1

Macie symulke Marcelo po którym był karny

http://fangol.pl/view/70568/fatalna-symulka-marcelo

1

Real bez Ronaldo to jak okręt bez kapitana

2

Co do karnych to powiem Wam szczerze że jak Messi podchodzi do karnego to zamykam oczy :D

0

Mi się zdaje że Messi ma to raczej gdzieś :D

0

https://vine.co/v/O7A9D6V5AuY

Bomba rakiticia w formie gif :)

0

ALE GOL RAKITIĆ

0

coooooooooo XDDDD

0

Już po stylu podania wiedziałem że Messi asystował :D

1

Tak patrze i zastanawiam się, jaki jest sens posiadania prawo skrzydłowego, skoro jest cały czas dublowany przez Alvesa i jego wrzutki? Pedro jest totalnie niewidzialny bo na jego pozycji gra Alves...

0

Dlatego nigdy na nich nie stawiam, nie zamierzam bać się o wynik do ostatniej minuty :D

0

Nie widzę innej możliwości niż 9 punktów

0

w październiku

4

Uwierzę w to jeśli chodzi tylko o środkowych obrońców, bo do Alby nawet nie ma startu.

0

Wszedł na boisko i od razu widać było różnice, świetna zmiana.

0

Kolejny sezon, a poziom sędziowania w Hiszpanii wciąż na tym samym, niskim poziomie..

0

hahahahahahhahah trafny komentarz :D

0

Szkoda że nasz król przespał środkową część spotkania i obudził się na końcówkę, no ale lepsze to niż nic :D

35

Nie zapominajcie o świetnym występie Montoyi, świetny w defensywie i ofensywie.

6

Co jak co ale to jest karny, te ręce to niech se wsadzi...

0

Jeśli spojrzymy na to tak:

Neymar-Suarez-Messi

to jednak jest to rewolucja...

1

Sanchez pięknie :)

15

25 października gra też Roma, co teraz!? Na szczęście gra o 20:45, więc kibice Realu mogą spać spokojnie :)

1

Brawo dla Canal plus, utarli nosa cwaniaczkom :)

0

Widzę linia obrony Realu Madryt działa w najlepsze, przychodzisz tutaj i czego oczekujesz? Miłych słów? Pewnie sam siedzisz i klikasz na mecz Romy z CSKA :D

0

Mądre słowa, to jak walka z wiatrakami.

2

Co do tej oferty sportowej na canal plus, myślę że ten obrazek opisuje wszystko idealnie :D http://i.imgur.com/1RdJmQm.jpg

7

James nie dorasta do pięt Angelowi, jeśli został sprowadzony na zastępstwo to tylko dlatego że generuje duże zyski, pod który nastawiony jest Real, dowód? Navas - jeden z najlepszych bramkarzy na MŚ, Kroos - kluczowy element reprezentacji niemiec, James - król strzelców MŚ. Skoro dali za niego 75 baniek, podczas gdy Angela kupili za ponad 20 to musi im się to zwrócić. Real to firma, a nie klub piłkarski.

0

To jest jak walka z wiatrakami, te dzieci są takie zawistne że nic z tym nie zrobisz... Tak samo sytuacja z Suarazem, mają pełno na wieść że Luis będzie mógł zagrać :)

3

Ciężka pozycja do strzału, świetne podanie od Rafinhi

0

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?