0

Najlepszego, mam nadzieję że w tym sezonie wróci jego najlepsza wersja.

0

Mam wrażenie że niektóre kluby stosują taktykę "wiecznych negocjacji" żebyśmy tylko nie kupili tego obrońcy...

1

Więc to znaczy że teraz też tak będzie? Co za logika..

0

Myślę że 3-4-3 mogłoby wypalić, szczególnie z grającymi defensywnie Mascherano i Busquetsem.

0

Ciekaw jestem co by mu zrobili gdyby się zbuntował :D

4

Busquets to drewno, Messi wygrałby z nim walkę w powietrzu...

0

Mathieu dziwnie się musi czuć będąc niechcianym przez kibiców, w końcu to nie jego wina że dali za niego aż 20 baniek... Mam nadzieję że udowodni na boisku że kibice źle go ocenili :) Szkoda że to Mathieu jest głównym "winnym" niekompetencji zarządu.

0

Przesunąć go na ŚPO, wiadomo że już nie będzie strzelał tylu bramek - zawodnicy wiedzą jak przeciwko niemu grać. Messi przynosi niebotyczne zyski dla klubu, wątpię by kiedyś go sprzedali :)

0

Perez da kasę pod stołem i mecz będzie w takim terminie żeby nie mógł grać :)

0

" Wielką szansą " Szansą na co? Pogra ze 3-4 sezony a potem emeryturka

2

Nie chce mi się patrzeć na ten zdradziecki ryj

0

Akurat jeśli chodzi o gryzienie to myślę że problem leży gdzieś w psychice, a nie w tym że on się wkurzył to kogoś ugryzie, więc raczej to porównanie nie ma sensu :). Nie mówię że nie zasłużył na karę, no ale 4 miesiące?

0

Ta kara to przykład jak żałosną organizacją jest FIFA, ale gdyby odwołali karę pogrążyli by się jeszcze bardziej, zanim coś zrobią mogliby pomyśleć...

7

Z Pique to się robi celebryta a nie piłkarz :x

1



To dla wszystkich którzy go hejtują że wolny, że taki i owaki.

Przypominam wszystkim hipokrytom - co mówiliście podczas gdy traciliśmy bramki z rzutów rożnych? " BOŻE JAKI TEN MASCHERANO NISKI PRZEZ NIEGO TRACIMY BRAMKI, POTRZEBA KOGOŚ WYSOKIEGO"

0

Ja do niego nic nie mam, bo to dobry piłkarz, ale cena jest przesadzona..

1

Jest! News dnia... Jako zmiennik jest dobry ale do jasnej cholery on ma 30 lat, jak można za niego dać 20 mln? Przez to każdy klub zobaczy że można od nas wycisnąć kupę kasy...

4

gdzie to przeczytałeś, onet? XD

0

Ale stylówka :D

0

W przypadku Neymara wszyscy byli zgodni co do ceny ( być może mylnie ale zgodni ), natomiast w przypadku Suareza wszystkie media podawały cenę 80-81 mln tylko na tej magicznej stronie było 90 mln.

0

Edit : post dodał się nie tu..

1

Raczej bym się nie sugerował cenami z realmadryt.pl bo tam mają kompleks na temat cen, np. wg nich Suarez kosztował 90 mln :)

0

On nawet jeszcze nie jest gimbusem, spójrz na rocznik w nicku :D

0

Logika, więc teraz najlepszy piłkarz na świecie, jeden z największych talentów i jedna z najlepszych 9 na świecie będą grzali ławę?

0

To powodzenia w szukaniu obrońcy : wysokiego, szybkiego, dobrze grającego głową, z dobrymi wślizgami, dobry w odbiorze, wymieniającego się pozycjami i co jeszcze?Chyba logiczne że jak chłop ma ponad 1,92m wzrostu to nie będzie tak szybki jak np Messi... Jest silny, dobry taktycznie i świetnie gra głową - czego więcej chcieć od ŚO? I nie jest taki wolny jak większość trenerów rodem z FIFY mówi. A cena 20 mln to rozbój w biały dzień :D

0

Jak się zgodzi na rolę rezerwowego to może zostać.

0

Chyba mnie nie zrozumieliście, koleś dobrze wiedział co robi i teraz udaje pokrzywdzonego, nie mówię że to dobrze że dostaje groźby - wręcz przeciwnie.

0

Życzysz mi żeby ktoś mi groził bo wyraziłem swoją opinię? Gratuluję, naprawde gratulacje. Przy wejściu kolanem w plecy gdy nie ma się szans na odebranie piłki nie można powiedzieć że " kontuzje są częścią piłki nożnej ".

0

Tak, i może jeszcze przeprosił Zunige za to że dostał kontuzje... Zachował się jak boiskowy bandyta to teraz płaci, chyba nie zdają sobie sprawy jaka tragedia z tego mogła wyjść.

0

Internet Explorer?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?