Neymarinho
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Alves powinien dostać 0
0
Jak widze te nazwiska w artykule to widze tylko kolejne marionetki zarządu. Klopp przyjdzie i zrobi porządek.
13
Messi przestał grać od kontuzji Valdesa która wykluczyła go do PAŹDZIERNIKA, więc pewnie się przestraszył żeby jego też to nie spotkało i żeby mógł pojechać na mundial, tyle.
0
A co do sprzedania Messiego to się raczej nigdy nie stanie bo Messi przynosi wielkie zyski Barcelonie.
0
Dzieje się z nami to samo co się dzieje z Milanem, Interem, Man Utd i paroma innymi drużynami, nie mamy tej świeżości którą np zawsze ma Real poprzez wydawanie ogromnych pieniędzy (co jak dotychczas wychodzi im na dobre). Może trochę przesadziłem że jesteśmy na takim poziomie jak wyżej wymieniony drużyny ale widać że zaczyna z nami dziać się to samo, potrzebne są transfery i zmiana trenera.
0
Akurat do Iniesty nie wiem co masz, bo na lewym skrzydle idzie mu bardzo dobrze... Już za Guardioli chyba grał na tej pozycji.
0
Ta z pewnością czuje się okropnie mając taką gaże...
0
Jak on wgl. może się wypowiadać w mediach? Jak już ma coś powiedzieć to raczej przeprosić.
9
Bartra dzisiaj robił za dwóch (Alves...) i szło mu świetnie, jak dla mnie zaraz po Albie najlepszy na boisku.
2
Może pisze to pod wpływem emocji ale : Daniego Alvesa można już pożegnać, jak i Pinto. Te 2 bramki które wpuścił to jest jakiś żart... Martino niech wraca do tej Argentyny bo szkoda mi chłopa, wystawia cały czas Fabregasa który jest ostatnio bez formy i co on oczekuje? Na wielki plus Bartra oraz Alba, Dani Alves tragicznie, 1 gol po jego stracie a 2 gol padł po rajdzie w jego sektorze boiska, już nie wspomnę ile okazji sprokurował swoimi stratami... Xavi o dziwo zagrał dzisiaj bardzo dobrze, mądrze przerzucał piłki i zaliczył asystę. Wiem że za porażkę odpowiada cała drużyna ale prawda jest taka że to Alves nam przegrał ten mecz.
5
Ale piękne zdjęcie w artykule, wszyscy skupieni na spinie Pepe z Fabregasem a obok biegnie Messi który leje na te sprzeczki :D
0
Adriano - 172 cm, Mascherano - 174 cm, Dani Alves - 173 cm, Jordi Alba - 170 cm
i teraz dla porównania : Benzema - 184 cm, Bale - 183 cm, nawet Di Maria mierzy 180 cm...
No nic, pozostaje mieć tylko wiarę w umiejętności naszych piłkarzy.
0
Ależ brama z połowy
1
A ja się pytam, skoro jest 600 mln na przebudowę, gdzie jest 30-40 milionów na klasowego obrońce?
3
Czasami mam wrażenie jakby on był jakiś zahipnotyzowany, czy on nie widzi co się dzieje wokół niego? W tej chwili mamy 2 sprawnych ŚO i bezproduktywnego PO
10
Może Klopp zrobiłby tu jakąś rewolucje, bo nie wiem co miał na myśli zarząd zatrudniając niedoświadczonego w Europie trenera do jednej z największych drużyn na świecie. Nie żebym zwalał całą winę na Martino ale nie ma żadnego wpływu na druzyne.
1
W zeszłym okienku był czas na kupno stopera, teraz to powodzenia w kupnie klasowego stopera. Nawet jeśli kogoś kupimy to pewnie za 40 mln, bo przypominam że mamy 3 sprawnych obrońców więc kluby będą chciały bardzo dużo za swoich obrońców.
0
Musieli zrobić sobie przerwę po wczorajszym jakże wymagającym meczu.
0
Prawidłowo, może da im coś do myślenia.
0
Trzeba coś zmienić w sposobie grania, to jest niedopuszczalne że mamy problemy z ograniem końcowych drużyn w tabeli...
0
To jakim cudem w Arsenalu czarował swoją grą w pomocy? Po prostu Barcelona nie umie go wykorzystać i tyle.
0
Powinni zrobić jakiś wywiad z socios, wylosowali by kogoś z chętnych i ten ktoś by przedstawił to co mu się nie podoba, bo to co aktualnie się dzieje to jest kpina. Mamy problem z wygraniem z ostatnimi drużynami w tabeli, mecz z betisem wygraliśmy po 2 karnych i 1 samobóju. 600 mln na przebudowe jest, 40 mln na transfer obrońcy nie ma.
0
Messi to chyba ocene 3.0 dostał z litości, dla mnie 2.0
0
Nie wszystko zależy od trenera, uwierz mi.
0
Obrona wygląda tragicznie, mam nadzieje że Iniesta będzie w formie dzisiaj...
0
Szukają dziury w całym, jakim cudem znakomicie funkcjonująca organizacja jaką jest La Masia nagle miałaby robić przekręty? Czy to źle że pomagają dzieciom spełniać marzenia? Żenujące zachowanie, ale jak nie wiadomo o co chodzi, to chodzi o pieniądze :)
0
Zabrakło przygotowania fizycznego, czemu Atletico może biegać całe spotkanie a my klepiemy w miejscu? Zlekceważyliśmy rywala i kara była okrutna.
0
W ostatnich 2 El Clasico wyłączyliśmy Ronaldo oraz Bale, więc zobaczymy jak będzie bez niego.
0
Jakby ktoś był tak miły i podesłałby mi kod do transmisji od hainekena to bym sie ucieszył :> (priv)
6
To się stało że Bale gra dobrze tylko przeciwko ogórkom w lidze, przypominam mecze z nami i z Atletico, był jak duch.