Neymarinho
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Miałem straszny dylemat pomiędzy nr 2 a 8, ale bramka Neymara jakos bardziej mnie urzekła, taka "na luzie" :D
12
Można cisnąć po Pedro, ale zaangażowania mu odmówić nie można.
0
dziwisz sie? Mascherano to nasz najlepszy obrońca...
0
Nie mam nic do LE ale jestem ciekaw kiedy zatrudnimy jakiegoś trenera klasy światowej, od czasu sukcesów Guardioli zarząd liczy że teraz każdy nowy trener będzie odnosił takie sukcesy?
0
Douglas ma tyle wspólnego z prawym obrońcą że biega po prawej stronie boiska...
0
Podejrzewam że po to żeby zwiększyć klauzule odejścia i zwiększyć wartość rynkową.
3
hahahaha you made my day xd
0
Trzeba sobie powiedzieć szczerze że Busquets to spowalniacz wszystkich akcji. Jak dla mnie przy wyprowadzaniu kontrataku powinien być pomijany, zobaczcie jak wyprowadza kontry Iniesta a jak robi to Busquets, a nie zaraz on tego nie robi...
0
Już go widzę zmuszającego Messiego do biegania, dlatego on nigdy w tym klubie się nie pojawi, bo wie że nic nie dałby tu rady zmienić.
0
Z jednej strony się cieszę bo wiadomo wygraliśmy, a z drugiej to nie bo wiem że nic się nie zmieni.
1
Przestaje ogladac ten mecz, szkoda oczu.
0
masakra, 3 sezony temu taka Almeria dostalaby 5-0, 6-0 a dzisiaj nas cisną...
1
Obie odpowiedzi pasują :D
0
No, ale ciężki kąt był + rozwścieczony Ronaldo na plecach
0
I ten szaleńczy bieg Ronaldo za Alvesem jakby miał go zabić :D
0
Jako 1 do wymiany to powinien być dyrektor sportowy... sprawy klubu to jedna rzecz, a sprawy drużyny to druga. Kto normalny wiedząc że ma się bana transferowego na już nie pamiętam ile kupuje kontuzjowanego zawodnika który zadebiutuje zapewne dopiero w przyszłym roku (o ile wgl.) i 31 letniego obrońce który jest zwrotny jak czołg (Pique już wystarczy) już nie wspominając o cenie... A tymczasem kogo mogliśmy kupić? Jakoś Bayern z kupnem Benatii nie miał problemu, chłop w meczu Bayernu z Romą był nie do przejścia, a akcje przeciwników zakańczał już na ich połowie... Boli mnie to co dzieje się w tym klubie bo podejmowane są nielogiczne decyzje a całą winę zwala się na Luisa Enrique, który tak naprawdę co może zrobić, skoro nie ma takich piłkarzy jakich chciałby mieć? Mieliśmy jednego z najbardziej bramkostrzelnych skrzydłowych na świecie (Sanchez) i zamiast niego na skrzydle gra Suarez od którego oczekuje się nie wiem czego, szkoda słów.
0
Montoya trybunki...
1
Tak Pedro grał znakomicie, normalnie jak wchodził z ławki to przeciwnicy grali całą 11 w obronie...
5
Messi przynosi takie dochody że jego sprzedaż sie po prostu nie opłaca.
0
Pique gdyby przeszedł do Chelsea to nagle złapał by mega forme - bo musiałby bić się o miejsce w składzie, tutaj usiądzie sobie raz na ławce i gitarka, bo i tak wie że w drugim meczu zagra.
4
A potem dziwimy się że piłkarze nie chcą do nas przychodzić, bo pomocnik nie wie czy w następnym meczu nie będzie musiał grać na obronie... Cieszę się że Suarez jest z nami, ale gdyby był w Realu to pewnie już by zapakował parę bramek.. ogólnie masakra jest.
1
Wchodzą nasze czarne konie z ławki, Xavi a potem kto? Pedro? Roberto? hahahha no nie moge.
0
Suarez magia, uwielbiam go.
2
Taki napadzior będzie robił za skrzydłowego, żałosne. Może by tak cofnąć naszego szanownego króla na pozycje na której zaczynał? Mamy najlepszą 9 na świecie która będzie się zapewne marnować na skrzydle, nieźle.
16
Może to były te jego magiczne gole strzelane na treningach i pokazach xD
1
Pedro i Busquets największe śmieszki na treningach a potem wychodzi
:)
0
Z tego co wiem to prezydent mówi co ma robić trenerowi :v
2
Mi się zdaje że to ironia xd
2
Problem jest w tym że nie potrafimy wykorzystywać słabych punktów różnych zespołów, bo jak mamy to robić skoro klepiemy piłkę na odległości ok. 30 m od bramki? Trzymajmy się stylu, ale nie bądźmy jego niewolnikami.
2
Bo wygrać mecz trzeba chcieć, i Real to pokazał - zasłużenie wygrali i tyle.