdzał gdzie mu najwięcej zapłacą :)

13

:DDD

0

https://x.com/J_Krecidlo/status/622425980523708416 tak wiem że nie dokładnie to ale tutaj też są podobne informacje

1

Co tam Alves i Morata, zobaczcie panią po prawo *.*

1

No to pójdźmy inaczej - kto według Ciebie spoza 10 zasługuje bardziej niż CR7? Robben? Sam go nie lubie ale bez niego to Real by chyba skończył w Lidze Europy :D

2

Komentarz usunięty

0

No okej tylko że my nie mamy żadnego wpływu na wyniki wyborów, a większości ludzi na tej stronie i tak nie dogodzisz więc nie ma co się denerwować :D

67

Te pytania o homoseksualizm to chyba żart? Co się dzieje z tym światem... Niedługo trzeba będzie nosić plakietki z napisem "kocham homoseksualistów" bo jeszcze czyjeś uczucia się urazi... Ahh ta poprawność polityczna XXI wieku.

1

Co za typ nie mogę go już słuchać...

1

Bartomeu wygrał tryplet? Co proszę? On strzelał bramki w finale? raczej nie... tylko szkoda że na umowach z Neymarem są również podpisy Bartomeu więc to nie jest tak że o niczym nie wiedział i zły Rossel zepsuł mu reputacje...

0

Tylko aktualnie jest taki burdel że tu trzeba byłoby przedstawić plan odnośnie praktycznie wszystkiego... Myślę że Laporta podszedł do wyborów z myślą że już je wygrał, sam czekam na jakieś szczegóły. Ale jak mam wybrać gościa za którego kadencji wypuściliśmy najlepszą generację piłkarzy w historii Barcelony a gościa który do spółki z Rosselem zrobił z naszego klubu szmate do podłogi to wybieram tego pierwszego.

9

A co ma robić jak nie krytykować? Bardzo dobrze że to robi bo część osób już zapomniała co się działo za kadencji Barto i Rossela, to dopiero był cyrk... Oczekujecie że będzie przyklaskiwał kontrkandydatom? Barto teraz pięknie wszystko maskuje i chowa się za transferami a skończą się wybory i jak wygra to znowu będzie ciąganie się po sądach i traktowanie naszego klubu jak szmaty...

1

Akurat do Ivana bym się przyczepiał, środek sezonu miał przeciętny ale końcówkę bardzo dobrą..

0

Walczak jakich mało, przyda nam się taki drugi Mascherano :D

1

Śmieszne że najbardziej skorumpowane organizacje na świecie wyznaczają komuś kary za robienie czegoś niestosownego... (tak wiem że to UEFA a nie FIFA ale oni też mają coś za pazurkami, tylko jeszcze nie wyszło na jaw ;) )

0

Krew mnie zalewa jak czytam niektóre komentarze nt. Montoyi... Myślicie że ktoś da więcej za gościa który praktycznie nie gra? Myślę że 8 mln to bardzo rozsądna cena jak na gracza który nie jest jakiś wyśmienity a i nie gra praktycznie wcale.

0

Chyba mnie nie zrozumiałeś, mi chodziło o zarząd a nie o piłkarzy :D

1

Kandyduję, aby pokazać wam jak zdobycie trypletu przyćmiło wam mózgownice że tak szybko zapomnieliście co się działo w połowie sezonu!

2

Pogba jest świetny, ale nie za taką cenę..

4

Mielibyśmy łącznika na linii fcbarca.com i FC Barcelona, tryplet co rok gwarantowany :D

3

Niektórzy chodzą tam żeby pogwizdać :DD

48

Śmieszne jak wszyscy nagle nic nie mają do Bartomeu bo zdobyliśmy tryplet, przejrzyjcie na oczy..

2

Bo to zawodnik o kompletnie innej charakterystyce niż wymienieni w artykule?

0

Tak tak i zostawić samego Messiego...

1

Oglądałeś finał? Dawno nie widziałem kogoś kto przy takim wzroście dysponuje taką techniką..

30

0

Kurde, same dobre wiadomości ostatnio :D

0

Idź waść, wstydu oszczędź...

0

Co za frustraci hahahahah

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?