0

To może wy się nauczcie czytać, trenować sobie może ale nie z klubem. Poza tym podobno jest jakaś umowa że jak się będzie dobrze sprawował to skrócą karę o połowę.

0

Tak ale to można w jakiś sposób wytłumaczyć typu "nie widziałem go, przypadkowo" itd, a jak wytłumaczyć pogryzienie? "Biegłem z otwartą buzią i nabiłem się przypadkiem na bark Chielliniego"

0

cyt "cztery miesiące przerwy od futbolu", skoro nawet nie będzie mógł oglądać meczy jako kibic na boisku to co dopiero trening..

0

Nie sądzę żebyśmy kupili piłkarza który z powodu zakazu nie będzie mógł przepracować okresu przygotowawczego przed sezonem, no chyba że skrócą mu tą kare. Co do Fify i ich pouczeń, to niech nie zachowują się jak hipokryci bo to oni tak obracają pieniędzmi w piłce że głowa mała, co chwile jakieś przekręty (MŚ w Katarze)

1

Miejsce się wywalcza ciężką pracą na treningach, a nie " proszę o szansę, "

1

Real ma swojego psychola to nam też się przyda :D

0

Zarząd i ich oszustwa podatkowe już dawno wpłynęły negatywnie na klub.

0

On się tu marnuje...

1

Wczorajsza bramka oczywiście padła po jego jakże świetnej interwencji na czworaka gdy podwójnie dał sie okiwać, tragiczne błędy w obronie, jedynie pressing w ataku na plus bo chyba miał tam 2 odbiory na połowie Kamerunu. Powiem tak - lubie Daniego, wprowadza świetną atmosferę do zespołu ale jeśli nie pogodzi się z rolą rezerwowego to trzeba go pożegnać i tyle.

0

Ale mi sie popsuł komentarz eh, a taką formacje rozpisałem *.* Messi na ŚPO i Suarez na N i można grać, choć to wciąż tylko marzenia.

0

Rafinha razem z Iniestą rozmontują każdy autobus, a jak to nie pomoże to Rakitić walnie z dystansu :D

1

Już się nie mogę doczekać tego sezonu :D

0

Okej dobra uznajmy że kupimy tego Suareza za te 60 mln czy ileś tam. I co dalej? Potrzeba 2 ŚO PRZYNAJMNIEJ i 1 PO, do tego od budżetu trzeba odjąć pieniądze zapłacone za Rakiticia, Ter Stegena i Bravo. W dzisiejszych czasach gdy za np takiego Mathieu oczekują 20 mln to żeby usprawnić całą defensywę będzie trzeba na to wydać cały budżet zapewne.

1

A ty nabierz troche dystansu ;)

2

Zrozumcie że nie ma szans na Suareza w Barcelonie. Do czasu aż nie zmienimy naszego stylu gry tacy piłkarze jak Suarez, Aguero itd. będą się tu tylko marnować. Przykład? Zobaczcie co robi Neymar w reprezentacji, on jest tam wolnym elektronem, chodzi gdzie chce i robi co chce. Natomiast jak to wygląda w Barcelonie? Jest przyklejony do skrzydła i jedyne co może zrobić to zagrać na jeden kontakt z Iniestą/Messim lub dryblować na skrzydle. Mam nadzieję że z przyjściem Luisa Enrique nasz styl gry się znacząco zmieni, bo Martino nie zmienił NIC.

0

Perez nie dopuści do takiego wzmocnienia dla największego rywala, wszyscy pamiętamy co było z Neymarem a co dopiero z Suarezem...

0

Ale z tego Milanu to się zrobiła kupa, i jeszcze te transfery... aż mi się smutno robi.

0

Ochoa zawsze bronił dobrze z tego co pamiętam z meczów Meksyku. Faktycznie, lepiej było dać 12 mln za podstawowego bramkarza który będzie stopował rozwój Ter Stegena :x

0

A potem płacz że nie ma newsów na stronie.

1

Za dużo dają, to blokuje transfer :D . Nie żebym był za jego odejściem, wręcz przeciwnie :D

4

Szkoda że odchodzi, ale dla dobra klubu tak będzie najlepiej.

3

Ale się uwzięli na tego Sancheza, jakby chociaż dali normalną cenę a nie jakieś śmieszne oferty typu 20 mln.

0

U, twarda decyzja.

0

Jak czytam te plotki transferowe to aż mnie ściska, szczególnie że w każdej jest choć ziarno prawdy. Jest tylu świetnych piłkarzy, a oni akurat chcą kupić jakiegoś Koke który jakimś super grajkiem nie jest, szczególnie za taką cenę.

18

Czyli wystarczyło wynegocjować 1 mln więcej, a tak straciliśmy 3 mln. B R A W O

0

Jak dla mnie Pedro jest takim bardziej zespołowym graczem, a Sanchez bardziej takim wykańczającym akcje. Przy naszym stylu gry chyba nie muszę mówić kto się bardziej przyda.

0

A myślałem że taktycznie i technicznie jest on tam jednym z najlepszych, dzięki za rozwianie wątpliwości, ale nie ogar ze mnie. (sarkazm)

7

Jak dla mnie karne powinny być dawane tylko w oczywistych przypadkach, takich jak kosa w nogi czy coś. Mecze wygrywa się ciężką pracą a nie symulką w polu karnym.Oczywiście nie umniejszam tego że Brazylia grała wczoraj pięknie :)

7

No no, ale analiza. Zacząłem czytać od końca i po przeczytaniu twojej "analizy" gry Oscara stwierdzam że reszty nie dam rady przeczytać.

1

33 mln za piłkarza z taką renomą na wyspach i jednego z najlepiej asystujących ( jak nie najlepszego) w Barcelonie, nie chce mi się nawet tego komentować.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?