Neymarinho
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Wygrali LM to nagle wszystko okej, szacunek do innych klubów jest, a gdy coś się Realowi złego dzieje pseudo kibice zaczynają napinke wszędzie gdzie się da.
0
W każdej plotce jest ziarno prawdy.
8
Redakcji od tej karuzeli transferowej chyba się mieszają waluty :D
0
Chyba lewym, bo patrzysz ze strony atakującego xD
0
Hhahahaah made my day :D
1
Tego jeszcze nie było :D No ale większych baboli w defensywie niż Alves raczej nie zrobi, więc czemu nie ? :)
4
Katalońskie Esport3 twierdzi, że suma transferu wyniesie około 87 milionów euro bez zmiennych. Barcelona chciała obniżyć kwotę transferu dzięki Alexisowi, jednak Anglicy nie zaakceptowali włączenia go do oferty i pierwotnie woleli Pedro, na co nie zgodziła się Duma Katalonii.
Nie mam pytań :D
0
Ale załatwił gościa w golu nr 8 :D
4
Możliwe że ma 80 mln funtów, na euro pewnie wychodzi gdzieś z 90 mln
3
No na tle reszty Argentyńczyków wypada zdecydowanie najlepiej.
1
I co z tego że ma 27 lat, Messi też ma tyle i co? >_
0
Tak, ale to Suarez chce odejść, on też ma wpływ na kwotę transferu.
6
A tak mi ludzie nie wierzyli gdy mówiłem że Messi oszczędza się na Mundial :D
0
@ Mail online
MARTIN SAMUEL: Suarez is a vicious and manipulative footballer. Don't tell me he's mentally ill... the only help he wants right now is to get him out of Liverpool and over to Barcelona
Z tego co mówi ten gościu wynika że Suarez specjalnie ugryzł Chielliniego żeby wydostać się z Liverpoolu :D
0
I ten napis "Made in Monaco", powinno być "Bought to Monaco"
0
"Jakiegoś napastnika" To poleciał skromnością :D, już my wiemy co się święci, a przynajmniej mam taką nadzieję :D
0
Bez obrazy ale dla mnie Ibra to pajac, zupełnie jak Balotelli. Suarez myślę że jest inny od nich, jest bardziej graczem zespołowym z którym da się dogadać, ale czasami ma odpały :)
0
Z tego co widziałem we wczorajszym meczu Argentynie wybitnie nie idzie grając w ataku pozycyjnym, za to z kontrataku idą jak burza, dlatego nie skreślałbym Argentyny w pojedynku z lepszymi rywalami, takimi jak Belgia z którą będą grali.
1
Z całym szacunkiem ale tylko mi się wydaje że ten Sabella jest jakiś dziwny? Już nie skomentuje tego że nie posadził Lavezziego który go oblał wodą ( następnym razem może niech mu napluje w twarz? ), koleś chyba nie wie co robi bo od czasu gdy objął on reprezentację po swoim jakże ZNAKOMITYM POPRZEDNIKU Maradonie nie zmieniło się chyba nic, wrzucają tą piłkę na tego biednego Higuaina który otoczony przez 2-3 obrońców musi walczyć o piłkę... Gdyby nie Leo to Argentyna nie wyszła by z grupy, a napewno nie na pierwszym miejscu.
1
On już jest legendą i piłkarzem wszech czasów, a argumenty typu " nie wygrał mundialu " używane są przez ludzi którzy nie mogą się pogodzić że Messi jest najlepszym piłkarzem na świecie :)
17
Gdyby Suarez zostawał w Liverpoolu nie przeprosiłby, coś jest na rzeczy :)
12
Ja też nie chce powtórki z zeszłego sezonu, jeśli chodzi o jego gre... 0 goli 0 asyst, granie do tyłu, zawiodłem się bardzo.
0
Dobrze że nurkujący Busquets i Neymar tego nie robią..
0
"...jednak woli Real Madryt niż Barcelonę."
0
Czyli wg. Ciebie Sanchez nie marnuje się na boisku? Dopóki nie zmienimy stylu gry to on będzie się marnował nawet na boisku.
0
Jak już Suarez przyjdzie to raczej nie wcześniej niż w sierpniu, szkoda tylko że nie chcą im oddać Pedro zamiast Alexisa :/
0
Kostaryka wysiądzie po meczu z Grecją i dalej raczej nie pograją, też uważam że Kolumbia może wygrać MŚ
0
Mam nadzieję że do pary z Iniestą rozbuja trochę linie ofensywną.
0
W ważniejszych meczach nie istniał, blokował tylko drogę Sanchezowi.
0
Nawiązywałem do sytuacji "kopanie, spacerowanie po ciele człowieka"