0

Miałem straszny dylemat pomiędzy nr 2 a 8, ale bramka Neymara jakos bardziej mnie urzekła, taka "na luzie" :D

12

Można cisnąć po Pedro, ale zaangażowania mu odmówić nie można.

0

dziwisz sie? Mascherano to nasz najlepszy obrońca...

0

Nie mam nic do LE ale jestem ciekaw kiedy zatrudnimy jakiegoś trenera klasy światowej, od czasu sukcesów Guardioli zarząd liczy że teraz każdy nowy trener będzie odnosił takie sukcesy?

0

Douglas ma tyle wspólnego z prawym obrońcą że biega po prawej stronie boiska...

0

Podejrzewam że po to żeby zwiększyć klauzule odejścia i zwiększyć wartość rynkową.

3

hahahaha you made my day xd

0

Trzeba sobie powiedzieć szczerze że Busquets to spowalniacz wszystkich akcji. Jak dla mnie przy wyprowadzaniu kontrataku powinien być pomijany, zobaczcie jak wyprowadza kontry Iniesta a jak robi to Busquets, a nie zaraz on tego nie robi...

0

Już go widzę zmuszającego Messiego do biegania, dlatego on nigdy w tym klubie się nie pojawi, bo wie że nic nie dałby tu rady zmienić.

0

Z jednej strony się cieszę bo wiadomo wygraliśmy, a z drugiej to nie bo wiem że nic się nie zmieni.

1

Przestaje ogladac ten mecz, szkoda oczu.

0

masakra, 3 sezony temu taka Almeria dostalaby 5-0, 6-0 a dzisiaj nas cisną...

1

Obie odpowiedzi pasują :D

0

No, ale ciężki kąt był + rozwścieczony Ronaldo na plecach

0

I ten szaleńczy bieg Ronaldo za Alvesem jakby miał go zabić :D

0

Jako 1 do wymiany to powinien być dyrektor sportowy... sprawy klubu to jedna rzecz, a sprawy drużyny to druga. Kto normalny wiedząc że ma się bana transferowego na już nie pamiętam ile kupuje kontuzjowanego zawodnika który zadebiutuje zapewne dopiero w przyszłym roku (o ile wgl.) i 31 letniego obrońce który jest zwrotny jak czołg (Pique już wystarczy) już nie wspominając o cenie... A tymczasem kogo mogliśmy kupić? Jakoś Bayern z kupnem Benatii nie miał problemu, chłop w meczu Bayernu z Romą był nie do przejścia, a akcje przeciwników zakańczał już na ich połowie... Boli mnie to co dzieje się w tym klubie bo podejmowane są nielogiczne decyzje a całą winę zwala się na Luisa Enrique, który tak naprawdę co może zrobić, skoro nie ma takich piłkarzy jakich chciałby mieć? Mieliśmy jednego z najbardziej bramkostrzelnych skrzydłowych na świecie (Sanchez) i zamiast niego na skrzydle gra Suarez od którego oczekuje się nie wiem czego, szkoda słów.

0

Montoya trybunki...

1

Tak Pedro grał znakomicie, normalnie jak wchodził z ławki to przeciwnicy grali całą 11 w obronie...

5

Messi przynosi takie dochody że jego sprzedaż sie po prostu nie opłaca.

0

Pique gdyby przeszedł do Chelsea to nagle złapał by mega forme - bo musiałby bić się o miejsce w składzie, tutaj usiądzie sobie raz na ławce i gitarka, bo i tak wie że w drugim meczu zagra.

4

A potem dziwimy się że piłkarze nie chcą do nas przychodzić, bo pomocnik nie wie czy w następnym meczu nie będzie musiał grać na obronie... Cieszę się że Suarez jest z nami, ale gdyby był w Realu to pewnie już by zapakował parę bramek.. ogólnie masakra jest.

1

Wchodzą nasze czarne konie z ławki, Xavi a potem kto? Pedro? Roberto? hahahha no nie moge.

0

Suarez magia, uwielbiam go.

2

Taki napadzior będzie robił za skrzydłowego, żałosne. Może by tak cofnąć naszego szanownego króla na pozycje na której zaczynał? Mamy najlepszą 9 na świecie która będzie się zapewne marnować na skrzydle, nieźle.

16

Może to były te jego magiczne gole strzelane na treningach i pokazach xD

1

Pedro i Busquets największe śmieszki na treningach a potem wychodzi
:)

0

Z tego co wiem to prezydent mówi co ma robić trenerowi :v

2

Mi się zdaje że to ironia xd

2

Problem jest w tym że nie potrafimy wykorzystywać słabych punktów różnych zespołów, bo jak mamy to robić skoro klepiemy piłkę na odległości ok. 30 m od bramki? Trzymajmy się stylu, ale nie bądźmy jego niewolnikami.

2

Bo wygrać mecz trzeba chcieć, i Real to pokazał - zasłużenie wygrali i tyle.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?