Neymarinho
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Fajna fryzura.
1
otwórz oczy
1
Przecież to nie jest normalne, za takie rzeczy nikt nie kara. Poza tym, inne kluby robią tak samo, więc dlaczego tylko my zostaliśmy ukarani? Już od kilku lat jest prowadzona kampania przeciw nam, frustracja w stolicy sięga zenitu :>
3
Bartomeu nawet nie zdążył się pokazać a już ludzie chcą go zdejmować ze stanowiska, tylko pokazują jak bardzo są pazerni...
5
Strzelimy bramę jako pierwsi i będzie cicho :D
0
Ciekaw jestem co na tym zyskają, piłkarz dobry ale strasznie szklany.
6
Dla mnie Bartomeu wypowiada się i wygląda o wiele mądrzej od Rossela, zobaczymy jak będzie mu szło dalej.
9
Chyba nie wiesz jak gramy bez Iniesty...
5
As ból dupy :D
0
przebudowany
3
Czyli referendum zatwierdzone.
0
Sama odpowiedź była miażdżąca, mam nadzieję że mówi prawdę.
0
Cienko u Ciebie z czytaniem :c
0
Kare pewnie trzeba będzie zapłacić, ale zakaz transferowy raczej zdejmą.
0
Przecież co chwile gadają coś o Barcy, a to o że Neymar symuluje, a to że afery transferowe, szkoda że o swoim ulubionym klubiku nic nie mówią, przypadek? Brzmi to trochę jak teoria spiskowa ale ja tak to widzę.
0
Iniesta dzisiaj jest nieuchwytny, jeszcze go nie widziałem w takiej dyspozycji w tym sezonie
0
Ależ gramy, magia
0
Przeciez on jest w formie caly czas :D
0
INIESTAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA CO BY SIĘ BEZ NIEGO TUTAJ DZIAŁO
0
Jacy oni biedni :(
0
Co oni mają z tym zespołem rezerw... Wywalić Roberto i wstawić jego na ławke, moge się założyć że dałby więcej niż to drewno...tak tak wiem że jest bardzo młody
0
Bramkarze nie mają łatwo, jak dostajesz szanse i jej nie wykorzystasz to szybko nowej nie dostaniesz, szczególnie że musimy walczyć w każdych rozgrywkach na 100%
0
Problem jest taki że wszyscy z otoczenia Realu wpajają kibicom takie zachowania, weźmy dla przykładu Ronaldo, jeden z najlepszych piłkarzy na świecie a nie potrafi pogodzić się z porażką. I jak to się przekłada na zachowanie "kibiców" ? Z roku na rok czuje coraz bardziej jakby cały sezon polegał tylko na wyczekiwaniu do kolejnego El Clasico żeby można było się pospinać. Najlepiej z takimi ludźmi nie dyskutować i tyle.
0
Powiedziałbym że Guti to wielki piłkarz i szkoda że daje taki zły przykład ale nie byłaby to prawda. Na tego człowieka szkoda słów i wystarczy sobie o nim poczytać ;)
0
Już od 2-3 lat ma taką świetną forme :)
0
Bez względu na wynik, zawsze dumny!
0
Przecież gra Iniesta który schodzi do środka i jest o wiele kreatywniejszy od nich
0
Mamy lepsze statystyki bramkowe, do tego Arbeloa oraz Jese mają kontuzje i presja ciąży na Realu. Manita :D
0
W październiku udało nam się wyłączyć Ronaldo i Bale, w 1 połowie byli niewidoczni, oby jutro też tak było.
0
Wygraliśmy w dwumeczu z City ale nadal nie zachwycamy?