Neymarinho
Dołączył/a: październik 2013
5 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
Macie symulke Marcelo po którym był karny
http://fangol.pl/view/70568/fatalna-symulka-marcelo
1
Real bez Ronaldo to jak okręt bez kapitana
2
Co do karnych to powiem Wam szczerze że jak Messi podchodzi do karnego to zamykam oczy :D
0
Mi się zdaje że Messi ma to raczej gdzieś :D
0
https://vine.co/v/O7A9D6V5AuY
Bomba rakiticia w formie gif :)
0
ALE GOL RAKITIĆ
0
coooooooooo XDDDD
0
Już po stylu podania wiedziałem że Messi asystował :D
1
Tak patrze i zastanawiam się, jaki jest sens posiadania prawo skrzydłowego, skoro jest cały czas dublowany przez Alvesa i jego wrzutki? Pedro jest totalnie niewidzialny bo na jego pozycji gra Alves...
0
Dlatego nigdy na nich nie stawiam, nie zamierzam bać się o wynik do ostatniej minuty :D
0
Nie widzę innej możliwości niż 9 punktów
0
w październiku
4
Uwierzę w to jeśli chodzi tylko o środkowych obrońców, bo do Alby nawet nie ma startu.
0
Wszedł na boisko i od razu widać było różnice, świetna zmiana.
0
Kolejny sezon, a poziom sędziowania w Hiszpanii wciąż na tym samym, niskim poziomie..
0
hahahahahahhahah trafny komentarz :D
0
Szkoda że nasz król przespał środkową część spotkania i obudził się na końcówkę, no ale lepsze to niż nic :D
35
Nie zapominajcie o świetnym występie Montoyi, świetny w defensywie i ofensywie.
6
Co jak co ale to jest karny, te ręce to niech se wsadzi...
0
Jeśli spojrzymy na to tak:
Neymar-Suarez-Messi
to jednak jest to rewolucja...
1
Sanchez pięknie :)
15
25 października gra też Roma, co teraz!? Na szczęście gra o 20:45, więc kibice Realu mogą spać spokojnie :)
1
Brawo dla Canal plus, utarli nosa cwaniaczkom :)
0
Widzę linia obrony Realu Madryt działa w najlepsze, przychodzisz tutaj i czego oczekujesz? Miłych słów? Pewnie sam siedzisz i klikasz na mecz Romy z CSKA :D
0
Mądre słowa, to jak walka z wiatrakami.
2
Co do tej oferty sportowej na canal plus, myślę że ten obrazek opisuje wszystko idealnie :D http://i.imgur.com/1RdJmQm.jpg
7
James nie dorasta do pięt Angelowi, jeśli został sprowadzony na zastępstwo to tylko dlatego że generuje duże zyski, pod który nastawiony jest Real, dowód? Navas - jeden z najlepszych bramkarzy na MŚ, Kroos - kluczowy element reprezentacji niemiec, James - król strzelców MŚ. Skoro dali za niego 75 baniek, podczas gdy Angela kupili za ponad 20 to musi im się to zwrócić. Real to firma, a nie klub piłkarski.
0
To jest jak walka z wiatrakami, te dzieci są takie zawistne że nic z tym nie zrobisz... Tak samo sytuacja z Suarazem, mają pełno na wieść że Luis będzie mógł zagrać :)
3
Ciężka pozycja do strzału, świetne podanie od Rafinhi
0