Neymarinho
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
skad takie info?
2
Oczywiście, zgadzam się w pełni tylko Halilović nie jeździł po wszystkich największych klubach w Europie i nie sprawdzał gdzie mu najwięcej zapłacą :)
13
0
https://x.com/J_Krecidlo/status/622425980523708416 tak wiem że nie dokładnie to ale tutaj też są podobne informacje
1
Co tam Alves i Morata, zobaczcie panią po prawo *.*
1
No to pójdźmy inaczej - kto według Ciebie spoza 10 zasługuje bardziej niż CR7? Robben? Sam go nie lubie ale bez niego to Real by chyba skończył w Lidze Europy :D
2
Komentarz usunięty
0
No okej tylko że my nie mamy żadnego wpływu na wyniki wyborów, a większości ludzi na tej stronie i tak nie dogodzisz więc nie ma co się denerwować :D
67
Te pytania o homoseksualizm to chyba żart? Co się dzieje z tym światem... Niedługo trzeba będzie nosić plakietki z napisem "kocham homoseksualistów" bo jeszcze czyjeś uczucia się urazi... Ahh ta poprawność polityczna XXI wieku.
1
Co za typ nie mogę go już słuchać...
1
Bartomeu wygrał tryplet? Co proszę? On strzelał bramki w finale? raczej nie... tylko szkoda że na umowach z Neymarem są również podpisy Bartomeu więc to nie jest tak że o niczym nie wiedział i zły Rossel zepsuł mu reputacje...
0
Tylko aktualnie jest taki burdel że tu trzeba byłoby przedstawić plan odnośnie praktycznie wszystkiego... Myślę że Laporta podszedł do wyborów z myślą że już je wygrał, sam czekam na jakieś szczegóły. Ale jak mam wybrać gościa za którego kadencji wypuściliśmy najlepszą generację piłkarzy w historii Barcelony a gościa który do spółki z Rosselem zrobił z naszego klubu szmate do podłogi to wybieram tego pierwszego.
9
A co ma robić jak nie krytykować? Bardzo dobrze że to robi bo część osób już zapomniała co się działo za kadencji Barto i Rossela, to dopiero był cyrk... Oczekujecie że będzie przyklaskiwał kontrkandydatom? Barto teraz pięknie wszystko maskuje i chowa się za transferami a skończą się wybory i jak wygra to znowu będzie ciąganie się po sądach i traktowanie naszego klubu jak szmaty...
1
Akurat do Ivana bym się przyczepiał, środek sezonu miał przeciętny ale końcówkę bardzo dobrą..
0
Walczak jakich mało, przyda nam się taki drugi Mascherano :D
1
Śmieszne że najbardziej skorumpowane organizacje na świecie wyznaczają komuś kary za robienie czegoś niestosownego... (tak wiem że to UEFA a nie FIFA ale oni też mają coś za pazurkami, tylko jeszcze nie wyszło na jaw ;) )
0
Krew mnie zalewa jak czytam niektóre komentarze nt. Montoyi... Myślicie że ktoś da więcej za gościa który praktycznie nie gra? Myślę że 8 mln to bardzo rozsądna cena jak na gracza który nie jest jakiś wyśmienity a i nie gra praktycznie wcale.
0
Chyba mnie nie zrozumiałeś, mi chodziło o zarząd a nie o piłkarzy :D
1
Kandyduję, aby pokazać wam jak zdobycie trypletu przyćmiło wam mózgownice że tak szybko zapomnieliście co się działo w połowie sezonu!
2
Pogba jest świetny, ale nie za taką cenę..
4
Mielibyśmy łącznika na linii fcbarca.com i FC Barcelona, tryplet co rok gwarantowany :D
3
Niektórzy chodzą tam żeby pogwizdać :DD
48
Śmieszne jak wszyscy nagle nic nie mają do Bartomeu bo zdobyliśmy tryplet, przejrzyjcie na oczy..
2
Bo to zawodnik o kompletnie innej charakterystyce niż wymienieni w artykule?
0
Tak tak i zostawić samego Messiego...
1
Oglądałeś finał? Dawno nie widziałem kogoś kto przy takim wzroście dysponuje taką techniką..
30
0
Kurde, same dobre wiadomości ostatnio :D
0
Idź waść, wstydu oszczędź...
0
Co za frustraci hahahahah